Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ptám se jako lajk, ale lze tuto hru hrát ve dvou proti sobe soucasne?
  • urcite tam nedaju dlhe trate, zas max 5 minutove stage. zlate Mobil 1 Rally Championship, tam trebalo prejst kludne aj 40 km bez vaznejsej chyby, s gumami a prevodovkou na dranc ist na dalsiu RZ a az potom do servisu... to bolo rally :)
  • vypada to strasne.. takze to na konzolich jiste bude mit uspech.. :/
    • ses nejakej chytrej uz jsi to hral *16*
    • *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • na prvni pohled uz konecne auto zataci prednima kolama, a netoci se tudiz kolem stredu na jakemsi pomyslnnem strednim kole, jako to bylo minulych 5 let. Uz to konecne pusobi jako treba Colin McRae Rally 2.0, až na to, že auto pusobi, že ma vykon Felicie, ale to se snad spravi :D
  • Dirt Rally vypadá daleko líp. Myšleno fyzikální a jízdní model. Z videa mám pocit, že auto je až moc poslušný a sedí jak přilepený. Hrál jsem teď poslední dobou RBR s RSSBR 2015 modem, kde je fyzika dotažená skoro k dokonalosti. Mám problém auto udržet na silnici natož pak na šotolině. Tahle hra vypadá prostě jako arkáda a taky arkádová bude. Hru vyvíjí i pro starší konzole, takže plánují rejžovat
  • Reknu jenom tolik, ze na videu vypada jizdni model mnohem lepsi nez ta prisernost co produkoval Milestone. Samozrejme to muze uplne pohrbit blbe udelana reakce na ovladani. Z videa to moc poznat nelze, ale oproti Milestone tam vidim znatelny pokrok.
    Sazim spise na Dirt Rally, ale tento pocin bych dopredu nepohrbival. Co vim ale temer jiste, ze nebudu ani ztracet cas sledovanim Sebastian Loeb Rally.
  • Pan_Klobouk
    Homola slibuje "14 zemí a v nich spousta tratí na sněhu, v lesích, nebo na skalách". To bude asi hodne zajimava rally, s jizdou na skalach. Konecne se ta serie nekam posune, to by se detem mohlo libit. :)
  • Od jakého studia????
    • Pan_Klobouk
      Delaji to Francouzi, co se az doted rochnili v prisernych budgetovkach treti kategorie. Po Milestone z deste pod okap, licenci FIA si prehazuji jak horky brambor. :(
  • ringmancz
    tradicí se myslí průměrné závodění?
    • ty mínusy máš asi proto, že si někdo myslel že to byl podprůměr a ne průměr..? za mě plus
      • to byl velmi tezkej podprumer...to byla urazka arkadovych rally.
  • Jack1947
    No to určitě *6*
    • Ty zase navazuješ na tradici zbytečných a nic neříkajících příspěvků *7*
      • Jack1947
        Ani ne důležitější mnohem ale je že gumám jako ty v tiomhle počasí roste tlak... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit