Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniell605
    Taky vám ukápla slza když ste koukali na staré, ještě 60tkové wow? *7*
    • Já jsem brečel celý video. Smíchy. Jak je ta hra hnusná a trapná.
  • Kaslete na WoW a vyzkousejte SWTOR f2p model ... pak placte a blijte, tohle se jen tak nevidi :-)))
  • Ať si říká kdo chce co chce, WoW je prostě legenda a právem bude patřit do počítačové historie. Nezapomenu nikdy na zážitky z hraní. Moje první levelování, které mi trvalo snad rok... Když jsem nevěděl co a jak a tak nějak celkově jsem si hru osahával. Nezapomenu na první progressování, první epickej item... No nic tohle všechno je pryč. Hra se od prvního vydání změnila k nepoznání, ale to pochopí jen zasvěcení.

    Že to byl ztracený čas? Možná. Kdo ví. Všechno je jen kdyby. Zpetně toho nelituji.
  • 8 let?? Nic moc. Anarchy online nedávno slavila 12 let. Na WoWGames jsme se to ovšem nemohli dozvědět, že....
  • prej grafícký pokrok ... ehm .... *1* *1* *1*
  • to Shania : snad si to myslel(a) jako vtípek pač do zábavy maj obě věci hodně daleko
    • Veskoslav
      Ne myslela to zcela vážně (sarkasmus:))
  • Nechci nikoho urazit ale dodnes nechápu jak může být tento hnus tak populární . *7* *11* To už je lepší sedět hodiny před akváriem (samozřejmě s rybičkama) :)
    • I bez rybiček je akvárium minimálně 2x zábavnější než WoWshit
    • rhaegar
      Proč tomu říkáš hnus když jsi to nehrál...sice wowko už nějakej ten rok nehraji,ale rozhodně to v době tbc a wotlk nebyl hnus a wowko mělo fajn atmosféru a raidy byly krásné a promyšlené...
    • Shania
      Zkus kamna, to je vetsi zabava.
  • 8 let ztraceneho casu, 8 let bez realnych pratel,8 let rano do prace z prace hned k wowku, 8let na hranolkach hamburgeru, pizze a cole, ale nevadi mi to mam 20 milionu spriznenych dusi ve wowku *3*
    • kostejnesmrtelny
      Jsou tací. Dělají pak špatné jméno komunitě (jak WoWkařské, tak celé herní). Jsou také tací, kteří dávají přednost ovcím před ženami. Jedny i druhé můžeme akorát tak politovat... *5*
      • Bud wow hrajes a pak jsi presne takovy (ikdyz si to zdrahas pripustit) A nebo wow nehrajes nic mezi tim neni!
      • já zase tvrdím, že proti gustu, žádný dišputát;)
    • facepalm..
      • skapal som xDDDDDDDDD
  • 8 let?! Ta doba ale letí...

    WoW jsem nikdy nehrál a nikdy hrát nebudu, ale musím uznat že držet se takovou dobu a to ještě s měsíčními poplatky v době kdy drtivá většina MMO přešla na free to play je fakt nářez.
  • Blahopreji a preji brzkou smrt, uz by to chtelo neco noveho *6*
    • chtelo by to pokracovani carmageddonu
      • To rozhodne.
    • MrSanta
      Každý rok vychází minimálně jedno velké MMORPG *7*
      • Jo a vzdycky je to "pokoritel" wow, a za rok po te velke mmo nestekne pes.
        Kdo si dnes vzpomene na Warhammer online, Age of Conan, AION......
        • Veskoslav
          U Aionu je v USA, pouze v USA 350 000 platících, W online je na tom o něco hůře,ten má celkově 215 000 platících měsičně. AoC dojel na naprostou katastrofu v prvních měsících spuštění.
    • Radsi ne, zkus vzit fetakovi jeho drogu, byl by schopny te zabit:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit