Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vymenim 10 postav na max levelu + legendary gear 1000k goldu to vse za zdrave oci....
  • Lidí s poruchou vidění jinou než dioptrickou (asi jsem to nazval špatně) je mnohem víc, než si myslíte. Tipuju že 10% populace to bude. Já ve svém okolí znám tři lidi. Zákal a snížený barvocit.
  • To je docela ostuda, že tam taková věc není už od spuštění. Já teda z MMO hraju jen World of Tanks, ale tam ta funkce je co mi sahá paměť.

    To je dost blbý to tam dát po deseti letech a ještě se tím chlubit...
    • blbý je chlubit se tim že sem za*ranej nácek
      • No tak jsi nácek a co? Mě to nevadí...
        • táhni do hajzlu ty špíno
        • Ten si naběh :) hehehe
  • To ještě někdo hraje? *1*
    • par zavislaku jsou na tom tak zavisli ze uz se jim kazi oci *3*
  • Hmm hmm, jak z těch lidí dostat ještě více peněz? Kolik je barvoslepých? Je jich dost? A nemohou hrát naší hru? To nám uniká dost značná část výdělku.. pojďme zkusit udělat nějaký patch, aby to aspoň trochu viděli.. to by za to stálo, né?
    • jo, přesně tak, blbí barvoslepí, vyprdnout se na ně! (a jinak ste v pořádku?)
    • Ne za vším hned musí být peníze. Může to být výjimečně i dobrá vůle. Obzvláště, když vezmeme v potaz, že počet takto postižených osob nejspíše bude zcela minoritní.
      • Jack1947
        Někdo holt má Blizzard za greedy company tak pak je to pro něj těžší pochopit že by vůbec byly schopni něco udělat aniž by očekávali nějaký zisk. ( I když, pokud to bude moci hrát více barvoslepých zisk by mohl být větší)
        • Blíž záře děla věci u kterých neočekává zisk. Mám na mysli mounty a lety. Výtěžek z jejich koupě jde cely na charitu. Tohle se mi na Blizzu líbí, ze takhle pomáhá.
          • Mělo tam samozřejmě být Blizzard. Nevšiml jsem si špatné predikce slova.
            • Jack1947
              Chvíly jsem přemýšlel, jak si to myslel nakonec , ve výsledku pobavilo. *3*
    • Tilwaen
      Možná by ses divil, ale barvoslepých, nebo alespoň lidí s podobnou vadou zraku, je mezi hráči překvapivě velké množství. Od Blizzardu je to minimálně vstřícné gesto, že se jim snaží zlepšit herní zážitek; podobné nastavení má i spousta SP her.
    • Ty jsi ůplnej m4g0r... Možná jen chtěj pomoct lidem s tímhle postižením... *7*
  • Petr_S
    Celkem brzo *1*
  • macura zacal spolupracovat s blizzardom?:D
    • Keyz
      To byla podpásovka *15*
  • lol jak nekdo se nemuze naucit poznat barvy to musi byt poradnej debill *15* *15* *15* *15* *15*
    • a takovému ban nedáte.
    • Jack1947
      Spíše se diím že tuhle možnost tam neměli v tak slavné hře už dávno, takové COD to má kolik let. I jiné hry. Někdo je barvoslepý, někdo jen částečně jako můj spolužák že myslím vidí hůře zelenou.

      Někdo má zase naopak pokřivenou rohovku atp nevidí v širším úhlu... fakt nezávenihodné a kdo si t toho dělá srandu byt to tak nemyslí by se měl zamyslet.
      • Ale tu moznost tam mali uz davnejsie. Len nebola tak prepracovana.
      • A z lidské hlouposti se sranda dělat může? Protože je té hlouposti čím dál víc, možná je to taky dědičný druh poškození.
    • tuhle nemoc bych ti moc přál, má jí jedna moje známá, to by sis nezahrál ani tetris ani bys nemohl psát tyhle rádobyvtipný komentáře a byl odkázaný na pomoc jiných lidí, nemohl řídit auto atd. doufám že seš na sebe pyšnej
      • Dobře vás vytrollil.. dobře jste ho nakrmili.. jste úplně blbí :D btw imo tetris může hrát barvoslepej uplně v pohodě. A měnit barevný škály jde ve windows taky běžně, takže si každej barvoslepec může naměnit barvy tak aby mu to vyhovovalo. Lidi jsou ale blbí to je horší no.
        • Ne na to by jsme fakt nepřišli danečku že to je troll, díky žes nám to poradil, nechceš sušenku? Pro lidi jako jsi ty je taky označení, říká se jim Captain Obvious
      • Tak to byl od něj asi sarkasmus. Mimochodem můžeš řídit auto.
        • Veskoslav
          Sarkasmus? Ne to je druh Pičusin Kokotus....
        • Sarkasmus? Já bych to nazval jinými slovy, ale nechci dostat ban. Záleží jak moc to máš rozhozený A a B můžeš řídit, pokud dostaneš potvrzení od doktora(musíš poznat červenou a zelenou - v noci neodhadneš jak je světlo vysoko a které světlo v pořadí svítí) a uděláš testy, pokud jsi byl profesionální řidič s kamiony, tak máš smůlu a řidičák ti seberou. Ale máš pravdu, řídit můžeš tak jako tak, jak říká jeden můj známý - řidičákem auto nenastartuješ.
      • Keyz
        Navíc je tahle sra*ka dědičná
        http://www.wikiskripta.eu/index.php/D%C4%9Bdi%C4%8Dnost_pohlavn%C4%9B_v%C3%A1zan%C3%A1
        To je nehorší. Tedy dost to omezuje možnost mít zdravé děti.

        Divím se, že tohle nedají ihned do každé hry. Vypadá to na drobný zásah do hry a tedy nic složitého. Navíc ty data jak tyhle lidi vidí někde asi budou, tak by snad tvůrci her nemuseli vždy dělat výzkum znova...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit