Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že to tu vypadá jako kdyby se komentovalo k uplně jinému článku. První komentář ve špatnou dou na špatným místě a diskuze o XCOMu udělala *puf* (teda jestli tu nějaká byla). Vážně bych nechtěl někomu upírat svůj názor nebo bránit se vyjadřovat v diskuzi to vážně né, jen by bylo dobré si uvědomit, že jste na portálu Games.cz a né na Mobil.cz nebo podobných stránkách. A teď ke hře, sám iOS nemám, ale byl jsem poctěn zkouškou na kamarádově telefonu a cestou autobusem (hoodně dlouha cesta) jsem hru projel a užil jsem si jí. Určitě jí doporučuji :-)
  • XorxoxTalarius
    Kdysi davno dostal kamarad v praci pocitac Apple za 100k na strihani/editaci videi (uz si nemapatuju co za soft pouzival) a strasne si pochvaloval jaka je to masinka. Tak jsem si rekl ze zkusime malej test, ja na svuj pocitac za 30k nainstaloval Sony Vegas a udelal jsem to same. A vysledek? Zadny rozdil v rychlosti a kvalite prace. Od te doby se mi vzdy potvrdilo ze jediny rozdil mezi Applem a vsim ostatnim je cena, nic jineho. Lide plati za znacku. Tot cele. Pokud nekdo chce Apple tak at si ho klidne koupi, ja osobne davam prednost ucelnosti.
    • 1. nejdrazsi mac je za 71 000 a to je 16 gb RAM hov*do s 3 TB diskem a 750 gb SSD atd atd proste bezkonkurenční stroj po výkonostní strance
      2. na bežnou praci s videem (sám dělám videa) vám stačí i zakladní air kterej je za 28 000
      3. měl jsem lenovo za 35 klacku a vyměnil jsme ho za levnější macbook air a ten macbook je uplně jiná třída počítače než dražší kousky u konkurence, nejde o výkon jde o system a odladenost...mac nemusíte nikdy vypínat, nemusíte ho nikdy restartovat, nemuste nic ukladat vše je vždy 100 v bezpečí a zazalohovano...nikdy vám nic nespadne nebo se nesekne a nikdy se vám do toho nedostane virus...system je na praci mnohonásobně pohodlnější a celkove je prace příjemější...jasne ze výsledku docílíte i na počítači s winbdow ale ne tak příjemně ale to si clovek musí zkusit kevšemu cenově je mac levejší, musíte si taky připočítat to že když dáte macbook vedle jineho PC se stejnejma parametrama je mac díky lepsímu systemu o 50% výkonejší...ten system umí mnohem lepe využít HW než Windows

      jako u androidu vs iOS...ikdyž má samsung s4 8 jader a 4 gb ram tak je iphone 5 s 2 jadrama a 2 gb ram výkonejší..díky optimalizaci systemu

      když mluvíte o te cene...najdete mi ultrabook s haswelem i5, 8 gb ram, HD 5000, SSD, váhou 1,3 kg, tloustkou 6-10mm, podsvícenou klavesnicí, USB 3 za 28 000...nenajdete lepší ultrabook za tak nízkou cenu...na poli přenosných pořítaču nemaj maci konkurenci ve výkonu ani cene
      • XorxoxTalarius
        1.) Doporucuji si precist text jenz zacina slovy "Kdysi davno ..." jednalo se o dobu pred peti lety .... navic iMAC se da kustomizovat a pak vam snadno prehoupne pres 100k (videl jsem i za 200k).
        2.) Viz bod jedna
        3.) a)S Apple produkty jsem se napracoval dost abych vedel ze toto je nesmysl velky mytus. Nejcasteji nahackovane zarizani melo prave iOS. To ze se nemusis restartovat, pripadne ze se nemusi vypinat je stejny nesmysl. A klidne bychom vedle sebe mohli postavit vas novy ultrabook za 28k a moje pet let stare PC a mam jistotu ze vysledek bude nerozhodny.
        b)Mate pravdu v tom ze iOS je optimalizovany na jeden HW a v tom je jeho vyhoda, ovsem neni to vse. Staci 30 minut hledani pres google a dostanete se na stejnou optimalizaci i s Win. Tedy muze byt vykonejsi pouze v pripade ze HW je stejny, ale tento argument ztraci pokud za HW zaplatite nekolikanasobne vice.
        4.) Tomu prece sam neverite :)
        5.) Prosim tady je:
        http://www.alza.cz/sony-vaio-s13-cerny-d459685.htm
        Muzete si tam za par supu pridat ten SSD disk pokud na nem trvate, plus tam mate mechaniku ;)
        P.S.: Vy na praci pouzivate notas? Ja jedine stolni PC, pokud chci neco prezentovat, tak na to mi staci flash disk, pripadne predpotopni notebook. V nejhorsim si udelam vzdalene zdileni a muzu na tom pocitaci delat odkudkoliv (prekvapive se nemusi restartovat ani vypinat)
        P.P.S: Tak jsem se dival a na iMAC, nejlepsi nabizeny (bez kustomizace) ma polovicni parametry nez pocitac ktery budu kupovat a stoji o dvacet tisic vic, tedy v pripade ze bych ho nechal kustomizovat zaplatim za nej tezce pres sto tisic, nevidim zadnou vyhodu
        • to co píšete v prvních par bodech jsou uplně žvasty na to ani nebudu reagovat, nikdy jste nemoh mít počítač od applu v ruce...a sám mám maca už rok a jeste jsem ho nikdy nevypl jen jednou restart kvuli aktualizaci, nikdy se mi nesekl nebo neco nespadlo a jednou i došla baterka že se vypl, po zapojení do síte vše nabehlo tam kde jsme zkončil...co jedu na OSX tak jsem se odnaučil starat o nake ukladaní nebo zalohování, není to třeba akorat to zabírá místo

          Ten počítač co jste našel je uplně jiná kategorie, já psal parametry macbooku air což je ultrabook ten co jste našel má poloviční výdrž, je 3x tlustější a váží o pul kila víc a není to ultrabook

          najdete nakej co má tyto střeva ale váží max 1,3 kg a je tlsutej 6 mm až 10 mm a alespon 13 hodin výdrž, pak až bude moct konkurovat macbooku air

          PS: když ted na apple.cz zkusíte sestavit tu uplně nejdražší sestavu co lze tka se dostanete na 120 000 ale je to xeon 12 jader, 36 gb ram, 3x 1TB SSD atd atd...ale ne 200k...deskop od applu sotjí 15 000, imac začíná na 30ti a macbooky začínaj na 26 000...apple už davno není draha zaležitost ba naopak kam se hrabou nektere ultrabooky za 40-50k
          • XorxoxTalarius
            To co pisu je normalni uzivatelska zkusenost cloveka ktery dela s PC ruzne harakiri jelikoz s nim opravdu pracuje. To o tom ze miliony iOS zarizeni pouzivaji hackeri pro svoje vypocty je fakt, najdete si to ...
            Jenze pokud budu hledat to co chcete vy (vazne mi musite rici k cemu to pouzivate, jsem zvedvy), tak nemam mechaniku ani vykonou grafickou kartu, coz je mi potom takovy stroj platny "Jak mrtvymu zimnik" ... jelikoz v tom pripade se mi k nicemu vic nez brouzdani po netu ono slavne zarizeni nehodi.
            Tak jsem si prave poskladal pocitac od Applu za 76200 Kc (s DPH) ve vysledku dostanu pomale pameti (o tretinu) a integrovanou grafiku (pomalejsi frekvence procesoru i pameti, mene CUDA jader) a to vse za dvojnasobnou cenu, tedy horsi komponenty za daleko vice penez. A to se tedy nevyplati ... jelikoz pokud zaplatim dvakrat tolik za 66% vykonu, tak je to silene predrazene ...
            • XorxoxTalarius
              A nebude to spise problem nekde jinde? Jelikoz optimalizovat Windows je otazka nastaveni a zakladni znalosti PC. Prece jenom, pokud mam dvakrat vykonejsi HW, tak mne nikdy nemuzete prekonat. To je prosty matematicky a informaticky fakt. Stejne jako to ze cokoliv slozitejsi nez prikazova radka zkratka pada.
            • Na tom macu delam deno dene full hd videa v after effectu, premieře a final catu, grafiku v photoshopu a illistratoru...vcetne vseho rendrovani a zvlada to mnohem lepe nez muj predchozi notas s dedikovanou kartou a cpu s vysimi takty...windows by na stejnem hw takovou praci nezvladly ani omylem...ten system je optymalizovanej na uplne jine urovni je to hw a sw delany primo k sobe a tomu se proste win nemuze vyrovnat v zadne situaci

              Osobne ted uz bych za ten mac dal i dvojnasobnou cenu kdybych musel, toho systemu v tom si cenim klidne i na 30 000

              K cemu mi je levnejsi a parametrama nabusenejsi stroj kdyz bude mit windows ktere to cele pohrbej, presel sem na maca po 15ti letech na windows a stacil den a uz nikdy v zivote neporidim nic s windows
  • fizola
    Len by som rad prispel, možno už neskoro: Pri telefonoch som mal postupne vsetky iPhony do 4S, potom som presiel na androidacky HTC One X, pri notebookoch som mal Mac, teraz mam Asus. Kedze som pouzival obe viem ze maju aj vyhody aj nevyhody, lenze su takmer uplne rovnake. Pri telefone si teraz neviem android vynachvalit, ale bez problemu by som sa vratil na iPhone, lebo bol dobry a pohodlny, pri androide som si musel pohodlnost nastavit. Pri notebooku bol mac nenahraditelny v pisani diplomky aspol. tym ako vsetko krasne islo a bol vzdy ready, teraz si Asus neviem vynychvalit kvoli hram. Proste sa nehadat ale kupit co vyhovuje viac, ziadne pozerstvo *1*
  • bozi bozi bozi ... je na to v budoucnu realna cestina ?
  • Už se tady nakously i notebooky.
    Možná se pletu, ale u mně je mezi nimi TOP - Lenovo, aneb bývalé IBM (a vidim od kamarádů, jaký to jsou neskutečný držáky, i když moje Toshiba by taky mohla vyprávět...)

    (A navíc HW silná podpora Linuxových OS)
  • Pro nové lidi vstupující do diskuze:

    Strhla se tu bitka Apple vs zbytek světa, tak bacha. Zbytečně se nerozčilujte:)
    • a jako vždy to začal zavistivý zbytek světa :-/
  • Erien
    Ještě bych rád doplnil mou zkušenost. Několik měsíců jsem pracoval v Holandsku, kde je extremně populární a rozšířený Iphone. Mají ho všichni děti, dospělí i senioři. A je to z jednoduchého důvodu. K tarifu za 15 euro měsíčně, je telefon dotovaný operátorem a stojí jen 30 euro. Za ty peníze bych ho vzal taky, jenže to by naši operátoři nesměli být největší zloději v Evropě :).
  • Vím, že ted' schytám mínuska a pořádný hate, ale musím to tu napsat: Z nějakého důvodu se v Česku stal Apple skoro sprosté slovo a vyvolává tu bouřlivé diskuze. Nevím jestli je to vyšší cenou, negativní reklamou konkurence, uzavřeností ve vlastním ekosystému nebo čím, ale je to tak. Nechápu to, protože v jednoduchosti a uživatelské přívětivosti snad nemají konkurenci (ano, je to tak). A dost mi to připomína něco ve stylu "nemám na to, tak to bude nějaká blbost". Dneska už cena toho telefonu a tabletu je snad nižší než u konkurence a tohle pořád přetrvává a to nechápu. Výrobky této firmy nejsou zdaleka dokonalé, ale nadávat na něco ikdyž jsem to viděl jednou z vlaku je dost nefér.
    • Neřekl bych, že je to specialita pouze ČR, když si z Apple dělají legraci i v Simpsonech, nebo ve Futuramě. Stačí otevřít jakoukoliv zahraniční diskuzi a zjistíš, že bouřlivé diskuze o Apple se vedou všude ve světě. V tomhle nejsme žádné výjimky.
      • To je samozrejme pravda , ale nekteri lidi milujou zivit v sobe a sirit kolem sebe ten pocit, jaci jsme my cesi strasni ubozaci oproti komukoliv jinemu... At uz se jedne o jidlo, politiku, chovani lidi na forech nebo v online hrach, nebo cokoliv jineho tak porad se snazi ve vsem najit nejakou zaminku k prohlasenim, ze to je proto, ze jsme cesi a jsme proste takovy povl...
        Netusim jestli je to nejaky masochismus, nebo spis snaha lecit si komplex a vlastni nedostatky a neuspechy svadet na narodni povahu nebo neco podobneho... netusim, ale podobne vykriky najdes na kazde diskuzi... pritom obecne je v jakemkoliv narodu stejne procento pitomcu jako v jinem...
        • Samozřejmě, že jsou češi nemytí ubožáci a póvl. Pochybuješ snad o tom? Stačí se rozhlédnout kolem sebe na ulici.

          "At uz se jedne o jidlo, politiku, chovani lidi na forech nebo v online hrach"

          Ano, ve všem jsou češi otřesní. Žerou sra*ky, na politiku jen nadávájí, přitom sami si válí pr*el u televize (misto toho aby se zvedli a něco s tím udělali), chovani lidi na forech je také otřesné.
          • Jestli jsou češi v něčem mistři, tak je to sraní si na hlavu, negativismus a pesimismus. Tvůj pohled je toho jasný důkaz.
            Subo má pravdu, v průměru idiotů na počet obyvatel se nijak nelišíme od jiných národů a diskuzní fóra, na kterých si frustráti potřebují něco kompenzovat, není reprezentativní vzorek. *4*
            • Rhulad
              Aspoň by nedestabilizoval vládu a český stát nepřicházel zbytečné o desítky milionů.
            • TheGGG
              A kdo měl vyhrát Schlafengerg? Promiň, možná máš dobrý vkus na knihy a hry, ale do politiky by ses asi motat neměl.
            • Rhulad
              To se pleteš.. Nikde ve světe by vesnická troska jako Zeman nezískal takový množství hlasů a teď použijí frázi--- prezident je obraz voličů.
    • Robotron3
      Tady se vytvořila kvuli vysoké ceně aura Applu, že je to značka ředitelů, snobů a pozerů a pořád se to tu drží. Je to takové to, že ředitel firmy vůbec neumí používat počítač, je rád, že napíše SMS, ale musí mít notebook za 50 tisíc od Apple a telefon od Apple za 18 000. Navíc lidi u nás nemají rádi značky. Zase, co je značka a za co se jako za značku připlácí, to je tu póza, něco, co si koupí jen blbec, protože tomu nerozumí. Týhle hloupý image se u nás Apple zbaví až budou jejich notebooky stát 3x míň, a až bude iPhone Lite.
      • Apple notebooky nikdy nebudou stát míň. Chceš snad po BMW, aby slevnili svá auta? Apple dělá prémiové kvalitní počítače a nechává si za to také zaplatit. Nevidím v tom problém. Problém v tom vidí zaprdění čecháčci s plastovým Asusem, kteří si myslí, že procesor a ramky jsou nadevše, přitom můj macbook už se drží šestým rokem, jede jak po másle a to mi 2x spadl na beton. Kdyby to byl Asus nebo HP, je dávno v řiti. Navíc ty boží OS X aplikace, jaké na to jsou! To mi můžou Windows useři jen závidět..
        • Robotron3
          Tak to mi prosimtě pověz ty boží aplikace, které máš a ke kterým neni obdoba na Windows? Sám mám Mac, ale Mac mini, kterej byl ve srovnání s jinými mini PC právě levnej. Ovšem pokud někdo vyloženě na něco nepotřebuje Mac notebook (myslim Pro), tak ten si může koupit fakt jen blázen, nebo pozér, který se s tim chce ukazovat, když ve stejný konfiguraci je PC notebook minimálně třikrát i víckrát levnější. U takovejch lidí mám pocit, že oni to chtějí jen a jen pro tu cenu, protože z toho mají dobrý pocit, jako že oni jsou ti co mají něco luxusního, protože proč jinak by to bylo tak drahý? A kdyby notebooky zlevnili, tak už by to pro ně nemělo význam, protože by si to mohl dovolit každý? Což je uplný nesmysl a fakt snobismus. To je důvod, proč hodně lidí tady nemá rádo Apple.
          • Logic Pro X, Aperture, Pixelmator, Day One, iA Writer, Camera Bag 2 atd.

            Nevím, proč by si měl MacBook Pro kupovat jenom blázen nebo pozér. Podívej se na zpracování, design a hlavně systém. Je nesmysl říkat, že ve stejné konfiguraci je PC levnější. To samozřejmě je, ale ty počítače jsou nesrovnatelné. Samozřejmě, že si Apple kupují také snobové. To nechci popírat. Je to luxusní produkt a snobové po tomhle pasou. Nicméně existuje velké procento uživatelů (odhadl bych to tak na 70%), kteří Mac používají delší dobu, jsou zvyklí na to, jak funguje a jak se s ním pracuje. Jsou s ním naprosto spokojení a proto jsou věrní značce. A přesně těmto lidem ostatní nadávají do iOvcí. Když jsem naprosto spokojený s produktem, nevidím důvod, proč si ho nekoupit znovu nebo ho na internetu obhajovat. Když se podíváš, kolik lidí u nás Macy používá a pak se podíváš na to, kolik lidí na ně plive, je to neskutečný početní/procentní rozdíl a je jasné, že většina plivačů pouze hejtuje díky neznalosti nebo pověrám, které o Macu slyšeli, přitom sami nikdy nic od Apple nedrželi v ruce nebo dlouhodoběji nepoužívali (10 minut v obchodě vážně nepočítám). Je to stejně tak směšné (ne-li směšnější) než fanatičtí uctívači Apple. Bohužel, u nás je to hojně rozšířené.
            • Rhulad
              Double post...
            • Rhulad
              Ano všichni ti věříme, že jsi velký programátor! Který není schopen ani odpovědět na konkretní otázku. Spiš bych to viděl na dítě s velkou fantazií a mokrými sny.
            • Robotron3
              Pracuju jako programátor ve firmě, kde polovina lidí má Macbooky. Takže o zázračné kvalitě 4x dražších notebooků od Apple fakt vim svý. Nebudu ti hledat notebook, máš tam výběr stovek notebooků, tak si vyber.
            • Prosil bych konkrétní model, Robotrone.

              Až budeš hledat, tak ti možná dojde, že ty Macbooky nejsou zase tak drahé, jak si asi myslíš. Protože podobné kvalitní notebooky stojí u jiných výrobců v podstatě stejně, ne-li více.
            • Rhulad
              Já chci vidět konkrétní model... zase nemáš argumenty co? *3*
            • Robotron3
              Projdi si a vyber si... http://www.alza.cz/notebooky/18842920.htm
            • Cubase, Photoshop Elements, Corel, atd.

              Je mi uplně jedno kdo co používá. V některých případech je Apple cenově srovnatelný s konkurencí, dokonce může být i levnější, ale u Macbooků je 4x vyšší cena neopodstatněná a pokud někdo na tom nepotřebuje programovat v X-code pro iOS, tak platí navíc opravdu jen za značku. Těžko se může někdo divit názoru, že když to samé si můžeš pořídit za 20 000 a uděláš na tom stejný věci, tak za 50 000 si to kupuješ jen proto, že je to Apple.

              Cubase nepoužívám, nevyhovuje mi. Photoshop Elements to samé. Když už, tak bych používál Lightroom. A Corel je směšná parodie na InDesign, ve kterém mimochodem dělám každý den v práci.

              4x vyšší cena? Ukaž mi notebook, který má stejné zpracování a stejnou životnost jako Macbook. Ukaž, rád se podívám. A prosím, ve stejné cenové relaci. Alienware ani podobné ptákoviny neberu. Chci lehký, přenosný notebook, s kvalitním IPS diplejem, kompletně hliníkovám šasi, kvalitní podsvícenou klávesnící a velkým luxusním touchpadem. Ukaž.
            • Robotron3
              Cubase, Photoshop Elements, Corel, atd.

              Je mi uplně jedno kdo co používá. V některých případech je Apple cenově srovnatelný s konkurencí, dokonce může být i levnější, ale u Macbooků je 4x vyšší cena neopodstatněná a pokud někdo na tom nepotřebuje programovat v X-code pro iOS, tak platí navíc opravdu jen za značku. Těžko se může někdo divit názoru, že když to samé si můžeš pořídit za 20 000 a uděláš na tom stejný věci, tak za 50 000 si to kupuješ jen proto, že je to Apple.
            • Rhulad
              Přesně tak MacBook mám do práce a win na občasné hraní,, nedovedu si, že bych pracoval na Windows *1*
          • Ty aplikace a programy jsou možná i na Win, ale na Macu půjdou vždycky rychleji a stabilněji a proto Mac používají profesionální hudebníci a filmaři. U Macu nejde ani tak o konfigurace, ale o ten systém samotný a to je fakt, který nemůžeš popřít. A to, že ho někdo nepotřebuje a stejné ho má asi ukazuje, že už se nechce s*át s Windows a po pravdě mě taky často štve, když program sám od sebe spadne.
            • FruityLoops, Cubase, Photoshop, After Effects, Sony Vegas... O co máš na tom jabku víc než je tohle?
            • To už ale pramení ze závisti. Nevidím problém, že si někdo koupí Macbook za 30 litrů na filmy, dokumenty a internet. Nechápu, proč ostatní kvůli tomu tak pění.
            • Robotron3
              Jak jsem psal, je mi to uplně jedno, kdo si co koupí, jen vysvěltuju, proč tady lidi nemají rádi Apple. Je to stejný jako když člověk neumí lyžovat, ale koupí si na hory uplně ty nejdražší lyže, co existujou.
            • Robotron:
              Sakra a proč by si ho nekoupili, když na to mají? Co ti na tom vadí, že si někdo koupí počítač za 50 litrů na psaní, internet a filmy? Co je v tom za problém? Že si může koupit netbook za 10? A proč jako? Proč by to ten člověk dělal? Chce kvalitu, tak má kvalitu. Nevidím důvod, proč se nad tím pozastavovat.
            • Robotron3
              Že někdo používá Mac neni argument, proč je Mac lepší. Stějně tak spousta studií používá Windows, to je prostě o tom, co na tom běží, na co je člověk zvyklej a co mu vyhovuje. V high-end je ale Apple klidně i 4x dražší a rozhodně se nedá říct, že by to vynahrazoval takovou kvalitou, kterou se Applisti ohání.

              Ovšem o tomhle jsem se nebavil. Šlo o normální lidi, kteří používají počítač na internet a email a koupí si notebook za 50 táců jenom protože je to Apple.
    • Já to vidím stejně. Češi mají averzi k úspěchu, nemají rádi, když je někdo příliš úspěšný a automaticky pak fandí těm menším a méně úspěšným a úspěšnému se smějí a plivají na to. Bude to patrně v tzv. české zaprděnosti, buranství a neznalosti. Strachu z neznámého. Vždyť to jde vidět i v potravinách. Češi nakupují po tunách nekvalitní levné potraviny, místo toho, aby si pro jednou koupili něco kvalitnějšího a dobře a zdravě se najedli. Je to v české povaze.
      • Kup si neco kvalitnejsi... dobre a zdrave se najis... Tohle uz je jak z nejakyho poradu Hubneme s Olgou nebo jiny slataniny. Nekteri Cesi maji az chorobnou touhu resit, co ostatni rikaji, mysli si, kupuji, ji a nechavaji v zachode.
        • Žádnou takovou potřebu nemám, jen nazývám věci pravými jmény. To, že češi raději koupí méně kvalitní a levné je prostě fakt. Kdo co nechává v záchodě a co kdo žere je mi u pr*ele, říkám prostě jak to je. Čech raději koupí sračkoidní tablet za 3 tisíce, než aby si připlatil a koupil si pořádný za 8-10 tisíc.
          • Rhulad
            Dám zase příklad na pivě... Proč si myslíš, že je v Česku nejprodávanější desítka? Protože většina Čechů jsou socani co si radši koupí několik desítek než jedno pořádné. V Západní Evropě a ve světě vůbec neznají desítky a takový patoky... i v tom pivu nemáme úroveň
            • Jo Rhulane, měl bys to říct třeba Hemingwayovi, nebo Remarquovi ;-) - že to byli ochlastové a socky...
            • Rhulad
              Na žízeň piji tonika a ne pivo. Nechápu jaký má smysl pít na žízeň něco s obsahem alkoholu. Jak říkám Češi neandertálci a jejich zlozvyky.
            • Boha jeho to je názor....piješ vůbec pivo? Mě 10 osvěží, když si dám 14 tak mě zruinuje, blbě chutná a bude mě bolet hlava.
            • Rhulad
              Naproti Lužánkám, Lužánecká ulic nojo VIP Plac .) když nejdu do klubu, ale na pivo tak jdeme většinou na třinácku Svijany a nikdo z mého okolí nepije desítku, ale chápu, že se pohybuji trošku v jiných kruzích než klasičtí pijáci desítek, a že je v Česku nejoblíbenější desítka krasně vypovídá, že tu kvalitu nikdo neřeší..
            • V jakým Brně bydlíš? Žiju tu celej život a výčepní je normální v každým pajzlu, hospůdce i klubu. A kromě pupkatých a mastných pivařů se výčepní pije uplně normálně, hlavně mezi studentama a mladšíma lidma. Ale jestli ty seš takovej ten rádoby hospodskej mistr, co sežral moudrost světa a rozumí všemu od ženských, přes politiku, až po piva.. *7*
              Respektive, netvrdím, že seš, ale rozhodně tak zníš, ať si každej chlastá to mu chutná
            • Rhulad
              To jsem čekal, že napíšeš buď Brno( to bych tě ukamenoval hned jelikož tady na desítku nikdo nechodí) tak jsi zvolil Prahu... a s tvým vyjadřováním bych pochyboval spíše o tvojí inteligenci .) PS. On je problém v centru Brna sehnat, aby ti někde na čepovali desítku .) No ale vidím, že na vesnici v Praze takový problém nemáte.
            • Robotron3
              Narodil jsem s v Praze a bydlim v Praze. I kdybych se narodil na vesnici, tak je to uplně jedno. Kdo posuzuje člověka podle toho, kde bydlí, nebo kde se narodil, je to id*ot. Tebe posuzuju podle slabé inteligence a to je jen prosté konstatování faktu.
            • Rhulad
              Takže jsem to uhodl... vesnický buran *8* Tvoje argumenty( deb*l, idi*t) to jednoznačně dosvědčují. Možná by chtělo vyletět z rodné vísky a rozšířit si obzory, pokud to neuděláš, zůstaneš tak zakrnělý jak tady prezentuješ.
            • Robotron3
              Ty si uplnej d*bil, tady jakákoli koverzace nemá význam.
            • Rhulad
              To je argument jak poleno... když du s kámošama tak du do klubu a rozhodně nepiju pivo a když si du sednout na pivo tak jdeme na nějaké co nám chutná a ne na desítky a podobné patoky. Ty mě připadáš jako kluk z vesnice *3*
            • Robotron3
              Ano, když jdu náhodou na pivo, tak si dávám desítku. Pivo se totiž pije na žízeň, pro chuť a pro dobrou náladu když si někam sedneš s kámošema. Si jako myslíš, že čim víc je tam alkoholu, tak tim je to automaticky lepší? Tak pij rovnou líh a máš to uplně nejlepší *15*
            • Rhulad
              ....Tohle je krásny příklad, protože Češi považují pivo za něco jako národní bohatství ( což je samozřejmě smutné). A nevidím důvod proč mě urážet, jedině že bys patřil do té skupiny co si kupují desítku.
            • Robotron3
              Ty seš dobrej id*ot *15*
    • Rhulad
      Tak ber, že český net je plný lidí jako například ten nemocný člověk z nejmenovaného blogu, který si myslí, že všichni kdo maji MacBook a ne nějaký plastový sh*t od HP jsou magoři a věř tomu nebo ne takového člověka čte spousta lidí.
      • RH je naprostý případ. Počítám, že bude placený Microsoftem, protože jinak to není možný. Nicméně i spousta odpurců Apple má z Hulána srandu. Nebere ho skoro nikdo vážně.
  • Erien
    Vždycky když vidím ty hloupé hádky mezi IOS a Androidem, vzpomenu na tohle *1* http://prestanmesrat.wordpress.com/2012/07/07/android-versus-ios-jste-vsichni-fakt-takovy-kokoti/
    • Citácia:
      "usiflené židli" - mno tfuj koĺký antisemitizmus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit