Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší byl ten šutr co spadl hráči pod nohy a valil se na něj a ono nic :)
  • na tohle se možná i trochu těším. jen se bojím, že z toho udělají jen další nudnou slenderovku.. kde budu jen chodit a občas si nějakým skriptem spustím na chvilku bubáka, kterej mě jakože poleká..
  • Ten Unreal 4 je ale krásný ... bohužel samotná hra se moc neprezentuje . Hora ,jeskyně a ... zatraceně málo ze hry :/ .
  • Místy se mi to zdá možná až příliš podobné https://www.youtube.com/watch?v=7CGBoFZq1dU. Především potom ta exteriérová část a to chladno kolem.
  • Jack1947
    Samozřejmě že to nebyla nehoda, za vším vždycky něco vězí. *3*
    • Sem četl, že za vším je hovězí. To by byl epic plot twist.
      • h0vezi
        co ja s tim mam spolecnyho?
  • Ten blbej přehrávač mi to vždycky utne v tom nejlepším!
  • Poláček, místo "spíš" napiš "nejspíš" a bude to ok.
  • Rád by som vedel odkiaľ má autor článku info o nesprávnom preklade keď sa v x rôznych zdrojoch uvádza názov Hora mŕtvych, zatial čo s názvom Mŕtva hora som sa nikde nestretol. Autor si tú informáciu zrejme vycucal z prsta aby bol zaujímavý. Btw. odkaz v článku takisto spomína „Hora mrtvých“.
    • http://www.bigfootencounters.com/articles/trachtengerts.htm

      To máš tak, že dnes všichni rozumí všemu. Stejným způsobem jsem fascinován, jak vědci vysvětlují fenomé NDE. Slyšel jsem desítky hodin záznamů a zatímco většina lékařů si suverénně stojí za vysvětlením nedostatku kyslíku v mozku, žádného z nich jsem neslyšel vysvětlit situaci, kdy resuscitovaný člověk po záchraně popisuje sled událostí a výroky okolo stojících v momentě nulové mozkové a srdeční aktivity. Pokud by jediný z nich chtěl toto komentovat, buď by musel připustit možnost existence duše nebo toho, že vědomí není produktem mozku a může bez něj existovat. Ale oni se raději budou dále schovávat za nedostatek kyslíku.

      Občas žasnu, s jakými povrchními, ignorantskými a prvoplánovými vysvětleními se lidé spokojí. Hora bez zvířat je stejně racionální vysvětlení. S ohledem na další okolnosti, které se odehrály před a během zmizení výpravy, gratuluji panu Poláčkovi k jeho neinformovanému vysvětlení.
  • Mato1987
    A bude to simulátor chôdze alá Dear Esther alebo tam bude aspoň nejaká interakcia ako napr vo vanishing of ethan carter?
    Mimochodom je slovo "klišoidní" v češtine aj gramaticky správne resp. je to spisovné slovo v češtine? :D
    • Dogkiller
      Není většího neštěstí než hra bez hratelnosti. Simulátory chůze alá Dear Esther se poslední dobou šíří jako mor, přitom nemají o nic vyšší hodnotu než libovolný benchmark či technologické demo. Ideální pro lidi, co jsou zdechlí hrát nebo jít ven.
      • Mato1987
        Tak za toto si v podstate môžme aj sami, keď simulátory chôdze ako gone home a stanley parable dostali aj na tejto stránke tak nenormálne vysoké hodnotenia, aj keď je potrebné poznamenať, že stanley parable predstavovalo takú jedinú svetlú a humornú výnimku medzi takout tou častou latentne homosexuálnou šeďou, ktorú predstavovalo gone home a jemu podobné výtvory.
        Ale máš pravdu Vanishing of ethan carter by sa dal kludne považovať aj za akési technologické demo :)
        • Dogkiller
          No můžou za to hlavně tito recenzenti, kteří mají hodnotit hry a ne tyhle hybridy, co nemají s hraním prakticky nic společného. Proč by se firmy snažily udělat dobrou hratelnost, když jim projde simulátor chůze bez hratelnosti. Následně se všichni začnou opičit a vzniká víc a víc takových kokotin.
          • Mato1987
            Jeden recenzent to urobil šikovne a odmietol ohodnotiť Dear Esther, nespomínam si kto to konkrétne uź bol. Ale máš pravdu, tieto často pseudointelektuálne silne naratívne simulátory chôdze sú takmer vždy len stratou času a sú skôr zamerané na také to hipsterské publikum, ktoré tieto výtvory víta s otvorenou náručou a slintajú a obdivujú to ako keby to mal byť nejaký druhý príchod krista.
            • Dogkiller
              Tak teď mi mluvíš přímo z duše, souhlas na 1000%. *4*
        • Jack1947
          Vidím že ty a Dogkiller, N7N7 a jiní jste pomalu na stejné vlně... což pokud to jen neděláš z nudy a netrollíš by mne velice zarmoutilo... snad se pletu a je to jen pár týdenní volnější, výpadek v hlavě.

          Kdy sis i ty chtěl zkusit jaké to je být místním troll^tlem. Gratuluji obstáls na výbornou.
          • Mato1987
            Ja ti ďakujem džeku za tvoj vysoko vedecký poznatok a observáciu, fakt si to cením. Výsledok je v tomto prípade viacej ako irelevantný ale podstatné je, že sa snažíš a snaha sa čo? No predsa snaha sa cení vždy.
            • Jack1947
              Není zač, doufám že se nezačínáš nám ztrácet před očima zároven trocha trollingu nikdy nikoho nezabilo. Hlavně když se z tebe nestane barbar jako ti hoře jmenovaní. Co jen uráží a ještě ... no škoda mluvit.

              JEŠTě reagují na reakci která nebyla určená jím, klasická nemoc no... dá se léčit doufám.
          • Dogkiller
            Co tady zas mekotáš ty dyslektický hňupe, běž si napsat úkoly do školy, tady se teď baví dospělí...
      • Jack1947
        Nebo co se rádi kochají, nebere se to jako hra ale spíše interaktivní zážitek.
        • Dogkiller
          Vymodelovat krajinu a hodit tam hráče ať si chodí a pachtí se za nějakým klišovitým příběhem, to dnes dokáže každý blbec. Přidat k tomu zábavnou hratelnost a interakci, to je ten kumšt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit