zavřít
...

Začíná ambiciózní Overwatch League, exkluzivním mediálním partnerem se stal Twitch

Dost možná největší událost esportu je tady. Dnes začíná Overwatch League, a tak nastal nejvyšší čas oznámit streamovacího partnera. Tím je na příští dva roky známá streamovací služba Twitch. Velká smlouva mezi Blizzardem a Twitchem pokrývá exkluzivní mediální práva a partnerství na první dvě sezóny...
 • Rly? (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Právě že ne Jelikož pokud nemáte možnost sledovat svého favorita je pubg totální chaotická nuda. Prostě 100 hráčů nemůžete ohlídat takže streamersky zajímavé. Ale Sledovat league? Nuda
  12.1.2018

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Proč ne ? Paladins ligu má a sleduje to taky celkem dost lidí ( i když většina přitáhli včetně mě kvůli skinům a jiným věcem které ve finále ani nedostali *7* )

  Nevím pUBg jak by se mohl esportně prosadit vždyt, je tam spousta nesmyslů co se hrát na esport prostě nedaj (bunny hop, 360scope atp..)

  Ty skiny jsou hezké teda aspon jeden zdarma to je hezké ) *4*
  11.1.2018 upraveno v 03:46

  reagovat

 • palacinka tiscali.cz
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  pubg je akorat vyhypovanej meme bug fest prave twitch streamerama. zajimavy ze lidi bavi vic sledovat hromadne random streamery nez to hrat.
  10.1.2018

  reagovat

 • Birpoo (anonym)
  9 souhlasí, 10 nesouhlasí
  Dávám bolševikovi rok maximálně dva ... Bohužel, poslední roky šel Blizzard do naprosté prd... a zářným příkladem toho je Overwatch. Hráči prvních dílů Diabla mohou maximálně zaplakat, či si od plic zanadávat.
  10.1.2018

  reagovat

 • huh (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Asi tak. Velký turnaje v OW vždy sledovalo strašně málo lidí. Ten poslední se nedostal ani na 70tis. Třeba cs:go major se pravidelně dostává přes 700 a byly doby, kdy bylo i přes milión. OW se možná dobře hraje, ale koukat se na to, je vcelku slušnej chaoz.
  10.1.2018

  reagovat

 • RockStar tiscali.cz
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  První dny určitě. Důležitý bude jak často se budou diváci vracet.
  10.1.2018

  reagovat

 • Derp (anonym)
  4 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tak v současné chvíli můžete sledovat akurát OW Public games. Sledovat "oficiální ligu" bude trošku něco jiného a určitě to přiláká víc lidí.
  10.1.2018

  reagovat

 • fff (anonym)
  8 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Mám takový pocit, že OW league bude zabito PUBG. Stačí se podívat na twitch. PUBG je v tuto hodinu asi 5x sledovanější hrou než OW.
  10.1.2018

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.127.179.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.