Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi hry které mají grafiku tak dobře udělanou že to přidává na hratelnosti. Podivejte se na tf2 valve řikalo že tento komický styl udělal schvalně abychom mohli rozpoznat postavy ihned když je uvidíme a funguje to. Poznate co je nepřítel na mapách jde dobře vidět co je co.
  • Já nikdy netvrdil nic jinýho, do graficky špatně provedený hry jsem se nikdy nedokázal pořádně ponořit ;)
  • Neskutocne kolko mudrlantov sa naslo po tomto vyhlaseni a je schopnych nadalej z cela odveci konstatovat ze grafika nieje to najdolezitejsie akoby to snad bolo v nejakom kontraste s vyhlasenim Bethesdy.V skutku povabna exhibicna saskaren.
  • DX má ohyzdnou grafiku ale pořád si ho radši zahraju než náký COD.
    • smejki
      co je DX?
  • bethesda tvrdí, že na grafice záleží, ale vypustili do světa f3 ? jak komické
    Jinak dobrá hra nepotřebuje mít super grafiku, jak jsem se mohli už několikrát přesvědčit ze starších titulů
    • F3 mela peknou grafiku. Co je na tom komickeho?
  • Můj názor na věc: grafika je něco jako třešnička na dortu. Je to bonus navíc. Ale hratelnost je tisíckrát důležitější. Špičková grafika z mizerné hry dobrou neudělá. (ano, hezká grafika je víc marketingový nástroj k vyšším prodejům, než že by měla zásadní vliv na prožitek ve hře)
  • když se všichni snaží dělat grafiku aspoň přijatelnou, tak proč se vůbec vyskytuje Ambient occlusion které vždycky bude vypadat ohyzdně a trapně dokud to přestanou počítat jako jednosměrný dvourozměrný monotónní efekt co poškozuje realismus a ještě žere výkon. Je mi na blití jak se to v Crysis 2 demu ani AC:B nedá vypnout.
  • Souhlasím s Bethesdou, hezká grafika je důležitá, protože vtahuje do herního světa a zvyšuje sugestivitu dalších herních elementů (příběhu, atmosféry). Lidé si to dnes často neuvědomují, ale největší RPG legendy měly ve své době špičkovou grafiku a efekty - Fallout, Baldur's Gate, Morrowind, Ultima Underworld, Albion i ty novvější a la Morrowind, Oblivion nebo Zaklínač. Pokud Skyrim naváže na tuto tradici (a podle traileru ano), bude to jen k dobru věci.
  • Já nevěřim že grafika je na hře to nejdůležitější. Stačí si uvědomit že většina hráčů stejně nemá mašiny natolik výkonné aby si všechny hry pouštěla v plném rozlišení a na střední detaily vypadají všechny dost podobně.
    • Psychotic
      Chybné - mluví primárně o konzolích, takže na tom, kdo má jakou "mašinu" nezáleží.
  • miker17
    jojo krásna grafika a bude to stejná sračka jako oblivion...kdyby se místo toho radši zaměrily na příbeh

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit