Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viete mi niekto pomôcť?
    Chapter 04.nemozem preskočiť z okna na strechu väznice. Stretli ste sa už niekto s tým na PS 4?
    • ucho
      ne, minuly tyden na PS4 dohrano.
  • Hmm mno tak jsem do ted dohral aniz bych cetl recenze!! Jsem sice trochu drive narozeny no ale proc si nezahrat, ze? Cekal jsem FPS od zacatku do konce. Hra je spis mix s Deus Ex coz je pro me nehratelna kravina (Pro intelektualne nevybourene uchylaky je Deus EX) . Kdyz prijdu po tezkym dnu v praci cekam nejakou legraci... Ve vlastni skrysi si neco hledat .. to nemyslite vazne!!?? Nebo naopak hledat cestu zpet?? Akce v polovine hry jen s nozema?? KUA!!!! Za ty penize NUDA!! V okamziku kdy mam plnej arzenal zbrani a munice neni koho vodprasknout !! Co to jako je?? O ano dej no jasne male upozorneni ze je potreba si taky ZAS.KAT a ne jen hrat hry LOL Musim si spravit naladu u nejake online rezby zadarmo . treba Cotract Wars. Vyhozeny prachy za tuhle hru!!
    • Mně to po těžkým dni v práci bavilo, příběhový hry mám rád a i to hledání ve vlastní základně bylo celkem v pohodě. Kvetl jsem akorát v pár místech, nejvíc asi na můstku ponorky, kde to bylo fakt o nervy a prožil jsem si tam i nefalšovaný rage-quit. Jinak se mi ale TNO líbil.
    • a co shadow warrior? nebude to lepsi pro vas?

      doom nebo rise of the triad, vsechno remaky, za to posledni ale nerucim *5*
  • Dobrý den,jak je to s těma Enigma kody,prej kompletace otevře nové herní mody,jake??
  • Ahoj zaseknul jsme se na první scéně skok na druhé letadlo,jaké tlačítka mám mačkat aby se mi povedl skoks a jak se chytit,díky

    jirka
    • Musíš se rozběhnout a skočit, ne jen jít a skočit. Je potřeba nabrat rychlost před skokem.
  • wolfenstein new order v tom vezeni nemuzu zabit toho obrnenyho psa ...pisou tam at ho zabiju ve spanku ale ten cokl je vzhuru a vzdycky me sejme,..co mam delat????? ---dik za radu
    • Musíš se k němu připlížit.Jak si stoupneš, zavětří tě.
    • The Eisenwald Prison)
  • Prosím o radu : Jsem ve spalovně a mám po elektr.vypáčení zámku skočit z okna. Do okna vlezu,ale nevím proč,skočit ven prostě nejde ani při skrčení. Díky za radu. Hru mám orig. digitálně koupenou.
    • To samé, po tupě zopakovaných pokusech mě to rozzuřilo... Nemáte někdo radu, jak pokračovat? Předem díky, jinak to budu muset s lítostí zabalit. (Hra je orig., STEAM).
  • Pro mě jednoznačně hra roku 2014
  • Poradte mi prosim kdyz spustim hru tak to načte první scénu a pak to spadne. Pls
    • Mam hru cracnutou
      • kup si necracknutu, na Steame je to v akcii... ze sa ti chce este crackovat hry v dobe, ked kupis originalku za par eur...
  • Ahoj
    Potřebuji poradit. Jsem v levelu kdy laserem vyříznu plot přeskočím na druhý dům otevřu okno. Skočím do chodby kde zabiju nožem nácka ,ale pak tam jsou další a ty jsou nad moje síly. Nějak mi nejde boj s nožem. Nemohl by jste mi někdo poradit. Děkuji *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Pokus se to udělat ´´Stealth´´ stylem, pokud nevíš co to je, jedná se o plížení a tiché zabíjení. Pokud se dostaneš až k místnosti s Důstojníkem (možná se jmenuje jinak) tak už to máš v pohodě.
  • ten dopis o tomtý holce jak běží s mozkem ve vlasech byl fakt hustej a dost smutnej co vy na to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit