Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super nápad, já sem z Plzně, takže takové mapy určitě uvítam:) *5*
  • No mi WOT vyhovuje, war tunder je sice pro linux, ne jen pod wine, je realnejsi, ale tolik me nebavi, naopak me bavi WOT.

    Takze je to vec nazoru. Co se map a terenu tyce, tak ten noob zde nema pravdu ;-)) je tam jen vice lepsich hracu nez je on, to je cele.

    Ted jsem hral hru, vse jsem naspotoval a noobove se mi krcili v rohu mapy ... no to nas* takze kamikadze a jede se dalsi kolo ;-)))
  • Článek o World of Tanks a zase se tu celá debata točí okolo WarThunderu - čtenáři, no "čtenáři"... většina z nich se pravděpodobně nedočte za hranice nadpisu, pak by to vlastně odpovídalo...
  • Já si Wot po roce nehraní opět nainstaloval a zkusil dát pár bitev z čiré zvědavosti jak na tom hra vlastně je, hrál jsem jen publik, protože na klanovky nemám čas ani chuť. A výsledek no popravdě nestačil jsem se divit, jak moc se hra opět zrychlila.

    Většina bitev končí dříve než stačím dojet na pozici, nějaká taktika na mapách jaksi vůbec neexistuje, 7/10 bitev končí ve 4 min za stavu 15/3 nebo opačně, je to jako hrát kostky a buď to vyjde nebo ne a je úplně jedno jestli se snažíte hrát nebo ne, ve výsledku je to jeden veliký rush dojet na kupu a tam se vystřílet a kdo má větší štěstí vyhraje a když už se stane, že na mapě tým zaujme nějakou strategickou pozici, tak rush nepřítele v počtu tanků vás přejede jako nic,
    zploštění map tohle všechno jen urychlilo TD ve hře již nekralují, takové TD jako byl obávaný Foch či prase jsou teď již jen k smíchu a v drtivé většině map kralují jen medka a LT. HT na některých mapách hlavně městských ještě hrají svou roli a měl jsem štěstí a dost často se stávalo, že artyrakovina z nebes ve hře vůbec nebyla, asi jen štěstí, ale pro počtu když jsem dostal v bitvě artyny 3x na každé straně bylo vymalováno ... jako za starých časů brrr.

    No co napsat závěrem, hráji výhradně tiery 8,9,10 a mohu napsat, že ten frmol jakový je na součastném publiku nastaven je opravdu o ho*ně, takže Wot pravděpodobně opět odložím na neurčito ...
    • V tomhle se musím absolutně ztotožnit. Po roce sem si řekl že se taky mrknu co se změnilo a po pár bitvách se stejnýmy pocity šla hra opět k ledu. A nejvíc mě dostávají pravidelné meily od WG jak mě moje tanky potřebují :)
  • Dopadne to ako vo World of Warplanes kde celý Japonský strom sú len prototypy ktoré nikdy neleteli a drvivá vačšina nikdy nebola vyrobená :D
  • *1* new physics *1* pridavaju do hry to co uz ina hra davno ma *1* *1* *1* len v tej inej hre to vyzera realisticky, ale pri wot je z hry skoro need for speed / micromachines a toto este niekto nazyva tankova hra *1* *1* *1* *1*
  • Když vidím WoT,tak to je jak, jezdící RC modýlky *1* Ještě,že je ten War thunder.Sice není vůbec dokonalý,ale je to od pohledu pěkně vypadající tanková hra.
    • JE pravda že modely ve WOT jsou nesrovnatelné s WT, ale nicméně WT je stále tak špatně optimalizovaný a tanky i na arkádě tak těžkopádné, že to je nesmysl. WOT = Arkáda WT = Realistiš, Obě hry jsou super, každá v něčem jiném :) To, že jsou tématicky stejné podle mě není hned důvod k srovnávání. :)
    • no tak WT je oproti wot ako provnavat Trabant s Lambo, ale ano WT a teraz ked pridavaju nove znicitelne budovy hm...
  • Příběh pro nezasvěcené:
    Ty česko-slovenské tanky jsou tam jen díky 1 českému hráči (SilentStalker), který se o to snažil minimálně rok a půl skrz neustálou propagandou na ruském fóru, kam musel psát až (pro nás) strašný bláboly, který fungují jen v Rusku ("My bratři slované..."). Nakonec to dopadlo tak, že se nechal zaměstnat Obsidianem (skrz jeho rady na vývoj hry - AW) a na WoT se vyprdl (pravděpodobně) asi poznal, že to s WG nemá cenu jako všichni postupem času.
    • že to s WG nemá cenu jako všichni postupem času - toto je presne vystihujuce WOT, stravil som tam roky a nalial tam furu € a dostal som za to postupom casu hru pre dementov, kde okrem riadenia "tanku" vpred / vzad + lavo/pravo sa neda nic, lebo strelba je uplne zbytocna nakolko vsetko rata system a tak to aj vyzera... miznuce strely, zasah veze tanku sposobujuci pad pasov atd... no proste humus.
    • Proč jsou to bláboly ? Já myslel, že jsme taky Slovani... vlastně ne, my to teď pro změnu táhneme s Němcem, takže jakákoliv spojitost s Ruském se nehodí :D
      • Magister_Peditum
        S Německem to nějak táhneme už 1000 let. S Ruskem 40 let...
        • konečně někdo normální v týhle diskuzi! :) díky za podporu, tady někteří už zapoměli, kým jsme a hážou nás do jednoho pytle s východem
      • Pavlušo - My Češi jsme díkybohu Slované jen z 1/3. Další 1/3 naší krve je Germánská a poslední 1/3 je Keltská. Jsme srdce Evropy, né prd*l Ruska
        • K tomu jsi došel díky studiu svého DNA a nebo se jen domníváš? Ano jsme směska, ale rozhodně bych si netroufal odhadovat podíly krve... *3*
          • A ty tvoje výzkumy sponzoroval strejda Mengele, že ty kulatá hlavo? :D
            • spíš mi předhoď stavbu obyvatelstva čistě/popřípadě majoritně Slovanskou - všechny odkazy z Googlu ti potvrdí podobné rozložení jako jsem psal - a já jsem za to docela rád, holt jsem vyrost v silně protikomunistický rodině a zůstalo to ve mě zakořeněný - a budu si opakovat do konce života, že z východu nikdy nic dobrého nepřišlo....
            • docela mě překvapuje, že Vás to tak překvapilo/urazilo - nenapsal jsem nic, co by byla demagogie......ale chápu, že se v Čechách zakořenilo, že jsme z opice a že jsme přišli od Dněpru no......:-D
            • nevím proč se směješ něčemu, co je oficiálně připuštěné a od roku 1991 i vyučované. Ale pokud se tě to dotklo - chápu odkud si přitáhl ))
          • Tady není moc nad čím polemizovat....tyhle výzkumy jsou dávno uznaný a potvrzený různýma měřeníma. Už jen díky historii, válkám, stavbě obyvatelstva a jeho migraci bylo dávno odvozeno právě tohle Genové složení. To jen od roku 1948 do roku 1989 nám tlačili do hlavy, že jsme Voloďové a Marfuši.
            Chápu, že velká část Českého obyvatelstva (hlavně starší generace) by Rusům nejradši vlezla do kaďáku - ale minimálně na základě toho "slovanského bratrství" tak činí chybně - My fakt nejsme díkybohu čistý Slovani.....ani tak nevypadáme, nemáme kulatý hlavy a IQ až na čestné vyjímky okolo 90.
            Keltský hradiště tu byly už cca 2 000 let zpět a svojí krev tu rozeseli stabilně do dnešních dnů - právě zhruba tou 1/3. Germáni jsou v nás díky středověku, Habsburkům a Rakousku - Uhersku celkově taky zhruba 1/3 dílem. Buďme rádi, že se do nášeho obyvatelstva východ nikdy neasymiloval ve velkym......
            • Teda jestli seš troll, tak ti musím vyseknout poklonu, protože třeba těm rusínům v pošumaví jsem se fakt od srdce zasmál :D
              Ale jinak tě musím zklamat, neboť panslavismus u nás sahá až do dob národního obrození a rozhodně není záležitostí poválečného období a už vůbec ne komunistů, protože vrcholem si slovanská vzájemnost prošla ještě před vznikem Československa.
              Toliko k tvému odkazování se na historii. Pokud nevíš takové základní věci, které se vyučují na druhém stupni ZŠ, tak nepoučuj a dovzdělej se, ať nespadáš hluboko pod "náš" neslovanský průměr IQ 90 :D
            • Fakt Zadraku - věnuj tomu blbý dvě hodiny svýho života, přečti si 10, 20 článků o historii naší kultury a nebudeš psát to, co píšeš.

              To že nám sem po II. sv válce do pošumaví nacpali rusíny a maďary - do nemovitostí, které patřili před válkou němcům, nic neznamená, to bylo osídlení v řádech tisícovek lidí. Musíš to vzít víc ze široka, když migrovali po Evropě celé kultury. Mimochem - ti Rusínové v pošumvaí stále žijí - je to jak z jiného světa, do dnešních dnů neumí počítat a psát, ženský mají kníry, živěji se zemědělskejma prácema.
              Bude to znít hnusně, ale je to velmi neinteligentní část obyvatelstva - Kundratice, Hartmanice....těch vesnic je hodně.......a to je východ kamaráde, to jsou slovanský mužici, k těm nechceš patřit
            • Ahoj Zadraku.
              Bohužel s tebou nesouhlasím v základní věci - Pokud si dobře pamatuji, tak v Evropě se dá mluvit pouze o 4 hlavních skupinách: Slované, Germáni, Keltové, Románská kultura.

              Spojovat nás se Slovanama je hovadina - už z hlediska náboženství. Tam jsou hlavně pravoslavný.
              My jsme tíhly hlavně k západnímu náboženství - katolíci/protestanti.
              Další věc - písmo. Používáme latinku, azbuku si viděl kde?
              Je jasný, že k nám v historii pronikli i Slovanské kmeny, ale germáni a keltové s nimi udělali krátkej proces.
              I z mezinárodního hlediska se řadíme do západní civilizace společně s Německem, Francií, Velkou Británií, Dánskem, Polskem. O Bělorusku, Rusku, Maďarsku tam není ani zmínka - proč asi?
              Po celý středověk jsme byly součástí Svaté říše Římské. Už s těma blbama komunistickejma přestaňte otravovat.....kvůli 50 letům násilné okupace zapomenete KÝM JSME????
            • Souhlasím s tím, že jsme směska díky válkám a díky poloze, ale nesouhlasím s rozdělením poměrů... *3*
              Už proto, že se nám tu nepletou jen germáni (kromě toho ne každý kdo mluví germánským jazykem je germán... v Rakousku i Německu bylo dosti velké slovanské osídlení, které ovšem bylo poněmčeno) a keltové... kam se vám ztratili maďaři? Kde máte poláky? Vše je otázkou i toho kde daný člověk žije... jiné je v okolí sudet (a teď nemluvím o těch co osidlovali pohraničí, ale o těch co v sousedství sudetských němců generace žili) a jiné je na Polském pohraničí a jiné na Slovenském... není možné šmahem říct, že v nás je 1/3 krve slovanské, 1/3 keltské a 1/3 germánské...
              Už proto, že podobné situace s osidlováním a válkou jsou všude...
              V německu žili původně keltové, potom germáni a potom žili dlouho v sousedství slovanů, Francie to máte kelty a germány (koneckonců název Francie je odvozen od germánského kmene Franků) atd... přesto by průměrný Francouz nikdy neřekl, že je germán... *3*
    • Keyz
      ("My bratři slované...")... *15*

      Proto abych do mé oblíbené hry něco dostal, bych tyhle šílenosti fakt nepsal někde na ruském fóru.
      Navíc ty tanky tam jsou dnes v tierech všechny stejně. Jde jen o to, že to bude vypadat jinak.
      • Jen jsi jeste nepoznal pravou vasen, ale treba to jeste prijde s vekem.
    • Co to meles, on radi Obsidianu? Dela tam akorat poskoka, ktery nemuze nic ovlivnit.
      Z WG dostal padaka.
      CS tanky jsou jeho dilem ale reditelem zemekoule urcite neni.
  • Pěkné gesto ale trochu zbytečné. Naše výroba je už v německé větvi. Tohle jen zavání větví typu Čína, kdy jen duplikují už existující tanky + vymýšlejí nové, které nikdy nikdo neviděl. Národy jako takové tam stejně nehrají žádnou roli, takže by úplně stačilo mít jeden velký strom a tam přidávat různé větve. Pak silně trpí národy, které nebojovali až do konce války nebo poté přebírali cizí techniku (Franice prakticky od 3-4 tieru všechno výmysly, Poláci by tak zaplnili jen první tiery, stejně jako CZ - dál už budou vymýšlet a na vrchol nakolnují sovětské tanky nebo třeba Itálie nízké tiery by měla vlastní a zbytek německý)
    • a to vas to tak moc sere? nebo chcete proste jen par tanku tocit dokola do zblbnuti.... byste se na to vysrali jeste rychleji :) jestli je to jen papirovi nebo to nekdy nekdo postavil to je me u arkady celkem ukradeny... a WOT i tak je asi nejlepsi ve svym zanru ;)
      • Co se tyce arkady, tak War thunder mne bavil vic. Letadla ani tak ne, ale tanky ano.
        • tak zrovna u war thunderu sou letadla mnohem lepsi ....ale tanky sou peknej brak :D
          • tomocz
            Brak? WTF? WoT nesahá War Thunderu ani po zadek, a to jak v tancích a tak v letadlech. Mluvím o realistických bitvách, arkádu nehraju, to je o ničem. Jak graficky tak herní mechanikama jasně vlátne WT, ať už jen zmínim třeba balistiku střel. Navíc na všem pořád pracujou a zlepšujou to a s každým patchem je tam tuna nových super věcí (kvůli kterým jim odpouštím i občas nějaký ty bugy).
            • JJ, souhlas v plném rozsahu.
          • Tanky ve WT je jedna z mych nejoblibenejsich her vubec. Bugu je tam sice par je, fyzika obcas uplne sili a vyvazeni taky nekdy vazne ale porad me to strasne bavi.
          • ano ona vetsina tanku ma HP takze kdyz te neco trefi do blatniku tak vybuchnes....super!
    • Magister_Peditum
      Takhle začali (tedy už před delší dobou) blbnout i ve War Thunderu. Nejprve tam začali zavádět kořistní stroje, a pak zavedli prasečinu jménem Maus.
      • Maus bol aspoň vyrobený. Stále lepšie ako nejaké blue printy..
        • Magister_Peditum
          To je hodně malá útěcha...
          • Stejne patej rank stoji za h****. Sama povalecna bestie a do toho tam jezdi takovy dinosauri jako Jagdtiger a Maus :D

            To je proste takovej fail asi jako ukazat se na bojisti v plny platovy zbroji v dobe kdy kazdej vojak mel musketu.
          • Tak to nehraj
      • Jj... ted se mu ale rika "chudak Maus" protoze je uplne k nicemu :D

        Koristni stroje jsou navic ve WT ground forces od zacatku.
        • Magister_Peditum
          Já měl na mysli spíš letadla.
  • Pro me zustavajinejlepsi tankove hry Svycarske Combat Mission od Battlefrontu, jenze to je zanrem strategie. Uz by to nejakeho kvalitniho nastupce Panzer elite chtelo. Skoda, ze tu nevysly Steel fury.
    • Kr.Pa
      za 110 dolarů
    • Magister_Peditum
      Nejlepším tankovým simulátorem je Steel Beasts, ale to je vlastně simulátor, na kterém trénují i vojáci. A je pěkně mastný.
      • Souhlas. A pro historické příznivce bych si dovolil poukázat na T34 vs Tiger.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit