Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra pro děti, popř. silně omezený jedince...
    • až nato, že keď sa chce človek dostať do dobrej guildy, tak je tam požiadavka + 18 rokov :D

      Iné hry deti nehrajú, iba wowko?
    • Zdenda666
      Komentář na úrovni dítěte popř. silně omezeného jedince...
    • ja si troufnu rict, ze vetsinu ostatnich her hraje daleko vice deti. jen ve wowku sou videt, protoze jejich "role play" vetsinou nejde prehlednout :D tak jako v jinych hrach
  • moc to sem nepatri ale do zanru MMOrpg ano, chtel jsem se Vas zeptat jak je na tom tedka SWTOR jestli uz pracuji na nejakem endu apd. Hraval jsem to, kdyz to zacinalo. Nebylo to spatne, ale ke konci ste si mohli tak max zalozil novou postavu. Zkousel jsem take betu TSW, nebylo to spatne, ale nechci se uz zase napalit a koupit nedodelek.
  • Vzdyt uz ted v Cataclysmu se muzete premenit v draka a vozit kamarada.
  • Už wowko nechte už ho nekomentujte, nehejtujte... Už má svoje odslouženo a takovou kritiku si nezaslouží. To je to samé jako nadávat na Schumachra, že je strašnej jezdec, že už nevyhrává.... Je to prahystorická hra a kapku uznání si zaslouží co Blizzard(nebo co dokázala samotná hra na pomi MMORPG do teď. Upřímě bude dlouho tvat až samotnej WoW někdo pokoří-do teď se nestalo a slavné GW2 na to stačit asi nebude. Nechci se zastávat wowka, ale kdo bude tvrdit opak tak je blázen samotné kecy tu byli když měl vyjít Warhammer online - vlastně jakákoli MMO - SW,connac,AOIN,warhammer atd... takovej pokusů, že už začínám být skeptycký zda se to někdy někomu povede.)
    to, že zbytečně prodlužujou jeho konec je věc druhá...
    • jestli to neni tim ze wowko svym zpusobem bylo prvni takhle masovou hrou navic navazanou na universe kterymelo taky mnoho lidi rado. Preci jen si pamatuju jak sem hltal jeste za mlada Warcraft 2ku. eye eye sir! :D A kdyz z toho melo bejt rpg sem byl naprosto unesen. Sam sem se tou hrou bavil strasne dlouho nicmene clovek musi uznat ze to blizard posouva tak, ze tu hru sam zarazava viz pandy a podobne nesmysly. Druha vec je ze lide kteri k mmo tihnou maji prave zkusenosti z wowkem tudiz vse co vyjde prirovnavaji k tomu nemluve o tom ze uz treba ani nechteji travit tolik casu u hry jak to slo u wowka ze zacatku. A ti mladi co dorostou a sou nepolibeni timto MMO proste nejsou tak pocetna skupina aby to mohli sesadit wowo z trunu.
      • to ale prece neni pravda zapominate ze tu bylo dark age of camelot a everquest obe hry se hrajou dodnes wowko urcite prvni masovou hrou nebylo
        • To sice ano, ale není masa jako masa. V podání WoW to jsou miliony lidí, EQ a Camelotu se o tomhle počtu mohlo jen zdát.
    • ale u gw je to trochu jinak protoze vetsina pvp hracu to bude hrat je absolutne vyvazeny pvp protoze to uz konecne nekoho napadlo ze nejde balancovat pvp kdyz ma kazdej jinej eq
      • lol nejvetši blabol, to je skutečne strašnej problem ziskat cata gear ted ve wowku, a o tom to cele je, mas lepší gear delas vetsi dmg, protože je to rpg teda o vylepšovani postavy.
    • gw2 je fcking awesome
  • Paulcz
    Aneb jak udělat mmorpg ještě více dementní než je, trošku se bojím další generace MMORPG her kde pravděpodobně nepůjde ani umřít :)
  • Váš kamarád získá:

    Startovní verzi hry, která mu umožní hrát do 20. úrovně zdarma LULZ.

    Bohužel služba Recruit-A-Friend není dostupná pro hráče z České republiky a Slovenska.
  • Mile deti sup sup reknete rychle svym kamaradum at svama jdou hrat wowicko, at se muzete promenit v mounta :-))))
    • A ty si dítě nebo dospělý člověk? *15*
      • Těžko soudit:-) WoW mě ale baví. Škoda, že už zastarává v grafice a mechanismech soubojů. V tomhle směru se mi teď dost zalíbila Tera.
        • Spíš jen ty souboje... pro mě. Grafika je pořád aktualizována - sice ne celá, nevím teda jak je to teď, vím jen, že pořád něco přidávají a mám za to, že když překopávali Azeroth a Kalimdor v Cata, že tam dali i upravené modely , vlastně nevím nic -.- No co už, ale pořád to má ten skvělý feeling u mě, nechtěl bych to vidět úplně v jiném stylu.
          • Já bych stylizaci taky neměnil, ta je prostě pro Warcraft typické. Ale určitě by ji šlo převést třeba do toho Unreal enginu. A souboje jsou fajn, dokud člověk leveluje nebo je před ním nějaká výzva. Když ale farmí reputaci nebo jede na lorekeepera jako já, tak souboje se slabšími moby dost nudí, v případě akčních soubojů v Teře tohle moc nehrozí.
            Jinak je fakt, že grafiku notně s Cata vylepšili i třeba nastavení zvuku je na slušné úrovni (je tam i možnost zapnout si sluchátka s prostorovým zvukem atd.). V MoP by měl mít mnich zhruba dvakrát tolik animací než současná povoláni, tak se těším.
            • Ale jo, ok, už to asi jen hraju moc dlouho a tak začínám koukat po ostatních titulech, co kde mají za dobré nápady. Rád bych se někde odreagoval od WoW, jenže zatím žádná onlinovka mi pro něj není alternativou. Třeba Tera má dobré souboje a grafiku, SW mají dobrý příběh, GW zase sympatický platební model a systém eventů, ale já prostě čekám, kdy tohle všechno někdo konečně spojí dohromady.
            • UE? Si blázen? *1* Ani ne, maj skvělý engine, programátory a taky dobré vývojářské prostředí. A co máš vůbec na mysli s tím převodem? Celou hru nebo jak? *8* A k čemu by to mělo vlastně být? Maj to nenáročné, umí v tom, a nemusí už nic kupovat/platit, jen upgrady... nevadí, možná jsem tě jen nepochopil. *7*
              No já zkoušel cata z nudy na ofiku a s 200+ms sem to po pár hodinách vypnul :( A animace mají prostě vždycky super, o tom žádná. Viz Diablo 3 *4*
    • A v čem je problém?
  • http://www.youtube.com/watch?v=IRsPheErBj8
  • Určitě jako u všech těchto friend akcí, není tato služba podporována pro Českou republiku. Tudíž je úplně na hov....
  • World of warcraft neni zdaleka prvni hra kde se muzete promenovat v mounta, proste uz jen vykradaj jiny mmo aby si udrzeli alespon nejaky hrace, protoze po prichodu GW2 si myslim ze pulka wow komunity udela blizzardu papa, jinak raketu jsem mel staci si na chvilku zmenit bydliste a az prijde postou mount tak zase zmenit zpatky nebo nechat byt.
    • Tak tohle mě pobavilo :D Až přejde pulka lidi z wow na GW2, tak budou pršet žáby a krávy mluvit...wake up!
    • Já myslím, že většina lidí GW2 strašně přeceňuje a čeká od toho neočekávané (jen aby to nedopadlo jako SW). Jednička byla, je a vždycky bude dobrá hra a to stejné očekávám od druhého dílu. Ale rozhodně se kvůli tomuhle titulu nebude konat žádná MMO herní revoluce a celkově s takovou rychlostí, jakou v poslední době vznikají online tituly, myslím, že už nikdy se neobjeví MMO hra, která by oslovila najednou takové množství hráčů, tak jak to dokázalo jen WoWko.
    • Vegen
      WoW nebyl ani v počátku originál, ani GW2 podle bety není v ničem originál. Pouze využívá prvky z her, které nebyli mainstream :D Což neni zápor, ale argumenty o kopírování z jiných MMO jsou smutné :D
      • ale ja jsem nepsal ze gw nic nekopiruje ale tady je clanek jak wow prineslo neco revolucniho coz je kravina
        • Kronoss1
          To není článek, to je prach prostá reklama na World of Wacraft, popřípadě na tu fan stránku.
    • Tak takovyhle kecy uz tu byly nekolikrat, pri launchi kazdy druhy vetsi MMORPG hry *1*
      • nevis nic johne snehu hh to na tebe sedi jak rit na hrnec. GW2 z mmo hrama urcite zamicha.
        • vzdy kdyz mu to rikala tak jsem ji mel chut prastit xD jinak ja si ale nemyslim ze GW2 bude trhat rekordy jako vzdy se par hracu trhne a par se jich objevi a nektery se vrati jako vzdy :)
          • tak nejde o rekordky ale proste wowka ma uz kazyd plnou zadnici. A GW2 vypada ze by mohlo spousty lidi nalakat. mozna to tak nebude ale jestli neco ma hodne ubrat lidi z wowa tak je to prozatim tahle hra.
          • Knifer
            No já osobně jsem měl po betě GW2 problém hrát jiné MMO, a to jsem měl rozehraný a slušně vybudovaný SW a The Secret World ani jedno není špatné ale proste jim něco chybí
            • To tak máš u všeho... nejvíc ale závisí na tom, jak dlouho u hry vydržíš - pak můžeš říct, že je hra super, a právě tohle je problém všech MMO. Taková tak chuť to hrát znovu a dál.
              Ale neříkám že to GW2 mít nebude, taky u toho podle mě a podle videí chvíli vydržím :)
            • :) ja jsem jeste GW2 nehral tak se mozna pletu ale obvykle to tak je :) kdyz budu mit cas tak bych si ho taky rad zahral
      • Tjn, ty same kecy jako u SC a D. Nechapu, proc tohle musi nekdo porad ventilovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit