Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, ukradnout nápad a obšlehnout hru, na to jsou thle kašpárci z paradoxu dobri. btw vypada to naprosto priserne
    • ukradnout nápad? Stavění města už tu bylo několikrát a SimCity zatím odolávalo konkurenci (do 4). Jakmile ale usnou na vavřínech a pose*ou co se dá, ale přesto to servírují hráčům na zlatém podnose stylem "My jsme jediní a nej", tak se nemůžou divit, že to přiláká potenciální konkurenci, která se bude snažit zaplnit mezeru na trhu a přetáhnout naštvané hráče k sobě.
  • hra,ktera vyzaduje pouzivani mozku,tak to rozhodne nebude trhat prodejni zebricky jako treba destiny nebo myti psu...
  • Proč ta města vypadají pokaždé tak sterilně? Všem návrhářům budoucích městských strategií bych doporučil, aby si vzali foťáky na několika hodinovou procházku po městech jako Londýn, New York nebo Hong Kong, udělali pár set/tisíc fotek, doma si je hodili do kompu, koukli se na fotky, na svojí hru, ještě jednou na fotky, znovu na svojí hru.. a pak změnili to co se ve hře od těch fotek liší *4*
    • je to trochu offtopic ale mas pravdu. Ja tohle zazil pri BF4, grafika vypada OK, ale kdyz si pustim Heroes and Generals kde je ta grafika jednoduchsi ale barvy sou vernejsi, tak je to uplne o necem jinem. Ted mi BF4 prijde jak omalovavanka precpana holej udd efekty. Ono pro cities by mozna stacil jen trochu zmenit barevnej filtr, pridat vic spiiny, sede barvy atp.
    • Až budeš vykreslovat 500 baráků na scéně tak ti to dojde ;)
      • O tom to ale není.
        • přesně tak, není, tohle je sterilní vlhký sen stavebního developera, nikoliv město, těch 500 baráků budeš vykreslovat tak jako tak, ale kde jsou psí h*vna, kde jsou bezdomovci, kde jsou graffity, odpadky na ulicích.. tohle neni město
  • Lukyz
    Tohle mi konečně přijde jako "pravý" SimCity, který jsem si tak přál. Jen doufám, že se vyvarujou bugů a trochu si pohrajou s optimalizací, protože u posledních dílů to nebyla zrovna sláva.
    • Delaji to uplne jini vyvojari nez Cities XL.
      • Lukyz
        To jo, ale dělali na Cities in Motion což taky nebyla žádná sláva.
  • Vím, že je brzo,ale tento přístup se mi líbí a jsem rád, že jsem si nekupoval SC. Snad CS bude takové jak vypadá na videu. Rozhodně tato hra stojí za vyzkoušení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit