Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten uvolní tak 10% zadržovanýho prdu
  • Zdá se mi že pořád jenom vršej lži aby dohnali konkurenci, Sony totálně MS rozstřelilo v pre-launchi. Totálně zoufalý a neřízený PR rozjezd Xbone byl skutečně zoufalý :D pak se snažej to hasit takovejhlema nesmyslnejma oznámeníma :D Mám x360, naprosto super, ale kvůli tomuhle PR failu od MS nejspíš půjdu do PS4. MS nevěřím ani co se za nehet vejde :p
  • pc uz skoncilo. Nekdy 2007 :D
    • Sorac to melo bejt k ty novy pc ere jak pise Calibos *1*
  • Ted je Sony uz uplne v hazlu, uz tedka maji exklusivni hry jako laciny sunt, co by nejspis zvladla i tahle generace. Jedina vyjimka je Killzone, ale ani ta nebezi 1080p 60fps, jako Forza 5 nebo Titanfall. *1* *1*
    • proč to vubec s takovím vocasem řešite ..je tu jen na pruzení, nic víc
    • Miserius
      Titanfall vyjde i na pc... Xbox One ma jedinou zajimavou exkluzivitu a to je Forza
      • Mozna pro tebe, kterej si podle myho uvazeni stejne nebude Xbox One kupovat. Kazdopadne lidemo co jo nabidne tenhle seznam Below Cobalt Crimson Dragon D4 Dead Rising 3 Fable Legends Fighter Within Forza Motorsport 5 Halo Sequel Killer Instinct Kinect Sports: Rivals Quantum Break Peggle 2 Powerstar Golf Project Spark Rabbids Invasion RYSE: Son of Rome Sunset Overdrive Zumba Fitness: World Party

        Takze si vybere kazdej a je to porad lepsi nez zoufaly
        Deep Down DriveClub inFamous: Second Son Killzone: Shadow Fall Knack
        • Miserius
          Třetina her uz jsou jasny ze vyjdou i na pc... Druha tretina jsou naprosto zbytecny/nezajimavy tituly a jmenujes je jen protoze existujou a z ty posledni tretiny si ja vybru jen Forzu... Sto lidi sto chuti
          Jo a par jich jsou fakt jen spatny vtipy (kinect only *1* )
          Mimochodem nektery ty tvoje Xbox One exkluzivni tituly (Dragon Age napr) vyjdou i na PS3... Tak me napada, vis co znamena exkluzivni titul?

          Stejne to bude jako s touhle generaci, zprvu Microsoft zaplatil hromadu exkluzivnich, prinejlepsim prumernych her a Sony postupne vydavalo herni šperky... Nehlede na to ze Sony reklo ze neodhalilo vsechny pripravovany hry a naopak Microsoft radsi vyklopil vse, protoze jejich konzole zacinala byt spatnej vtip...

          A me treba Killzone novy vubec nezajima, ale vim ze Naughty Dog, Quantic Dream atd vydaj tituly kuli kterym si casem zas budou lidi PS4 kupovat
          • MS musi podporovat i W8, takze je logicke u nekterych her, ze jsou i na pc. Dulezity je ze nebudou na Ps4. Spatny vtip je leda free to play Deep Down, nadejna hra, ze ktery se vyklubala sra*ka neodpovidajici lzivymu prvnimu traileru.
            JAKY Dragon Age ty mimozo? *1* To zase v blazinci setricky pustily nekoho na chvili k pocitaci.
            Jo QTE perly od Quantic dream se ani nedaj nazvat hrama, zrovna vcera me o tom presvedcilo demo Beyond Two souls. Pustim na youtube *2*

            Mnohem lepsi je velkej vyber her, nez 5 zoufalyhc, to je proste malo.
            • v novy pc ere exkluzivity pomalu skonci, konzolim zbydou jen exkluzivni ceny *5*
            • Faktem je, ze krome Killzone mi nabidka na Ps4 prijde technologicky zaostala a neni hodna nazvu next gen.
            • Miserius
              Spatne jsi me pochopil, ja netvrdim ze ma PS4 dobrej vyber launch titulu, myslim si ze je hroznej a proto taky nebudu kupovat letos, ale casem na to budou vychazet supr hry od uz proverenych studií
              A jo, Beyond urcite pujde mrknout na Youtube, ale pohybuju ze najdes hrace co presne vzdy udela rozhodnuti jaky bys udelal ty a treba pokazi neco co bys ty pokazil, o tom to je... prestoze to je hodne na hrane s interaktivnim filmem, porad to muze byt dobrej zazitek a pro zazitek treba ja ty hry hraju
        • Můžu vyjmenovat všechno na PC? Tam si vybere skutečně každý *1*
          ALe asi by mi nestačil příspěvek.

          NEchápu proč se tady mají všichni potřebu ohánět se exkluzivitama - to je jako koupit si auto protože výrobce tam dává super uber vůni z výroby *1*
    • Forza jede na 60 FPS ? Vždyť to okolí cuká jako by tojelo tak na 20ti ... asi v těch 60FPS ty snímky dublujou/triplujou, jinak to není méžný ...;-)
  • Ps.Prosim vzkaste panum v sony at neco udelaj s tim internetovim prohlizecem,uz me nejde natom poradne psat,je to strasne pomali,zamrza mi kuli tomu ps3 a furt pipa,nez se vypne,a nejde otvirat mail!!!Pritom stahovani her frci nadmiru spokojene.Jak se neprestane tocit kolecko v pravem rohu v prohlizeci tak je to v haji!!!
    • Jedna malá rada do života. Vypni Ps3 a jdi se učit gramatiku. To co píšeš je opravdu děsný *16*
  • Fakt me bavi jak tu nekteri pisi ze 1080p je k nicemu ze 720p staci ;) Jen aby ty konzole tak spatne nevypadaly. Ja teda hraju pravidelne(ted uz jen na PC) mel jsem jak PS3 tak X360 tak Wii a ta hlavni vec proc jsem se tech konzoli vzdal byla male rozliseni her v malem FPS. Hraju na projektoru a promitam obraz 100" v 1080p a tam je rozdil mezi 720p a 1080p hodne znat! A DVD je nekoukatelne! Nesnasim rozmazane blitky bez AA a jeste v malem FPS.
    • Miserius
      100" *1* To musis sedet tak 10 metru od toho aby jsi vubec něco viděl *2* Enjoy
      • zorný úhel roste exponenciálně ;)
      • sedim 4m a je to vic nez dobry. lepsi nez zmourat na maly ctverecek nekde pred sebou. A ver ze vidim vse co je na platne nemam s tim jediny problem, ale nez rypat zkus si to nejdrive vyzkouset at vis ;) samozrejme je to nejlepsi na auta a letadla. Strilecky radeji hraju s mysi u stolu avsak treba Fallout 3 a NV jsem hral na projektoru.
    • Mel jsem monitor 60hz a to jsou rozmazany blitky.Na 120hz 3d lg monitoru uz gt5 vypadalo moc pekne.Kamos ma sony monitor delany pro ps3 240hz.To je obrazek panove!Asi nej co jsem z 24 monitoru videl.
      • A co byl ten 60Hz monitor zac? nejaky TNko? LG 120Hz 3D je urcite TN panel tudiz barvy naho*no = blitka zadruhe jakmile to jedes ve 3D jede ti to stejne 60Hz pro jedno oko takze to lepsi o moc nebude. Kazdopadne at mas sebe lepsi zobrazovaldo tak do 40" z dalky dejme tomu 720p dobry pro vetsi nebo sezeni z blizka jedine 1080p a lepsi. Na praci a hrani za stolem mam 24" IPS HP panel 1920x1200 a predstava ze na nem neco pustim v mensim rozliseni kdy to mam max 1m pred oblicejem je otresna.
  • Presne a upscale je lepsi nechat na televizoru, pokud to neni uplny sunt. Vzhledem ke znalosti panelu ho me lepe optimalázovany na parametry panelu a vypada lepe.
  • Plno her jde na ps3 ve full hd!Aspon tv me to ukazuje.Jen nektere se musi v display setingu nastavit rucne jen na 1080p!Nejvic rozdil je ve Far cry 3 tam je dost velkej skok v ostrosti a co me zarazilo je plynulejsi v 1080p nez v 720p!muzete vyskouset!Pak takhle funguji:uncharted 2,killzone 2.god of war3,god of war ascention,crysis,atd assasin2.MAG.jine se prepinaji automaticky jako metal solid4.
    • ringmancz
      plno hříček z PSN, ty velký spočítáš na prstech jedné/dvou ruk
    • Pletes si pravy Full HD a upscale :)
      • To mozna si pletu upscale z full hd.Ale jedno je jisty upscale ten obraz posune vic do predu.Dam priklad:vidim pul stromu v 720p v pravem rohu a jakto kdyz to upscalluju do 1080p!Ho vidim celej???????
        • Tos spíš s měl zaplej zoom nebo nějaký přepočítaní obrazu. Na televizy to mám taky jen si už nepamatuju jak se to menuje, když to zapnu tak se obraz víc roztáhne až mino obrazovku, tak nechápu proč by to někdo používal. S fullhd to nemá co dělat spíš s to měl předtím furt zaplí.
  • timhle MS usetri tak maximalne CPU ne GPU (GPU je ta zasadni brzda v Xboxu).. tohle mi pripomina ceskou predvolebni kampan :)
  • Robotron3
    Když pořád čtu, jak Microsoft přetaktoval CPU na vyšší výkon, že uvolní časem další výkon konzole vývojářům, už vidim ty zástupy reklamací během prvních pár měsíců, až se všem konzole upeče *15*
    • MickeyMutant
      Red Ring of Death 2nd Edition

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit