Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • měla to být reakce, nevím proč se to poslalo nahoru *16*
  • "...tradiční demo, ve kterém můžete na pár dní okusit jednu misi." Jako malej co mě otec kupoval časopis score a hrával jsem dema víc jak ty plné hry si pamatuju, že klasické dema nebyly na pár dní...
    • To jo, tehdy se v demu objevily třeba i tři mise... To se dnes stát nemůže, protože by v demu pak byla polovina hry *1*
      • TheGGG
        bla bla bla a že tenkrát hry vypadali jak pob*ité víko od popelnice to ti nevadí?
        • poblité víko je pořád víc sexy než tvůj účes
          • TheGGG
            chápu že dveře od svého domu urážet nebudeš, ale já radši budu hrát luxusní pařbičky ala battlefield 3 než nějaké retro kraviny.
            • Máš recht...
            • neozciluj se, akorat ho krmis, vidis ze prechazi na zalozni ucty, tak nejspis dostal chlapecek po papule banhammerem az mu vypadaly mlecne zoubky, to ho na chvili uklidni
            • ... "ale já radši budu hrát luxusní pařbičky ala battlefield 3 než nějaké retro kraviny" - protože bys na ně neměl dostatečný IQ *15* dneska ti stačí WSAD + levý myšítko a pár kapesníčku, až se z toho uděláš...
            • The GGG ty ubožáčku trolovatej si myslíš že tu budeš machrovat s luxusníma pařbičkama? Asi každej ví, že to co bylo "super" před 10ti lety na SVOJÍ DOBU nebude dneska tak dobře vypadat, ale zas taky že dnešní, jak řikáš, "luxusní pařbičky" pro vymytý mozečky (jako ty) už často postrádaj kouzlo a "obsahové kvality", které dnešním hrám často chybí...

              P.S. Vzhledem k tomu, jak si tu okolo hojně hejtovanej by ses mohl konečně probrat a jít si hrát někam na píseček, tady to akorát smrdíš... A nebo se uklidnit a začít psát normální věci, ale to nehrozí... takže ten spíš píseček...
  • a recenze Wargame airland battle pořád nikde. A to jsem i někde četl, že prý Star trek online dostal novou mízu
  • fajn hra jen ta cena je brutalni
    • 29.2 EUR najlacnejsia ponuka momentalne - Inexus. To nie je zla cena.

      http://inexus.us/company-of-heroes/2-steam-cd-key-eu/
  • Všiml si někdo, jestli se zlepšila HW optimalizace od první bety? Přišlo mi to dost náročné, na to, že to vypadá jen o chlup lépe než první díl s přídavky
    • XorxoxTalarius
      Optimalizace se zlepsila ale porad to neni zadna slava. Zatimco predtim jsem hral malou mapu na nejnizsim rozliseni a bylo to pomale, tak ted muzu hrat velkou zimni mapu na nejnizsim rozliseni :D
  • nasel jsem jen open betu
  • kde je to demo? :D
  • MishKonn
    Ehm, no super chlapci, až na to, že tam to demo není...
    • No, hoši z Games.cz zapměli napsat že demo není samostatně, ale že je třeba stáhnout beta verzi, ve které je ode dneška nově odemčená položka Kampaň s tou zmiňovanou jednou misí, na stažení a vyzkoušení je čas do úterý, pak beta končí.
  • Kde sou ty casy kdy priloha casopisu plna demoverzi byla studnice hernich zazitku a kdy clovek jeste nez vysla plna hra [nebo ji sehnal :]] hral napr prvni - druhou misis tale dokola [u me Caesar 3, Sin - ten dokonce v multaku na zakladce, jedna MP mapa, Soldier of Fortune atp.]....no to ja jen tak :D
    • omg starousci jdete do zahradky okopavat
      • Podobné posměšky jsem čekal, tak za 20-30 let.... Ještě se mě někdo může zeptat v autobuse,jestli nechci pustit sednout a jsem jasnej...
        • Sak takovejm detem staci delat babovky na piskovisti,vubec se nedivim ze Jim dnesni hry staci.
        • walltar
          Dřív sem nechápal proč by hry měly být zábava jen pro maldé ... dneska už to chápu, prostě ti starší nevydrží tu blbost nových her a jdou dělat něco jiného.
      • A ty jdi trávit odpoledne ke hře, kde nemusíš mířit, vidíš skrz zdi a kde nejde zemřít
    • Klesající počet demoverzí nejspíš způsobila klesající důvěra herních studií ve vlastní produkty.Možná je to věkem a nostalgií,ale před 15-20 lety mě ty hry prostě bavily víc.
      • Myslím, že ("rýchly") internet nebol do roku 2001(2-3) - celkom masovou záležitosťou (aspoň u nás) a tak herné magazíny plnili inú funkciu. Naplniť 600MB CD demami, bolo lepšie promo, než tam seknúť gameplay videá... Nedôveru spoločností vo vlastné produkty by som tu nehľadal, keďže neraz ukážu 1/3 hry vo videách (a vo väčšine prípadov sa stačí pozerať, keďže gameplay je rovnaký ako v 1000 iných hrách...)
      • TheGGG
        Nemám rád lidi jako ty. Co máš za problém? Hry jsou dnes mnohem lepší po všech stránkách a jen pár zapškloňů si to neuvědomuje. Hry nejsou horší jen VY jste moc staří, hry patří mladým, vy můžete jít zdržovat fronty na pokladnách, nebo nadávat v diskuzích na vládu.
        • The GGG co si zač ? Malej rozmazlenej fracek nebo jen extrémně ohranej troll ? Tady ten má nejspíš pravdu, dneska jen málo her má demo nebo betu nejspíš opravdu proto, že se vývojáři obávají, že si hráči všimnou úrovně jejich hry a nekoupí si jí. Vždyť před lety měla demo snad každá hra a člověk aspoň věděl, co kupuje. A za druhé nemůžeš říct, že jsou dnes hry po všech stránkách lepší, to je levnej kec. Dnes jsou hry lepší hlavně po grafický stránce (což je logický vzhledemk vývoji HW a SW), po zvukový stránce, stránce marketingu a filmovostí. Ale jinak, co se týče kvalit příběhu/nápadu a hratelnosti, tak už to není to, co to bývalo...to je pravda. Hodně her, byť s dobrým nápadem, se dnes mainstreamuje, což sice zvyšuje tržby ale ve výsledku to zhoršuje kvalitu... Takže se uklidni s tim věkem.
          • No hlavně autoři se dřív snažili udělat jedno echt geniální dílo, které si pak jeden hráč koupil i několikrát (jednou při vydání, pak třeba za 2 roky jako speciální edici a za 10 let jako nějakou vzpomínkovou edici, která běží i pod novějším systémem atd), kdežto dnes autoři před vydáním useknou půlku hry, aby ji za půl roku mohli vydat jako další díl a vydělat tím 2x tolik... Schválně, kolik dnešních her byste si chtěli z nostalgie koupit za 5-10 let?
            • Ámen...
        • walltar
          No jo Hry sou dnes masová záležitost ... a jak je známo tak masa má vkus. *9*
          • hry byly vždycky masová záležitost, rozdíl je spíš v tom, že dnes abys udělal hru, která si na sebe vydělá, tak do toho musíš vrazit pořádný balík peněz, aby jsi měl suprdupr engine s moderními grafickými fičurkami, které mají děti rády atd... Dřív ti na kvalitní hru stačil tým pěti géniů a občas jim koupit jídlo, aby neumřeli :)
      • Právě že vůbec nejde o nostalgii, fakt je, že hry jsou čím dál jednodušší a hloupější, odpadají nároky na hráče, všechno se točí jen kolem nabušené grafiky atd. Krásně to vystihuje rozčílení jednoho novináře nad Ryse: Son of Rome, který nechápal, jaktože hra téměř hraje za něj a i když se snaží dělat všechno špatně, tak pořád vyhrává a jede to dál, dokonce i když nechce zmáčknout tlačítko "kill" na zabití v cutscéne, tak hra protivníka zabije sama... Když se pak ptal autorů z Cryteku, proč tomu tak je, tak mu prostě řekli, že nechtěli, aby byli hráči frustrovaní *1*
      • asi jo, nase generace dnesnich tricatniku je jedna z prvnich co tohle zaziva, podle me ani herni firmy tak uplne nevedi co si s tim pocit, protoze uz nejde delat hry jen pro pubertaky, ale musi se vyporadat i se starnouci generaci lidi co vyrustali v devadesatkach a radi by obcas hrali dal *4*
        • walltar
          Mě je teď 25 a mám stejný problém ... prostě hru, kde člověk musí zapojit mozek tak jako dřív, abych hledal. Naštěstí poslední dobou už hraju celkem málo a přišlo několik dobrých indie titulů, že sem si vystačil. Ale po hrách z AAA produkce už dneska šáhnu jenom velice vyjímečně.
          • když si člověk srovná promakaný arény Doom2 s tim, co na nás prskaj dnešní vývojáři...

            na notasu mi dominuje DOSBox a hraju hlavně starý adventury. Na nový hry vůbec nemám chut.

            Ať se na mě nikdo nezlobí, ale podle mě může dnešní "business dnešní doby a konzole za to, že zmizely hry jako SWAT, Rainbow Six Raven shield... ale i klasiky typu System Shock 2 a Deus Ex ...
            • Nepotřebuju vám nic dokazova, to zapotřebí opravdu nemám. Nelovím tu + za komenty, jen reaguju. Pokud podle vás nevím o čem píšu tak vás v tom klidně nechám je mě to upřímně jedno. Stejně ta armáda lidí tady bude reagovat stejně nesmyslně jak ti nad tebou. Ale koukám, že diskuze tu vázne na tom, že když tu člověk napíše svůj názor odlišný od těch co tu opakujete pokaždé když se nahodí téma starých her tak je za debila. No což máte štěstí že ten dosbox máte a užijte si ho :) PS. Stejně hned nalogujete do wowka a pustíte si crysis, ale za to nesklidíte obdiv to chápu. Já si jdu pustit Torchlight 2 který nevyšel před 20 lety a dokážu se u něj bavit náramně (dokonce tam jde i umřít ty jo na dnešní hru docela pecka ...) :)
            • XorxoxTalarius
              Dahakere, dahakere ... kdyz nejakemu tematu nerozumim, tak mlcim, maximalne se zeptam at mi to nekdo vysvetli. Zasande plati ze o tematu kterymu nerozumime, neargumentujeme.
              Takze ano, vsichni kdo starsi hry pamatuji, maji pravdu. Opravdu drive vychazelo daleko vice skvelich her. Hry byly narocnejsi na hrace a byly daleko delsi aniz by hratelnost byla umele nastavovana.
              A pro tebe plati ze by jsi si mel tyto hry zahrat. Takze bez na www.gog.com ... vyber zanr ktery te bavi. Pak si ty hry serad podle ratingu a nejakou si kup a hrej, pak pochopis o cem mluvime.
            • začínal jsi na prvním Princovi a Wolfensteinovi... které sis stáhl včera, aby sis myslel, že jsi cool, caparte
            • *Lolek - A ty podle příspěvku dobrej idiot, no což každej jsme nějakej. Diskuze je o diskutování ne urážení. Pokud chceš můj názor vyvrátit máš na to prostor a já si to rád přečtu, ale s tímhle ty blbečku jdi upřímně někam.
              *Koko°1 - Taky mě není 5 let. Začínal jsem na prvním Princovi nebo starém Wolfensteinovi. To že si není z čeho vybrat je jen 1000x opakovaná věc lidí na internetu v diskuzích. Pokud to tak opravdu máš no tak budeš asi jeden z mála co to tu píše. Ale pokrok jde dál a každý si v záplavě nových her něco najde. Třeba stačí jen nehledat mezi AAA hrama. Jinak kolik takovej profesionální písař komentu na Games.cz bere ? Klidně bych do toho šel. *7*
            • lol dahakere ty jsi teda dobrý degent
            • kvalitní příspěvek dehakere, měl by jsi se tím živit
              a ano, já si skutečně mezi dnešními hrami nevyberu, osloví mě zhruba 1 hra za rok. Možná, že kdyby jsi si zkusil nějakou starší hru pustit, tak by tě ten rozdíl praštil do očí
            • A nejnovější Deus Ex je hrozná sr*čka no ...aha jen by to chtělo zase přestat psát sr*čky jako tady všichni, vybrat si dobrou hru (novou) a hrát. Jenže tady si připadá každej komu je 15+ jako hroznej herní veterán a píše jen aby tu dostal + od ostatních co píší stejný blbosti. Dnešní hry na tom nejsou vůbec špatně, jen si stačí vybrat. Pochybuju, že před 10-15 lety byla každá hra legendární skvost. Jen jich je dneska víc, tak se objevuje i víc těch špatných. Myslím, že to by jste mohli už pochopit a těma blbostma, co tu píšete nikoho nenadchnete opravdu ....
    • malem sem zapomel na Project IGI :D
      • a jeji braska, voxelovy Delta Force, tam jsem se taky na te jedne mape v demu docela vyblbnul ;)
        • Takové hry by dnes neměly šanci na úspěch, dnešní hráči by nebyli schopni dokončit ani první misi... Holt žádný autoheal, lékarničky, savy, obrovské kurzory, které ukazují, kam máte jít atd. tam nebyly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit