Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dokud nebude zavedená hodinovka je to o ničem. Nejde o prachy/cenu.. jde o čas.
    Když za něco vyhodím 350korun a pak zjistím, že jsem měl čas odehrát deset hodin tak jsou to pro mě vyhozený prachy :/
  • farmboti budou mit zne
  • Hmm tak jako velmi potěšující zpráva toto, tím by skutečně elminovali asijský farmáře. Otázkou zůstáva za kolik pak budou, protože pokud vezmu že za 1K Goldu se pohybujou ceny od 0,4 EUR a jeden měsíc stojí 13 EUR, tak se dostáváme na cca 32k Goldů. A v tom případě srazí WoWGold prodejci ceny ještě níž, dejme tomu 0,2 EUR za 1k a to už jsme na 65k Goldů. Každopádně méně než 30k to nebude a více než 60k taky ne. Tedy pokud by člověk uvažoval rozumně, což je myslím vcelku fér a rozumná cena. Jenže jsou lidi/děti co nebudou ochotni zaplatit ani korunu, tak věřím tomu, že nakonec to dopadne tak, že reálná cena se bude pohybovat mezi 100k - 200k Goldů za kuponek na 30 dnů a problém WoWgoldů to nijak nevyřeší a bude se jednat pouze o zboží určené pouze pro nolifery nebo se to celé obrátí proti Blizzardu a pod palcem to budou mít samotní wowgoldselleři, kteří budou pěkně kuponky zkupovat aby se zbavili konkurence.
  • Sám som zvedavý koľko goldov bude stáť 30 dní herného času. Na jednej strane veľký dopyt bude cenu hnať hore a na strane druhej možno príliš veľa týchto itemov v aukcii zase budú ceny tlačiť dole. Neviem koľko času v mesiaci bude treba stráviť dodatočným farmením goldov.
  • Rejsek
    A co kdyby konecne udelali v evrope a jinde provereny asijsky model, kdy clovek plati jen cas opravdu straveny ve hre?! Tohle si muzou strcit do prd*le :-) Ocenuju jejich charitativni projekty, ale jinak to jsou zidaci vycurani.
    • protoze 350Kc mesicne je h...no
      • mit na konci roku na ucte 4200,- nebo je tam nemit to neni ho v n o
        • Pořád to ale za tu zábavu stojí
    • Pritom by to mohli bez problemov aj kombinovat. Predplatne ako je teraz, zvyhodena cena oproti predplatnemu kedy by si si platil cas. Vhodne pre hardcore hracou co to naozaj hraju stale. A potom model ako hovoris, predplatne na cas klude s trosku vyssou cenou, pre hracov ako som naprlad je kedy si mmorpg zahram tak par dni do mesiaca.
    • jj taky si rikam proc to nezavedou ikdyz by to predplatne bylo drazsi tak je to spravedlivejsi
      • Rejsek
        Prinejmensim muzou dat na vyber. Noliferi by zustali u stareho pausalu a casualove by sahli po, pro ne vyhodnejsim, "kreditovem" hrani.
    • presne tak! je to ActivisionBlížidzard nechapu ty minusi
  • Jsem si udelal pruzkum za kolik se prodavaj tak goldy. To ten jeden Token bude tak za 30K goldu minimalne. A vzhledem k tomu co nekteri magori umej vyfarmit za jeden den, tak i za 50K.
    • hlavnim problemem budou boti, kterych je ve wowku fakt, ale fakt hodne
      • Hodně? Co já vím tak na fish bota ti príjdou do 2 dnu a potom maš minimálně na měsíc ban+ ti seberou vše co si chytnul.
        • A jak to vis? *5* *1* *3*
    • 30k? Podle mě hodně přes 100k. Když člověk ví jak tak za cca 1-2 hodiny má 10k goldu.
      • No udělal jsem si opět průzkum a je fakt, že se to dá, ale na druhou stranu až to začne, tak plno lidí udělá právě to co já. Přečte si jak ideálně farmit a že se každý rád pochlubí jako první a pak to ztratí na efektu. Vzroste konkurence ve farmaření, klesnou ceny v AH. Takže Tokeny = my little farm. Ja si myslím, že cena tokenů se bude více odvyjet od dnešních cen 10K goldů na ebay, jen nabídka goldu bude větší, takže za stejnou cenu nekoupi 10K goldu, ale třeba 15K. Proto si myslím, že cena bude kolem 50K. *5*
      • To by mě zajímalo jak? Kde najdeš dropy za 10K? Slyšel jsem o farmaření v old-raidech, ale nikdo nepsal o tom, že by za 2h vyfarmil 10K
        • Daily Q na fishing nachytám třeba 400 ryb proměním na vajíčka a ty potom prodávam na AH.
          • a co se dela s vajickama ? :D
            • Z vajíček ti vypadnou ryby.
  • No jéžiš ! Ať kopíruje. V EVE je mi to totiž k ničemu, když chci hrát Warcraft.
  • Ten token bude určitě drahej .. Hodně drahej ..
  • Takze zase dalsi ukazka toho,jak umi Blizzard kopirovat napady.V tomhle pripade z Eve Online.
    • Kdyby se v herním průmyslu nekopírovalo, tak ročne výjdou tak 2 hry...
    • Tohle bylo už i v APB, ještě než to odkoupili Reloaded...
      • eStar
        No a? Plex byl do EVE přidán v roce 2008 o dva roky dříve než vyšla vůbec první verze APB.
        • Protože to jejich celé wow jde do sraček, takže se snaží inovovat aby děcka měli co dělat než jen prudit fotra aby jim paynul wowko. Ostatně když nemají problém vykrást komplet WarHammer, tak nějaký ingame time je pro ně malina.
          • No když vykradeš jeden svět tak dokonale, že novej svět je uplně jinej, pak v tom nevidim problém a děje se to neustále, Warhammer 40k zase částečně vykrádá Dunu a Starship Troopers - myslím samozřejmě původní knihy. Prostě vše se vykrádá a někdo to umí někdo ne, Blizzard je v tom mistr.
    • Když je ten nápad dobrej, tak proč ne. To ho nemaj dávat do hry jen proto, že to už udělal někdo před nimi? To je jak přijít do hospody, kde si vařej vlastní pivo, a nadávat jim, že to udělaly už jiný hospody před nima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit