Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč každý říká, že první Doom neměl hororovou atmosféru a že to byla jen akční střílečka. Kolik z vás tu hru hrálo v roce 1993? Vžijte se do toho optikou tehdejší doby. Nevídaná monstra, gigerovské/satanské textury, potemnělé místnosti, blikající světla... Pro mě byl Doom vždy synonymem (okultního) sci-fi hororu. Jen ta hudba mi k tomu nikdy moc nesedla a radši jsem ji vypínal. Dnes si k tomu třeba pustím nějaký temný space ambient.
    • C-BEAM
      možná proto, že v doome nebyl nikdy na strach čas :)
  • Ta blbost co hraje v pozadí je jak když tahá někdo kočku za ocas.
    • spis je ta hudba schvalne spinava a syrova, aby dotvarela dojem z vizualu. rika se tomu tvoreni atmosfery...
    • ta melodie hrála v prvním levelu prvního dooma, akorát v "trochu" lepším provedení
      • C-BEAM
        podle mě sem tato verze hezky zapadá, když už karikatura tak i s odpovídající hudbou.
  • Spíš než Dooma mi to evokuje Quake 4.
    • Opravdu? Proč mám pocit že to soudíš podle Doom 3 a ne podle prvních dvou?
      • protože seš idot?
  • Doufam, že to bude mít hororovou atmosféru, jako měl doom 3 a nebude to jenom střílečka.
  • x_ander
    Jako nějaký prototyp RAGE dobrý, ale Doom? Ještě že to zrušili.
  • R-BLOG
    Vzít brokovnici,strčit ji impovi do censored,stisknout spoušt a kochat se malebnou scenerii.To je doom.
  • Ehm, problem predchadzajucej verzie Dooma4 nebol ani tak v kvalite ,technologiu priebezne updatovali a aj ked odisiel Carmack a cast programatorov prave enginu z ID Softu, ale celkovy rozvrat v teame. Ostatne par opatrnych sprav a naznakov presiaklo von. Rage asi nebol uplny financny neuspech ale uspech to tiez nebol. Tak isto po odkupeni Bethesdou, cast ludi stratila motivaciu vobec nieco robit. A celkovo problemom bolo ze za tie 2-3 roky vyvoja vlastne skoro nic nebolo spravene a aj to co bolo bolo rozbite. Tato ukazka je asi vyber toho jedineho pouzitelneho.
    No uvidime ako nakoniec sa iD Soft pozbieral a ako bude vyzerat finalny doom4.
  • Jack1947
    To nevím co si mám o tomto myslet no, naštěstí je zrušeno takže své myšlenky mohu nechat v klidu spát. *4* Chvíly jsem si myslel, že to bude Tps uuf DOOM je horor dalšího CODU netřeba i kdyby vypadalo sebelépe. *5*
    • Tebe by měli co nejdřív taky zrušit
  • del0
    Tak to díky bohu za to, že Doom nakonec nebyl zasažen nemocí zvanou modern military shooter...

    https://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
    • yuri.sidius
      vzpoměl jsem na to samé *1*

      no ještě že to to zrušili, nechceme tu žádné takové Call of DOOty *15*
    • TheGGG
      škoda že ty nejsi zasažen nějakou nemocí.
      • del0
        Nejsem, pokud se ke mě nebudeš moc přibližovat.
        • TheGGG
          že jsi to neříkal už včera
  • mne by stačilo kdyby se vykašlali na singleplayer a vydali to čiste jako MP strílečku (myslím novýho dooma, ne tohle). A mohli by prijít s neokoukanými zbranemi, destrukci prostredí, asymetrickým MP (démoni vs lide), systeme pohybu jaky prezentoval nedávno star citizen...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit