Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrá hra tento datadisk je dosť slabí nič tam nie je vnuknutie do veznice a zase utek potom vniknutie do dakeho mesta a utek a koniec. super pažba len škoda že zase nehali to craftovanie musime stlačať stale E na bratie veci čo vytača ako keby nestačilo na to nabehnuť a zobere sam si to . a ďalšia vec neriateľia sa zjavia na tom samom miste kde už nikdo nieje a ani nemá s akade dostať čo vytača tiež
  • j-mcclane
    Ti dva na screenu vypadaj jak v dresech německé repre. *1*
  • Nemůžu se dočkat!!! Objednávám a do dvou týdnů je to doufám u mě. :-) Wolf New Order byla parádní ízda a tady tomu nebude jinak. :-) Killing, hanging, stabbing nazis!!!
    • Jack1947
      Do dvou týdnů? ty jo to se pomalu ani nevyplatí když za 5hodin je konec (mimochodem ale jakých 5hodin až teda na ty zombíky ty se moc nepovedli, hořící zombie wtf?).
  • Dohrál jsem na jeden zátah jen půl hry (4 kapitoly) a je to nádhera, v některých momentech na mě úplně dýchnul prastarý Wolfenstein. Vynikající FPS.
    • Jack1947
      Viz retro na posteli *3*
  • TheGGG
    a pořad to běží na tom moru idtech 5 engine? Jistě že, proč tím nez*rvit víc her
    • Co šaškuje s traposinami...

      na HD 7870 2gb a I5 mi to slape na 90% nafull a mam asi 50-60fps.... krasne to slape a na 27monitore IPS s technologiou real black to vyzera peckovo... takze ENJOY woflik a vyjebte konzole z okna a budte NEGRI ! :D yeeeeeeeeeeeeea
    • Jack1947
      Sry ale pak musím říct že to je maximálně zvlyk AMD kiddos (skoro sem v té kategorii taky) nic se nemrvilo a jelo to pěkně, holt když na amd podporu se kálí to je zlé stejně jako např AC U má problém s komponentami od amd ale ono i Intel nebyl žádná slast.

      Jestli myslíš Rage to opravily s těmi textury hned Wolf neměl fakt žádný viditelný problém. *3*
      • TheGGG
        mě wolf jel slušně, až po splnění celé řady úmorných pokynů od nějakých týpků na steamu. Jistě, když se v tom člověk povrtá, hrát se to dá, ale je to nehoráznost, že i s evil within bylo pořád dost problémů. Rozhodně nejsem jedinej, na steam forů bylo vždy při vydání hry běžící na tomto enšitu spousta naštvaných lidí. Skoro si říkám, že už další hry ukutlané z idtechu koupím na pleják
        • asi mas slabej kompl, mel sis koupit radši silnejší grafiku misto ps4 nejmin GTX970
          • grafika ATI HD5870 - vykopávka, leč wolf mi jede skvěle... *3*
          • TheGGG
            proč vyhazovat peníze do ha*zlu za předraženou grafiku? *6* To by mohla navrhnout jen taková zelená ovce jako ty.
            • Jack1947
              Pravda ted už je drobek předražená ale ona stačí (když nemá člověk, přehnané nároky) i ta 960.
        • Jack1947
          Hmm, stále se odvolám na AMD... grafiky od nv no problém. *3*
  • Jack1947
    Zombíci a nacisté k sobě, neodmyslitelně patří a vždy patřily! *14* *5*

    Hlavní jsou masakry, vnitřnosti, vyteklé - více tohoto materiálu sakra. *12*
  • hra sama o sobe nuda ale s komentem od Agraela na YT by to mohla být sranda
  • Já jsem připraven :)
    • Ty seš horsi nez Hitler!
    • Jak můžeš zradit svou vlast? *8*
      • Neboj, on to bude naschvál kazit *3* .
  • Odulin
    Bezva. Večer zkusím, už se nemůžu dočkat, to bude slušnej oddech. :)
  • Parádní oddechovka, která se příjemně hraje a hezky odsejpá. Celou dobu jsem si říkal tak měl vypadat DNF *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit