Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle herních videí, to vypadá na další mlátičku s kotouly. Škoda, vypadalo to nadějně. Podle názvu.
    • Tak těch kotoulů se zas tak moc nekoná jsou pouze u velkých bossů a jen u pár útoků
  • Bohuzel u pana Smutneho je potreba dodat ze hry tohohle typu mu vubec nepatri do rukou. Kdyz si vzpomenu na jeho gamesplay Bound by Flame tak se mi orosi celo.
  • Problémem spousty recenzentů je to že tu hru prostě srovnávaj s AAA produkcí což prostě spider studio není. Ta hra podle recenzí má spoustu problémů ale například kritizovanej combat je prostě jenom náročnější než recenzent IGN očekával(ono vůbec ta recenze je tragédie).

    Doporučuju třeba tuhle recenzi..ta hra je prostě v některých věcech dobrá a v některých špatná.
    PS:dabing zachariáše je místy tragédie

    http://www.effsgamingblog.com/the-technomancer-review/
  • u BbF jsem protrpěl asi 10 hodin, pak jsem to dropnul. třeba se zlepší..
    • Jo, BbF mě dost zklamalo. Bugy na každém kroku, příšerné souboje, nevyvážená obtížnost, nudný protagonista a hrozně lineární level design. Působilo to jak levná vykrádačka Witchera 2, kde se všechny jeho problémy násobily stem.
  • Morraw
    Těším se hodně. Vypadá to jako Bound by Flame vylepšené o open world a lepší společníky. Souboje byly zábavné už v BbF. Je dobré vidět, když malé studio roste s každou další hrou.
  • TheGGG
    Ach ne, tak podle profi recenzí je to zase jen průměrná hra... fakt jsem se těšil, ale i ign tomu dalo 4,9/10 a pochybuju že budou uživatelský recenze lepší, asi zase hra co koupím tak za 500,-... fakt hrozný, teď nevím co si mám koupit...
    • koupit si můžeš třeba
      Anachronox - jedno z absolutně NEJ sci-fi RPG se skvělým humorem, obří délkou, epickou story
      Vampire: The Masquerade - Bloodlines - nejlepší dark-fantasy hra o upírech, jaká byla udělaná
      Jedi Knight 2 - nejlepší doomovka všech dob
      Dark Corners - nejlepší hra dle Lovecrafta, ale je dobré si předtím přečíst Stín nad Innsmouthem a Stín z času
      Dragons dogma - to jsem nehrál, ale kdybych měl čas, tak bych ho zkusil
      • Víš co se říká o těch perlách, Drizzte.
      • TheGGG
        pls... už dost s těma vtípkama... buď je to moc starý a nebo už jsem to hrál....
    • IGN dalo třeba Alien Isolation myslím 5/10. Lidi od toho nemůžou očekávat super AAA titul, ale podle toho co jsem slyšel je to zatím asi nej hra od Spiderů a vzhledem k tomu jak mě bavil jejich Mars War Logs to je alespon pro mě dobrá zpráva. Každý má samozřejmě právo na svůj názor, takže pokud se to někomu nebude líbit a nebude ho to bavit, beru to, ok. Ale člověk by se neměl řídit IGN atd protože jak už jsem zmínil níže - řídit se dle recenzí, tak jsem se nedostal k velkému množství super her, kterým v recenzi nějaký expert napařil nízkou známku, přitom to byla velice dobrá hra v mnoha ohledech.
      • TheGGG
        to je taky pravda, už jsem hrál spoustu dobrých her, co měly blbý hodnocení od profíků... asi počkám na recenze na steamu...
  • XorxoxTalarius
    Tak jako vypada to dobre, ale jsem zvedav na recenze
    • spíše ale na recenze hráčů, které často bývají upřímnější a lepší protože takové otřesné podplacené weby jako IGN nelze brát snad ani brát v potaz. Každý rok dají nejlepší známky CoD a když nějaká hra náhodou není od AAA studia (nebo indie) tak nemá šanci.
      Lidi potom díky takovým webům přehlednou spoustu dobrých her, protože se jejich recenzemi řídí. Kdybych dal na recenze, tak jsem nehrál spoustu her, které byly v konečném důsledku super a užil jsem si je. (A k nim patří třeba i Mars War Logs od tvůrců Technomancera)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit