Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Normální cena mi příjde za hru+předplatné dlc, co naplat, že je to teď vyživovaný obchodní model. Proč tu někteří lidé pláčou, že je to strašně drahé?
  • Luckiller
    Za takový těžký prachy, by si jeden pomyslel, že Rocksteady chce zafinancovat vlastního pouličního mstitele v pláštěnce *5*
    • To vis,to auto neco zere.
  • Opět žádný ban pro pány del0 a LV426? Sem si začínal myslet že s novými cenzory přijde trochu spravedlnosti, ale je to jak za stara, PC jelita mohou blinkat co chtějí a banu se bát nemusí.
    • del0
      Tak teď určitě dostanu ban. Na základě brekotu děcka, které tu troluje každý druhý den už sto let. Trapáčku. *15*
    • Lv 426,uz blinka vetrelce.
  • Kozy
    To bude super až lidi pochopí že si DLC nemusí kupovat.
    • To dřív dojde ke světovému míru...
  • To uz je humus takove ceny her uz podle me prekracuji hranice .. Za takove 3 hry mate novou konzli .. Myslim ze hraci zejmena konzolovi by si meli zacit prestat močit na hlavu.Nereknu kdyz hra stoji litr, ale novinky uz nejsou daleko od dvou tisic . jeste chybi aby sony zakazalo prodej bazarovych her a moje PS4 leti z okna .. Na pc jsem si v zivote hru nekoupil .. Vse pres torrenty gratis .. Snad jen do battlefielda jsem investoval kvuli MP..
  • Je to sice mlácení prázdné slámy, ale DLC vznikají většinou tak, že se udělá hra a na závěr se oseká o pár misí, které se pak prodávají zvlášť. Tak na tohle vám milí vydavatelé zvysoka ѕeru.
  • Slyšel jsem, že např. u prodejců qBittorent a Transmission to bude k dostání zdarma hned v den vydání. Už mám předobjednáno.
  • Urcite si to pobezim koupit na steam kde ani nejsou schopni prevest dolary na eura *1*
    Kdyz budu chtit hrat multiplayer tak to koupim v rusku za par supu, a pokud budu stat jen o sp .......... *2*
    • netusim kde si vzal ze steam neni schopnej prevest dolary na eura. Bez si stezovat EU, mozna ti tam reknou jak to ve skutecnosti je (pokud to ovsem priznaji) a neblej tady takovyhle nesmysly.
      • Vysvetli mi to prosim ty, dovol mi nasat neco z tve moudrosti. Ale jestli nakupujes launchove hry na steamu tak si radsi dej facku a uz se vic neztrapnuj =)
  • goty edice to jisti :) stejne kvuli destiny a zaklinacovi nebude cas *5*
  • Ted jsem byl na nejmenovanem webu doupe *1* Tam vyfakli zaklinace3,ze za takovi prachy to na ultra hrat nikdo nebude!To sami batman,a gta 5 vypada hur jak watch dogs,dropuje to i na sestavach za 30tis,hnusnejsi dest,a fizika taktez horsi jak v watch dogs.
    • Fyzika no!I mistr tesar se nekdy utne.Davam si facku!
    • fizika *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit