Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wtf proč ti kryplove z pubgy tak závidí      jako to fortnite je prostě lepší   ať se stín smíří fortnite je prostě lepší pabgy je píčovina vole ven si pubg a fortnite ve fortnite se staví SOU tam často apdejt a teď si vem pubgy  tam je updejt za rok

  • Z jednoho prostého důvodu který je ze PUBG závidí že fortnite má více hráčů. A když jsme u toho tak H1Z1 by mělo zazalovat PUBG☺️
  • H1Z1 by mělo zažalovat PUBG, když už se tady jede kdo co okopíroval. I když tohle snad soud smete ze stolu, to je jako žalovat witchera 3, že je to openworld rpg jako skyrim. Velkej bullshit.
    • Pusť si historii pubg třeba na YouTube a uvidíš že oni nekopírují
      • Jo PU možná udělal battleroyal v Dayz modu, ale H1Z1 mělo ofiko battleroyale dřív než vyšlo pubg.
  • PUBG je nejlepsi PC hra za poslednich 20 let. Kdo nehraje, jako by nebyl.
    • Ristoro
      Ty sis dal něco hodně silného do čaje :).
  • pubg i fortnite jsou nesmysly pro deticky.
    chlapy hrajou Escape From Tarkov. *6*
    • Ale hovno....chlapi hraji Dark souls....GIT GUD AND PRAISE THE SUN :-*
    • Ani prd
    • Jojo, u týhle zabugovaný sra*ky sem strávil nepřeberný množství hodin. Ale spíš než hra pro chlapy je to hra o náhodě - jestli s tebou zrovna servery vyjebou nebo ne.
    • Lukyz
      Nope, ARMA *5*
  • PUBG to nevyhraje, ale Fortnite je nehratelnej, protoze je z pohledu 3. osoby. Competitive shooter, kde se muzes bestrestne divat za rohy a pres zdi? Normalne by se za takovyhle veci bannovalo. Tady to je jen proto, aby se lidi mohli koukat na svy vyhozeny penize v priblblejch skinech, coz jen tak mimochodem ruinuje prakticky celou hru. To je ale bohuzel sekundarni vec, prachy maj prednost pred hratelnosti.

    PUBG mi je mnohem sympatictejsi. Tam aspon meli koule implementovat FPP mod, kterej se okamzite stal popularnejsi nez TPP.
    • FPP mod, kterej je od implementace furt zalagovanej? OK
  • Pubg, fortnite, koho to zajímá? Fear the Wolves, Desolation, CoD - to jsou hry co budou do roka vládnout battle royale žánru.
    • haha do roka to spíš nebude skoro nikoho zajímat.
    • Sni dál *15*
  • Já krajů fortnine za peníze sejvold a pabdží nehraju
  • Jack1947
    Sice jen Alpha ale párkrát jsem si zahrál Paladins Realm a docela bavilo líbí se mi že kraftování se vylepšují scjopnosti a zbraně... dokonce jsem byl na 3tím místě. Jen to chce do budoucna trochu poladit skiny aby tam nepobíhalo jen 4 stejní vojáci nebo kdo to je. Na chvilkové odreagování super.
    • Že ty sis to po sobě ani nepřečetl ! Ty ses přestal snažit honzíku ! Za 5
  • Bude zaujimave sledovat Call of Duty.
    Pubg sa mi moc nepaci, je to zbytocne militaristicke a vyzera to ako nedokoncena hra. Fortnite nieje zly, je rychlejsi, arkadovejsi ale neznasam to stavanie. To je totalna hovadina. Strelis po niekom a zacne stavat steny ako pomateny.

    CoD by mohla byt zaujimava alternative medzi tymito dvoma hrami ktore mi moc nesedia :D
    • P.S.
      a samozrejme bez dedikovaných serveru
    • jj ale čekal bych spíš menší mapu a mnohem mín hracu. tak 10 max
      • tazko povedat, nevyzera tak malo a este tam budu navyse aj vrtulniky. na male rychle hry budu klasicke herne mody. dufam ze sa bude hrat aj snd. ten moze byt dobry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit