Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha takze kdyz sam sebe xbox sponzoruje reklamou a ne prodejem predrazenych komzoli a her ?
    to znamena ze xbox ONE bude zdarma ??! O:-P

    jinak moc nechapu poc by soucasti systemu mela byt integrovana reklama !!!
  • Abiczko
    sice Xone nemám v plánu kupovat,ale tohle mi přijde jako hodně podpásovka...ukažte mi někoho kdo řekne:"ano,chci více reklam a všude!"...zkrátka peníze hýbou světem
  • Já opravdu nevím, kdo ty průzkumy dělá, ale na mne reklama působí naprosto opačně(stejně jako na některé zde diskutující). Zásadně nekupuji výrobky, které se objevují v reklamách natož v těch otravných či hodně stupidních.
    • MrSanta
      Reklamu bych zas tak nezatracoval. Já třeba do kina chodím pomalu jenom na základě trailerů. Jedinou filmovou kritiku, kterou sleduju je Fuka. A když ten film vyloženě neroztrhá (pod 50 %), tak jdu do kina.
      Na základě reklamy tady na games.cz mám své nové PC v bedně od Fractal Design a nemůžu si stěžovat. Neslyším ani prd *1*.
      Probém je, když máš reklamu na totální krawinu, která tě nezajímá. Z tohohle pohledu je cílená reklama fajn. Raději cílenou reklamu, než koukat třeba na tampony.
      • Radši koukat na reklamu na tampóny, než nechat firmu jako MS pracovat s mými osobními údaji (což podle mě osobní preference, historie a jiné statistiky jsou).
        Akorát já mám ještě dostatek sebeúcty na to, abych nepoužíval žádný systém (kór placený), který zobrazuje všude reklamy.
    • Jj, uz jen kvuli te zkurvene reklame tady si NENALADIM Evropu 2.
    • Jediný feedback, který Microsoft sbírá, je ten automatický.
  • Zájmy hráčů a MS se začínají stále výrazněji rozcházet. Nakonec bude třeba na konzoli instalovat AdBlock *1*
    • to by ji ale musel certifikovat MS coz nebude a tak adblock bude jen soucasti crackle verze konzole a nakonec jako se vsim ta lepsi s vice funkcema neomezujici a navic s hrama zadarmo bude piratska verze *1*
  • Za 12 tisic si koupit prehravac reklam!!! To radsi variantu, jaka byla videna napr. v Uncharted 3 s reklamou na bagety. A ne, ze mi tim zaserou celou 127 cm obrazovku, abych mel lepsi pozitek z hrani. Jinak nejotravnejsi reklama pro me je na Evropu 2. To radio jsem vyradil z nabidky!!!!
  • to stejne porusuje zakaz invazivni reklamy, takze my v EU jsme klidni
    • Vážne? MS si nič nerobil pri Xboxe zo zásadou volného pohybu tovaru a služieb v rámci EU prečo by si robil hlavu s niakym zákazom reklamy.
      Inak v Nemecku niaka spoločnosť testuje inú vychytávku. MS by sa mohol inšpirovať. Keď vo vlaku alebo autobuse zaspíte a oprete sa hlavou do operadla alebo o okno tak Vám budú cez vibrácie priamo do hlavy vysielať reklamu.... Proste ideme z kopca a bude to už len horšie.
  • a co jste čekali?
  • Mám pocit, že Nokia nasadila do herní divize MS trojského koně jako odplatu za Elopa...

    Elop je současný generální ředitel Nokie (původem z MS), který může za přechod na Windows Phone - místo vlastního systému Nokie, který byl přijat daleko vřeleji (N9 s Meego).
  • haha zaplatite za hru vlozite disk s hrou a nez se spusti budete 10 minut sledovat reklamy jako v kine *1* *1* *1*
  • A to jsem si myslel, že už dostali aspoň trochu rozum.
    • tak management dal xbox divizi jasny cil a je jedno jak naplni kasicku kdyz zrusili jednu vec museji pridat jinou *3*
    • Tilwaen
      Pořád nutí člověka střízlivět, že *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit