Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Dirtu jsem odjezdil s Logitech G920 spoustu a spoustu hodin a nedal bych na něj dopustit... ALEEE WRC7 u mě obrovské překvapení - klobouk dolů..
  • Mimochodem, hra neumí detekovat více než jeden herní ovladač, takže pokud někdo máte pedály a volant zvlášť (jak je dnes zvykem), tak máte smůlu. Úroveň zabedněnosti autorů musí být fakt epická, očividně hru naprogramovali jen na nějaký 20 let starý volant, který se jim náhodou válí v kanclu...
    • Thole by už měl opravit patch 1.01.
  • Hry ze série Dirt nejsou pro WRC žádnou konkurencí protože nemají oficiální WRC licenci, tudíž jsou k ničemu.
    • K ničemu? Já se teda raději povozím starou Imprezou než novým nákupním košíkem.
  • zakázal bych hodnotit rally hry lidem co vůbec nevědi co je to rally v šechno co se tady píše je totálně mimo. jsem rally fanda a o rally vim uplně všechno a můžu s klidem říct že tohle hodnocení je ůplně mimo. nehodnoťte prosím něco čemu vůbec nerozumíte
    • froztik
      Tak napiš čtenářskou recenzi, abys to nám, nevzdělaným, vysvětlil. *5*
    • Mart9
      Fakt mě baví, jak lidi neunášejí, když se jim recenzent netrefí do hodnocení hry z toho JEJICH ŽÁNRU *1* *1*

      Tak mohl bys prosím alespoň vysvětlit, jestli bys tomu dal větší nebo menší hodnocení a proč? Abychom tu měli názor odborníka.
  • Jack1947
    Nezklamali zůstalo to tam kam to asi patří někam mezi DIRT ( spíš za )- spíše bych se divil kdby to bylo lepší nebo co víc podobné...
  • off topic ale co bych si prál ja: neco jako gta online nebo NFS ale simulátor s propracovaným pohledem zevnitr vozu. Predstavte si honičky s policií v simulátoru s dobrou AI, nebo jen tak pohodové ježdení po venkove, zajet s offroadem na polní cestu, byly by v tom otevreném svete i nejaké okruhy a nejaké funkční pravidla aby lidi nemohli trollit. To by bylo cool.
    • Proc si predstvaovat? Vzdyt takove hry existuji.
      • nevim o nich. pls tip
        • O něco podobnýho se snaží autoři téhle hříčky: http://www.speedelixir.com/. Pokud na ní tedy ještě pracují, protože už dýl jak rok nebyl žádný dev update.
    • Nejblíže je tomuhle Assetto Corsa s módy. Kdy je spousta tratí venkov (i českej), a začínají se objevovat právě módy, kde je civilní provoz. Rád si občas jen tak vyjedu, ale pravda kdyby existovalo NFS s fyzikou AC byl bych šťasten. Přeci jen v normálním provozu si na piráta hrát nebudu, ale ve hře která se +-řídí jako reálné auto by to muselo být skvělé.
      • jj Assetto je fakt realistycký, mít nabušenej sporťák v ve trojce zatáčce vyletět ven v 50km rychlosti na 2ku.. tomu se říka realita.. :( Ale jinak dobrý
        • S lemplem za volantem jde vyletět i v nižší rychlosti. Očividně s tím nemáš problém.
          • btw: kolik jsi najel s něčím závodů v reálů?
            *1*
          • To teda mám, za můj volant bych tě nepustil. :P
  • PLuto.petr
    Nevím, jestli je plně největší chybou to, že chybí pořádný kariérní postup nebo větší interakce v servisu. Podle mě je základním nedostatkem to, že fyzikální model je stále víceméně k smíchu, kdy se auta chovají hodně nerealisticky, až gumově. Diktát spolujezdce je téměř nepoužitelný, hra obsahuje spoustu logických chyb oproti realitě. Ano, tratě se zúžily, možná je trochu lepší grafika. Ale jinak je to pořád to samé, co WRC6. A hlavně konkurence na poli automobilových simulátorů i na hodně malém poli rally her je i nadále někde jinde.
    • Ahoj Petře, ty už nepíšeš recenze? Čekal jsem, že tu bude článek od tebe
      • PLuto.petr
        Bohužel je teď těch soutěží moc po sobě, pořád někam cestuju a není čas...
  • kto si dobrovolne kupi wrc ked je tu dirt rallye a dirt 4
    • Já, Dirt rally znám nazpaměť a Dirt 4 je totální sra*ka. Doufal jsem, že si s tím v rámci patchů ještě pohrají, ale oni prd.
      • Jednoduché řešení. RBR + NGP mod + nová auta a tuna tratí. Pokud hledáš rally simulaci, tak lepší volba neexistuje
        • WRC-o 7 je fajn a je na dobrej ceste, ale je to presne ako píšeš *3*
    • Třeba já, Dirty bez oficiálních licencí si můžou stčit za klobouk...
  • MalyZeli
    *5*
  • Je to do nebe volající, aby v roce 2017 závodní pseudosimulátor nepodporoval většinu volantů a nebyl optimalizovaný pro triple screen... Chvíli jsem se u této hry vztekal a pak jsem to vzdal. Za mě palec dolů
    • Za tech 7 dilu to skoro vypada jako zamer autoru, aby to ruzne ovladace vubec nepodporovalo. Svuj gamepad od logitechu jsem nedokazal nastavit podle libosti zatim u zadneho dilu. A teprve asi 4. dil jsem dokazal rozjet na svem volantu i s pedaly od Thrustmasteru. Takze jsem to taky vzdal, protoze bez te podpory se to absolutne neda hrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit