Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro někoho, kdo nemá doma ani původní PS4 a ani původní Xbox one(jako já) je to zajímavá alternativa k PS4 Pro. To, že do 2-3 let vyleze jak Sony tak Microsoft s další novou generací je více než jasné, ale to by si člověk nemohl nikdy nic.
  • Každopádně jsem velmi rad, ze na PC jde pirátit hry. To si pak můžu zwarezit hru na PC zadace a koupi konzolovou verzi, abych alespoň nějak ukázal prostředníček všem nedospělým PC o*asum (včetně kolegům níže) a mel legální verzi.

    Můžete si za to sami.
    • 0011
      Já si hry kupuju na všechny platformy co vlastním(PC, 3DS, Switch), to že si kupuješ hry na platformu, kterou nevlastníš ukazuješ prostředníček akorát sám sobě a rozhodně mi to nepříjde jako dospělé chování. Už tu někdo něco podobného psal, naštěstí je tento fenomén je na internetu okrajovou záležitostí a vůbec vám pánové neveřím. Když už nakupuješ v "zátoce", tak si to neomlouvej falešnými důvody a normálně se k tomu přiznej, jako Jack, kterého si vážím že není pokrytec. Taky jsem jako chudej študák na střední kdysi stahoval hry na PC(a pak je po letech všechny skoupil když jsem začal makat a od té doby jedině kupuju), ale jesti tohle fakt děláš, tak v době kdy firmy nemusejí lisovat tolik disků, kdy drtivá většina her jde i koupit digitálně, velká část z nich pouze digitálně napříč platformami, máš demoverze nebo to jistí steam refund a hry zlevňují velice rychle, je to tvoje gesto ještě prázdnější než zdvižený prostředníček tvoje snažení herní PC průmysl neovlivní a můžeš si za to sám *3* kup si hru až bude ve slevě a nic si nedokazuj a uleví se tobě i okolí a nemusíš řešit updaty, exteráky kvůli imagím disků atd.
      • Dyť ale legální kopii mám, vývojáři prachy ze mě mají, takže kde je problém? Morálně v tom problém není, když si za hru zaplatím na konzoli, ale zpirátím a odehraju tu samou koupenou hru na PC.
        Prostě nechci, abych se finančně řadil mezi nedospělé o*asy na PC, kteří se chovaj jak b*bci ke komukoliv, kdo nehraje na stejné krabičce. Ne, že by konzolisti v tomhle ohledu nebyli lepší. Ale alespoň mezi nima nepanuje takové to, že jen proto, že mají konzoli, tak jsou hrozně dospělí, ale pak se budou chovat ještě hůř, jak konzoloví fanboyové.

        Je mi jasný, že ten vliv mám v součtu nula nula nic, ale takhle to prostě musí být.
        • 0011
          Morálně to není problém, mentálně ano, když si svými slovy "dospělý" jedinec nepodpoří koupí platformu na které hraje kvůli pár křiklounům na internetu které považuje za reprezentativní vzorek
  • To je zajimavy, jak nas PCčkare konzolisti hejtujou, že sme PC Masters, nevimco, jak se ženem pry za vykonem...a jim když vyjde "nova" konzole, ktera ma vykonovy posun 00prd + naky drobny, tak se dou po... jasne, proč by je Mrkvosoft nepodojil vic x že...ja osobne kupuji novou grafarnu JENOM, když de o 100% narast vykonu, a procak menim, až když musim, tuhle zostavu už mam 3roky a neplanuju upgrade... *3*
    • Draken69CZ
      Tak to si pak taky moc nezahraješ *15*
      • S prstem v nose... *1*
        • Draken69CZ
          Ano hraješ si s prstem v nose *15*
          • jo s prstem v nose na PC hehehe *1*
  • Já rozhodně kupuju. Ten poměr cena výkon tam bude snad velmi dobrý za HW, co ta konzole nabízí.

    Původně jsem zvažoval upgrade na PRO, ale asi to nechám být, vystačím si původní verzi a Scorpio si vezmu na multiplatformovky.

    Už se těším na E3
    • Jasne, poměr cena vykon je dobrej...tomu se řika hovn* za hovn* :-D proč vam neudelaj konzoli ktera stoji jednou tolik, ale ma jednou tolik vykonu ???
      Protože pak by vam to rodiče nekoupili ?? Jo Kravaťaci vyratali, že radši kupujete prodraženy hry jako drahej slušnej HW... *3*
      • Tvoje příspěvky vůbec nedávaj smysl. Je to hrozný číst.

        A nárůst výkonu je u Scorpio aspoň papírově docela slušný.
      • Draken69CZ
        Je to mezigenerace takže nedává smysl tam dávat něco jiného prostě je to lepší verze předchozího, nesuď ostatní podle sebe a na konzole se dají pořídit hry levně ani není potřeba kradených klíčů *3*
        • jaka generace, jaka mezigenerace, uz opustte ten vas packovaci zpusob mysleni

          nestane se nic jako, ze by prisla dalsi "generace" a zarizli najednou scorpio

          bude to stejny jako ted, jedna konzole bude na ustupu (scorpio) a druha trochu refreshla se bude tvarit nove

          az prijde "scorpio plus", xbone bud nebude nadale oficialne podporovan nebo jen u vybranych her, kde jeste bude stihat
        • Jo je to mezigenerace tak to nema smysl hlavne to kupte :-D
          Pak udelame mezigeneraci medzigenerace a tu taky kupte :-D
          Jo konzolisti kupujou na bazošu socky :-D
          • Draken69CZ
            Ty jedeš to jsou pecky *15* stejně jako u PC HW nemusíš si kupovat každou novu půl/generaci záleží na každým. Jj zatím co krást na PC je na úrovní *7*
            • Nechci se nikoho zastávat a stát na něčí straně, taky jsem do příchodu Steamu pirátil, jak to jen šlo. Ale nebuďte Vy konzolisti takový alibisté. Kradou se mobilní hry za euro a nebýt ochrany na konzolích, tak se krade i tam.
            • Ja vim co seš, maš tu fotku - bl*eček ... *1*
            • Draken69CZ
              By si musel něco vědět o přeprodeji licence *3* Já nejsem konzolista to si zas trochu vedle *15* Ale jako pokus dobrý.
            • Ješte bych to bral kdyby ste měli slušnou spětnou kompatibilitu, ja si na PC zahraju od PREHISTORIKA po novinky, ale vy mate jenom tu kompatidebilitu, jooo stary hry se prodaj se starou konzolou *14*
            • ...joo vy nekradete protože se to neda *1* kdyby se to dalo, hned načipovat konzoli a GOGO vo čem se bavime, znam vas jako svoje boty, jedna hra pro 5 hraču klidne na prodejne...TO je na urovni se slevooou hele nestrapňuj se vic to už fakt nejde *1*
  • To jsou zase bláboly od některých... Kdo se chce skutečně něco dozvědět o Scorpiu ať si skutečně projde články na Digital Foundry(všechny a videa k tomu), páč tenhle článek nebo třeba chabý pokus na Eurogameru.cz to je fakt hrůza.
    • Tam jak pisou ze jeste dva dny optimalizaci a pojede to na 8k? *15*
  • Já to vemu z jiného soudku, mám XBOX One a Spencer mě rozhodně nedonutí koupit Scorpio, protože upgrade rozhodně za to nestojí. Konzole budou zabijákem až se naučí 4K v 60FPS za 12000,-, pak bude mít PC problém...(Předpokládám, že zase bude v té době umět PC 8K na 120FPS, prostě nekonečnej kruh života a lidského biťí :D )
  • Děkuji nechci. Raději PC kde si mohu dát hru ve 4k bez bluru v 60fps.
    • Prosím, ukaž mi PC, co zvládne "4k bez bluru v 60FPS" a bude stát 15 tis Kč... *7*
      • Cena není důležitá. Přeci ten kdo nemá na PC si nekupuje konzoli. To by se choval jako chudák a to konzolisté jistě nejsou...
        • Naopak, cena hraje prim, a Scorpio má na to uklofnout některé PC hráče na stranu konzolí (ještě, když se vezme v potaz Xbox Play Anywhere) - přeci jen PC, co dokáže nabídnout podobné parametry/kvalitu ve hrách, stojí o mnoho více (už jen samotná GTX 1060, co se výkonově blíží scorpiu - a stále je pod ním - stojí kolem 8 tis. czk, a teď kde máš CPU, desku, RAMky, HDD, systém, case, zdroj, klávesnici, myš). Zkrátka aby jsi sestavil PC sestavu, co ty hry (PRAVDĚPODOBNĚ) dokáže rozjet jako Scorpio, potřebuješ z peněženky vytáhnout kolem 30tis CZK. Jasně, pak si tu PC Mustard Race namastí pérka na Steam Sales, ale to už je na konzolích taky, a taky tam jsou dost radikální slevy... Nemluvě o 4 hrách měsíčně "zadarmo" (na Xboxu).
          Podle mě prostě vychází Scorpio v poměru cena/výkon vůči PC zatím nejlépe z jakékoli konzolové generace, a to je už co říct...
          • Tohle jsem nikdy nepochopil - konzole jsou cenově výhodnější? A to jako na jaký planetě? Kolik chceš na té kozoli hrát her? 3 potom se ti ta koupě možná vyplatí. Kupovat konzole má cenu jen kvůli exkluzivním titulům a nebo pokud tě hry v zásadě nezajímaj a jen si chceš občas dát travku a fifu s kámošem co má kšiltovku nastranu. *1*
            • Koupis hru, dohrajes hru, prodas hru. Za utrzene penize (samozrejme s nejakou ztratou) tohle opakujes. Je to mozna opruz, ale takhle jsem si ke sve konzoli koupil na zacatku ctyri hry a pak jsem je jen menil dokola za jine. A mohl jsem tak hrat spoustu her, ikdyz jsem mel malo penez.
          • Výkon grafické karty na úrovni GTX 1060? Spíš tak na úrovni GTX 1050 Ti pokud nejde jen o marketingové řeči. Výkon bych viděl někde mezi RX460 a RX470.
            Na nějakou architekturu Vega bych zapomněl. Zatím o tom mnoho informací není, ale AMD to plánuje jako high-end oproti 1080 a spol. Čekal bych tu refreshnutý Polaris - něco odvozené od řady RX5xx.
            Jiná věc je, že pokud by to mělo výkon jako MS prezentuje, cenu odhadují někde kolem 15 tisíc korun. Na přepočet cena / výkon bych počkal až na finální informace a cenu. Protože například PC s i5, RX470 a 8GB RAM poskládá na Alzey za 22 tisíc korun.
            • ono se to ms "optimalizuje"

              kdyz to pisou pro system xboxu a pak to na pc portujou do virtualniho stroje uwp, kterej zere desitky procent vykonu... misto aby usetrili lidi a prachy z paralelniho vyvoje dvou systemu a delali jeden poradne a vybodli se na virtualizaci
            • Samozřejmě. Mně ale spíše šlo o ty prezentovány a očekávané zázračné výkony za nízkou cenu, protože "MS a AMD opitmalizovali softwarové a hardwarové řešení na takovou úroveň, že dokáží konkurovat GPU a CPU komponentům řádově dražším".
              Dalo by se ještě připomenout, že MS opakovaně na výstavě E3 používal na předvádění her PC, které ale "prý" mělo podobné parametry jako konzola, ale ne konzolu / dev kit model.
              Proto to zatím beru jako PR. Uvěřím, až uvidím reálné výsledky produkčních modelů. Možná překvapí.
            • Hlavně porovnávat konzoli s PC za stejnou cenu je dost zavádějící, protože za a) PC není jednoúčelové zařízení, za b) spousta lidí, co si kupuje konzoli má i PC (třeba nějakou šunku, ale i ta něco stojí) a pro tyhle lidi to není jen o ceně konzole, ale o ceně původního PC + konzole, protože místo koupě konzole by to PC mohli upgradovat a celková cena už je pak někde jinde. Tenhle argument o stejný ceně má logiku jen pokud nemáš doma nic...
            • nebo nejlepsi budget combo, g4560+rx470 za 13.5
          • Cena hraje prim jen pro toho, pro koho hraje prim. Vsichni to nevidi stejne jako ty. Smir se s tim. Btw pohadky to tom jak je ps4 a xbone mnohem lepsi nez pc za xx tisic jsme tu uz meli. *3*
          • Až na tom půjdou hrát rozumě startegie tak možná - zkoušel jsem nějaký zoo tycoon u synovce a byla to hrůza. Dunu 2000 jsem kdysi zkoušel na PS a dodnes se mi to z hrůzou vybaví. Myš je myš. Navíc jak tak koukám, tak zpětná kompatibilita asi taky moc nebude. Hodně se vracím ke starším titulům. Na lepší grafiku se utáhnout nenechám, ale štvou mě s ořezáváním obsahu a zjednodušováním serií, takže většinou skončím u staršího dílu, protože má lepší obsah. Kupodivu to docela zachraňuje nezávsilá scéna, která se snaží navazovat tam, kde AAA tituly začaly, ale zjednodušováním mechanizmů ve snaze zalíbit se všem zapadnou do šedi.
  • Sorry jako, ale Scorpio rozhodně není jak PS4 "Pro".
    1) Scorpio neemuluje hardware Xboxu One, jak to dělá PS4 Pro z neznámých důvodů (možná mi to někdo vysvětlí, proč tomu tak je? Nedává to vůbec smysl)
    2) Forza Tech demo jelo v nativním 4K
    3) teď si nejsem úplně jistý, jestli to je potvrzená informace, nebo ne, ale hry co mají dynamické rozlišení a nemají FPS lock, budou teoreticky umět dynamicky měnit rozlišení až do 4K, stejně jako budou mít zlepšený framerate (tohle PS4 Pro neumí)
    4) U Forza Tech demo bylo řečeno, že to jede na grafické nastavení Xbox One, v nativním 4K a 60FPS locku, vzhledem k tomu, že GPU jede na 66 % se dá očekávat, že finální produkt bude mít ve 4K a 60FPS i zvýšené detaily (třeba to filtrování textur)
    5) "takže výsledný náskok Scorpia bude činit jen cca 1,5-2 GB." bavíme se tu o 1,5 - 2GB operační paměti s o hodně větší propustností, takže se nedá říct "jen" cca 1,5 - 2GB, protože to je v konečném důsledku o HODNĚ VÍCE, než PS4 Pro
    6) Phil Spencer se dušuje, že už původní Xbox byl dělaný primárně na DX12, a některé hry i na původním XO vypadají velmi dobře - nový Tomb, Quantum Break... Navíc spousta vývojářů směřuje stále více a více na GPGPU výpočty, takže novou konzoli teoreticky CPU vůbec nemusí limitovat, pokud se o to vývojáři postarají...
    7) Game DVR na scorpiu bude umět nahrávat 4K 30FPS FULL HDR! Což umí dneska i málokteré nahrávací zařízení, a když už, tak pekelně drahé
    8) "Vůbec největší problém Scorpia je ovšem identický jako u PS4 Pro: nikdy neuvidíme její pravý výkon v akci." Není to tak úplně pravda. Phill Spencer říkal, že vývojáři mají volnou ruku v rozhodnutí, jestli budou chtít titul vydat pouze na Scorpio, nebo i na XO. Nikdo jim v tom nebrání, maximálně tak do budoucna naštvaní zákazníci.
    Suma sumárum, Scorpio je hardwarově i softwarově na úplně jiné úrovni, jak PS4 Pro. Žádná emulace, reálné zlepšení v jakékoli hře s dynamickým rozlišením bez FPS locku(Witcher 3, Battlefield atd.). Sorry jako, ale člověk, co řekne, že Scorpio = PS4 Pro, je totálně neznalý věci... A teď do mě *5*
    • Můj názor je, že pokud bude cena Scorpio větší než 12 000 Kč (v době vydání budou chtít za PS4 Pro cca 9000Kč), tak bude to Scorpio docela dost propadák. Mám o max. 2GB víc pamětí, což je celkem slušné, ale to je tak všechno. PS Pro je přece taky jen trochu schopná konzole a pokud půjde s cenou dolů, tak bude v prodejích jasně vítězit. To nemluvím o množství exkluzivit (pro PS4 a PS4 Pro), kterých je oznámeno na Scorpio (platí pro všechny verze One) smutně málo. Takže moje vize je taková. PS4 Pro půjde dolů s cenou dolů + exkluzivity PS4 bude jasně vítězit, pokud bude Scorpio dražší než 11 000 až 12 000 a půjde o propadák, jak tvrdí i mnoho analytiků.
    • Sorry jako, ale Scorpio rozhodne je jak PS4 "Pro".
      Proste jen "hele, Sony neco dela, tak mi to udelame taky, ale o rok pozdejc a tak budem mit - sice nicotnou, ale preci jen - vyhodu v silnejsim HW". Zbytecnej produkt. Zbytecna "pulgenerace". Na rychlo splacana Win10 masinka. (Abych nikoho neurazil, tak PS4 Pro je taky narychlo splacana masinka... bez Win10). Obe krabicky sou jen ukazka toho, ze MS i Sony se boji ujizdejiciho vlaku plnyho vykonu a potrebujou ukazat, ze "jdou s dobou". Pateticke!
      1) Budiz. Ale jestli PS4 Pro jen emuluje PS4 a pritom zvlada mit dost vykonu na zlepseni behu her, tak asi... klobouk dolu ne?
      2) Uzasne!
      3) Kdyz si nejsem jistej, tak mlcim.
      4) Kolem roku 85 mi bylo receno, ze v roce 2000 se bude litat na Mesic na dovolenou a auta budou jezdit na nuklearni pohon...
      5) 1,5 - 2 GB pameti navic u Win10 stroje JE prd... Pamet neni vsecko. Pamet se potreba krmit. Tady nemuzu s autorem clanku jinak, nez souhlasit: "uvidime jakej to bude mit realnej dopad".
      6) Komentovat neci tvrzeni bez toho abych se oprel o nejakej konkretni dukaz... no to snad radsi ani ne. Takze jen ve zkratce: Jestli Quantum Break vypada "dobre", tak ja sem panna Orleanska, nebo sou moje standarty uplne na jinym levelu.
      7) Budiz. Na konzolich je to mozna pokrok. Netusim, tak to necham bejt ;)
      8) Suma sumarum jo? Tak sleduj. Tvrzeni proti tvrzeni: Scorpio je hardwarove i softwarove... UPLNE JINA KONZOLE. To sou veci! Clovek co rekne, ze Scorpio = PS4 Pro... neumi zrejme spravne precist stitek tchajwanskeho vyrobce. Presto sou obe konzole na naprosto stejny urovni. Obe zcela zbytecne. V hruze a panice nadesignovane a oba vyrobci maj spoustu prace s okecavanim proc sou vlastne obe neskutecne dulezite. A posledni vec s tvym prispevkem nesouvisejici: muze mi pls. odpovedet nekdo koho donuti Scorpio zahodit SOUCASNY pocitac a prejit na xbox?
      • Me teda nedochazi jak Pro s jaguarem a grafikou od amd emuluje ps4, ktery ma jaguar a grafiku od amd...
    • Zajimave, ze i tva modla Phil Spencer rekl, ze Scorpio bude mit stejny boost mode jako ma PS4 PRO, ale ty tady placas sve nesmysly. Krome toho nevim proc si vubec myslis, ze fakt, ze je nejaka konzole trochu lepsi nez PS4 PRO zrovna na tomto foru nekoho ohromi. :)
    • jo tak ten freesync je paráda:
      https://www.youtube.com/watch?v=t18QbBdPK-8
      ale jak si přeješ do tebe: je to vše o hrách, nevím jestli halo a forza je důvod kupovat tohle místo PS 4 slim, pro fakt nevyužiju a kvůli 30 fps si žíly netrhám *3*, ten freesync může být "gamechanger" ale MS zoufale potřebuje nové IP - místo toho pohřbí herní studio a navíc sqare enix jim ukázal záda *5*
    • Phil Spencer může žvanit co chce, je ton jen lhář a slizoun jehož úkolem je oblbovat lidi. Celé kecy o Scorpiu jsou jen snůška PR blábolů které mají oblbnout lidi. A ty si důkazem, že se jim to i někdy daří...
      • Reagoval jsi na polovinu jednoho bodu z 8. Jsem rád, že jsi projevil svou inteligenci, a že jsi dobrovolně ztratil čas psaním naprosto irelevantního komentáře, který z mého komentáře nic nevyvrací, ani nepotvrzuje. Bravo.
  • wizaard
    Nechci působit jako každý jiný Pepík, co tu kritizuje, ale článek je vážně o ničem, je mi líto - pokud se chcete opravdu něco dozvědět (ale hlavně něco objektivního a od někoho, kdo ví, o čem mluví), doporučuji Digital Foundry. Tenhle článek je bohužel jen povrchní souhrn s omezenou znalostí, který dělá dost bulvární závěry a snaží se o senzaci.
    • Predem se hlasim k tomu, ze jen diskutuju, polemizuju a obe konzole sou mi uplne "volny"... Nicmene: Clanek sem si precetl jen a pouze z toho duvodu, ze mi pripadlo vhodny aspon neco se dozvedet. Co sem se docet? Zakladni HW specifikace, zakladni porovnani s primou konkurenci, predpokladanou cenu a dostupnost. Co by me melo zajimat vic? Resp. co vic by melo zajimat potencionalniho kupce? Snad jedine mnozstvi exlusivek. Ano. Doporucovat DF jako zdroj informaci o HW konzole? U vsech bohu! Proc? Pokud se osklive nepletu, tak konzole odjakziva byly o tom, ze zakaznik nic neresi, koupi, zapoji a hraje (jasne, ze dneska uz to tak jednoduchy neni!). Diskuse by nemela bejt o tom "co je uvnitr", nebo "co je lepsi", ale spis o tom proc sme se vubec dostali do bodu kdy konzole "pocitacovateji", stavaji se pro uzivatele neustale slozitejsi a zmatecnejsi. Podle myho, skromnyho nazoru je v soucasnosti na trhu jedina konzole, ktera o sobe muze bez uzardeni tvrdit "ja sem herni konzole jak ji znate" a tou je samozrejme Nintendo a jejich Switch. Bez pardonu. PS i XBox se uz dlouho snazej bejt uplne "vsim naraz"... a uprimne, v tomhle ohledu proste "nic moc". Akorat ta cena a "jedna" hra, kterou si jinde nezahrajete. To sou argumenty... vlastne ad-absurdum ARGUMENT o ktery by se meli vyrobci opirat. Vychvalovat HW u konzole a ohanet se vykonem ve svete kde - i kdyby se na hlavu staveli - budou vzdy a porad v tomhle oboru az na druhe koleji...? Ten marketing nam tu nejak selhava... ze :/
    • Proc nepises jako LV?
      • 0011
        Proč by měl psát jako LV? Digital Foundry konzoli chválí a to jakože hodně a uvádí tam Forzu, která jede "4k", nevíme podrobnosti ale určitě to bude upscale, nicméně konstantních 60 FPS. Je to zajímavý stroj, ale bez her nevím nevím, zvlášť když square enix dal přednost nintendu, na čemž je hezky vidět, že u konzole zas tak až moc na výkonu nezáleží, když ti herní vývojáři ukážou prostředníček
        • wizaard
          Upscale to není, je to Forza v nativním 4K při konstantních 60 FPS, ale s grafickým nastavením z Xbox One (čili žádné zlepšení AF nebo AA). Jediný rozdíl je použití 4K textur z PC a modelů v plné kvalitě na všech autech (což v realitě nikdy nebude - vždy tam bude LOD a jediné hráčovo auto bude mít plnou kvalitu). Přesto je výsledkem vytížení Scorpia "jen" 55-70 % (zatím má Scorpio 80 % cílového výkonu, ladí se ovladače a software). Čili je zde velký prostor ještě pro lepší grafiku (třeba lepší AF, AA, víc detailů, lepší stíny apod.).

          Ale jak tu padlo, je to jen jeden engine a ještě jeden z nejvyladěnějších. Uvidíme, jak bude vypadat Halo nebo Gears engine. No a hodně zajímavé bude vidět, jak si Scorpio poradí s enginy externích studií. A v neposlední řadě bude zajímavé vidět výkon původních Xbox One her, které budou moci mít vylepšené detaily (podobně jako Xbox 360 hry na Xbox One, které mají např. vynucený v-sync).
        • Draken69CZ
          Nativně a zamčený na 60fps, ale ten engine je hrozně povedený a neskutečně vyladěný proto si zvolili toto demo.
          • Taky co jinýho když nic jinýho na ukazování nemají že. Lidi myslete trochu hlavou...
          • 0011
            Forza vypadá skvěle i starší díly na předchozích konzolích, ale MS by musel hodně přitlačit na exkluzivitách aby mě přesvědčili, tohleto honění za výkonem chápu na PC, neříkám, že bych nebral na switchi v zeldě 60fps, ale ta hra je tak dobrá, že to vynahrazuje ve všech dalších ohledech.
            Reakce po oznámení PS4 pro byly taky vlažné, jenže sony má aspoň exkluzivity a to velice dobré. Scorpio se určitě bude prodávat dobře, ale ne zas tak dobře jako Pro.
            Pro člověka se slušným herním PC, který nemá master race předsudky tak zbývá volba mezi sony, nintendem či obojím - na což se chystám ke konci roku, ale pravděpodobně koupím slim než pro a místo xboxu radši upgraduju grafiku, ale myslím, že si ještě jednu generaci počkám, pokud budou dál firmy jako ubisoft nebo irongalaxy(že ano batmane) vydávat z*12*né multiplatformy, tak je jedno jestli mám jednu 970 nebo dvě 1080Ti ve SLI
  • Me typek co srovnava prutok pameti konzole s grafickou kartou, ktera sama o sobe nerozjdete nic a stoji vice nez cele Scorpio prijde jako amater uz od prvnich radku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit