Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at si samozrejme kazdy hraje to co ho bavi, ale z te indie sceny, ktera tak rada vraci zpet na vysluni retro hry mi slezaji vlasy z hlavy, ze uz v podstate vypadam jako homer simpson. Vzdyt 80% her je v podstate plosinovka s tou samou grafikou. Vzdyt je to uz tak tuctove, okoukane a ohrane, ze se podivuji nad tim, ze to jeste nekoho dokaze zaujmout. OK, nekdo plosinovky rad, tak to ale nemusim neustale hazet do retro havu, ktery frcel na 8mi bitech pred nejakyma dvou desitkama let zpatky. Pokud nekdo rad retro, at si radeji sezene normalni titul z dane doby. Taky z nostalgie rad oprasim tituly, ktere mam koupene skrze digitalni distribuci a jejichz datum vydani je napr r. 94, jako odreagovani to je paradni, ale ze bych provozoval autoerotiku nad kazdou indie hrou, ktera by vysla a byla by ve stejnem duchu se rozhodne rici neda. Nechte uz proboha to retro spat, vzpominejme na nej skrze herni legendy a ne skrze nejake rychlokvasky za par susni.
  • Vogon
    Tomu chybí jenom jedna věc...
    https://www.youtube.com/watch?v=ocQ6PDiP014
  • To bude snad Freeware !!!! Nebo ne ?
  • Ježíši Kriste, to vypadá dobře!
  • To bude mít moje bába radost, az ji k vanocum dam steam code a ona pak u hry bude moct zavzpominat na stary dobry casy.
  • Pravidlo indie vývojáře č.1: "Když nemáš talent, žeň to přes nostalgii."
    • del0
      Pravidlo AAA vývoje č.1: "Talent nepotřebuješ, žeň to přes marketing."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit