zavřít
...

Začátkem února proběhne uzavřená beta střílečky Ghost Recon Wildlands

Pokud jste četli Adamovy dojmy z testování skoro finální verze Ghost Recon Wildlands, už asi víte, že se tato sandboxová akce začíná rýsovat jako zajímavý titul s otevřeným světem, který může hodně těžit z kooperace. Vy si můžete hru také otestovat, a to v rámci uzavřené bety, která proběhne od 3. do...
  • TamTen (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    8 lidí má bohaté tatínky :D
    27.1.2017

reagovat

• TamTen (anonym)
    3 souhlasí, 8 nesouhlasí
    No snad mi dají přístup ja do FOR HONOR :) a mě osobně nějáký downgrade grafiky oproti E3 nevadí. Ne každý má totiž tatínka co mu financuje každý měsíc jinou sestavu :)
    26.1.2017

reagovat

• zdrcujici_pravda (inkognito)
      2 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Já bych si GTX 1080 koupil strašně rád. Ale nějak se nemůžu dokopat, když všechny hry rozběhnu na hight detaily s GTX 770. Dost mě mrzí, že hry vypadají reálně jinak, než na E3.
      26.1.2017

reagovat

• bukrr tiscali.cz
      6 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Downgrade hned neznamená, že nebudou přehnaná nároky *1*
      26.1.2017

reagovat

• Lukyz tiscali.cz
    10 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Tyhle "closed" bety jsou od Ubi celkem sympatický krok.
    Vyzkoušet si to na vlastní kůži je jediná věc která mě přesvědčí o případné koupi.
    S jejich hrama mám totiž jeden velikej problém - jsou šíleně repetitivní.

Assassin, Far Cry, Divison a teď pravděpodobně i Ghosts - tradiční Ubi open-world: sesbírej, najdi, odkryj mapu, kravinky na vyblbnutí, mezitím nějaká story.

Nechci to úplně odsoudit, takže jsem rád, že (snad) dostaneme možnost si to ozkoušet.
    26.1.2017 upraveno v 15:06

reagovat

• Qirinus (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      a to je take easy sa dostat do uzavretej bety? Ja opat nie som vybraty zatial :D
      26.1.2017

reagovat

• Dex (anonym)
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Dostal jsem INV do bety FOR HONOR ale bohužel hra se vůbec nespustí... a UBI forum je down, takže opravdu pecka....
      26.1.2017

reagovat

• CzechJack (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    ale soundtrack maji peknej
    26.1.2017

reagovat

• mrazik (anonym)
    4 souhlasí, 12 nesouhlasí
    skoda ze to vypada docela hnusne...textury jsou hnusny, samotny model postavy taky...pohyby ani nemluve...
    rozdil oproti E3 2015 opet neskutecny...

kazdopadne betu na PS4 zkusim...ale moc nadeji tomu nedavam...
    26.1.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.245.233.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.