Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podla mna to vyzera naozaj slusne a must-have pre kazdeho fanusika Vikings (a Diabla 3) :)
  • Na prvni pohled to vypada hezky. To jsem zvedav jak kluci uspeji. Drzim palce.
  • Slovenské štúdio, a spraví ďašiu miliónpäťdesiatu variáciu na severskú mytológiu. A to som myslel že po Zaklínačovi sa slovanskej tematiky chytí viac vývojárov ... škoda.
    • flash789
      jaka slovanska tematika? zaklinac vsechno vycerpal, nic dalsiho nemame, vycerpal to tak ze v polovine hry museli byt nasazeni topivci protoze nic dalsiho se uz vymyslet nedalo. *1* Staci Vavra, a i ten bude mit co delat nejak to smysluplne zaplnit.
  • tomocz
    Vypadá to docela dobře, jen bych ocenil něco míň barevnějšího bez všech těch světýlek... do toho je tu Diablo 3. :)
  • Jack1947
    Jako rubačka asi pěkná, konečně po delší sobě nějaká slovenská hra pro změnu.
  • Koho by tahle hra zajímala je tady Tea club kde mluví vývojár docela zajímave. Jinak jim držím palce a musím uznat že hra ma docela zajímave inovativní nápady (treba se mi líbí že v zime musíte hledat ohen jinak umrznete a pod.)
  • Teda z těch rychlejch prostřihů by jeden dostal epilepsii, ale jinak se mi to líbí, hlavně ta macatá bába v 0:30, ta je sexy.
  • jindra.veliky
    takovou rubacku meli udelat ve Slovenskym prostredi za Janosika
  • Animácie v tej hre vyzerajú príšerne, niet divu že v tom traileri sú tak často strihy a spomalené zábery aby to zamaskovali *11*
    • Nemyslím si, že je to nějak hrozné. Navíc, může se jednat o dočasné animace a ve finální verzi mohou vypadat úplně jinak. To, že mužský hrdina je ok jen napovídá této teorii.
    • P.S.
      temi hroznými animacemi jsem myslel ty, které má ženská hrdinka (gameplay z Youtube). Kupodivu mužský hl. hrdina je rozpohybován docela slušne.
      • No tak, Bobe, jak myslel...vsichni vime, ze ty nemyslis...ale cumim, ze zvladas translator, takovy intelekt bych u tebe necekal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit