Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Všimli jste si, jak dosahují většího napětí tím, že snížili výšku hráče? Připadáte si tak mnohem bezmocnější. Navíc máte displeje a ovládací prvky dveří takřka před očima, což se zas hodí pro přehlednost a vtažení do hry.
  • rami.cz
    Parada, uz se tesim! Komu to pripomnelo trosku film Virus (1999)? :D
  • raisen
    Tak tímhle mě zaujali :) Těším se na další informace a novinky.
  • Neprostá paráda.. Velice se mi líbí absence jakéhokoliv HUDu, mapy atd.. Leveldesign na mě zapůsobil velice uvěřitelně.. Na tohle jsem se teď začal hodně těšit... :-)
  • Takovej trošku víc vypysychlej Bioshock beze zbraní.. podle těch ruchů v obraze hádám že hrajeme taky za nějakýho robota co o tom neví
    • Když lezl po žebříku, tak mu šly vidět normální ruce. Takže to si nemyslím.
      • ten robot k tobě taky natahuje ruku, dívá se na ní a myslí si že je lidská
        • do toho máme dvě velryby, které tancujou valčík a drží se při tom za ploutve, na mě to působí jako nějaký přenos vědomí do jiné bytosti či stroje, který se ošklivě pokazil
    • Gordar
      To je dobrý postřeh, dává to smysl podle toho rozhovoru s tim robotem.
  • Keď som v amnesii prvýkrát uvidel tú skrvavenú príšeru, tak sa sa skoro po*sral. To bolo naozaj na prášky. Zatiaľ čo tento robot, ehm......, nejak moc strašidelný nebol. A ešte aj tá základňa ako vystrihnutá s béčkového akčného filmu s 80. rokov tiež nepôsobí moc strašidelne. Čakal som nejaké originálnejšie prostredie. Toto čo ukázali vidím v každej druhej sci-fi hre. Aj hudba je nevýrazná. Uvidíme teda ako to bude vo finálnom produkte.
  • vypada to paradne a dobre atmosfericky. tento styl schovavacich her (amnesia/outlast) me teda nebavi hrat, ale na tohle me teda dost bavilo koukat jako film. snad najdu potom gameplay bez kecu, kde se z tohohle sveta dozvim vic. muj zajem o to co se tam vlastne deje teda vzbudili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit