Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALIENVIK
    Vypadá to že to bude mít podobný koncept jako ww2 onlline
    a vypadá to dost dobře. Podle toho kola vsázím že to bude klást velký důraz na realističnost,
    a podle mě hra vsadí na multiplayer s větším množstvím hráčů na mapě takže mi z toho docela stojí, z pomyšlení epické multiplayer bitvi v tomhle grafickém kabátu.
    • Epické bitvy stovek hráčů společně jako WWIIOL bohužel tohle nenabídne. Momentální kapacita map je kolem 20 hráčů. Do vydání beta verze to chtějí zvýšit na 64, ale stovky to nikdy nebudou. Na to ani nejsou mapy dost velké. I tak to ale vypadá slibně a zábavně.
  • Veskoslav
    Je vyřešen dobře ten model RTS a FPS? Trochu se toho bojím, že jedna z těch složek nebude vyvážená či špatně udělaná.
  • XorxoxTalarius
    Jelikoz uz dva mesice hraji muzu vam "Heroes & Generals" jenom doporucit, je to velice kvalitni rezba, sice musim priznat ze ma jeste hodne much (prece jenom je to alfa), ale v kazde bitve jsem se naramne bavil a pokud se jim podari splnit vse co maji v planu, tak konecne budeme obstojnou akci z druhe svetove valky.
  • po grafické strance by si s tim mohli vic pohrat ....jinak zajimavé uvidime
    • XorxoxTalarius
      Podivej se na jejich stranky ... maji tam screeny v plne grafice, bohuzel v klientovy nefunguje options, takze si nemuzes nastavit grafiku :D
  • *1* *1* *1* bajcikl jak bejk , bude hodně přísný jestli pujde z kola střílet , nejvíc badass na bajku s raketometem proti tanku *15* *15* *15*
    • Lawliet
      to bych skoro zařadil jako filmeček do borderlands 2.. *1*
  • Cypri
    Bude to i záležitost pc?
    • Je to na PC.
  • Lawliet
    týjo tak to celkem čumím ikdyž nevím jeslti se mi podařilo pochopit celej potencial hry *8*
  • miker17
    pro hatery COD:
    http://www.youtube.com/watch?v=3SYQPNkW4nU&feature=channel_video_title
  • Ty detaily vozidel jsou úžasné
  • To s tim kolem mysli jako vtip, ze?
    • ty asi nevíš že Wehrmacht měl dokonce cyklo jednotky? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit