Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám jeden takový problém. Tak trochu jsem ztratil CD key a ne a ne ho najít. Tak vás prosím pomoc. Předem DÍKY.
  • Pouze dnes je na X360 zlevněný den, kdy Zaklínač 2 stojí 150,- Kč !!!!!!! *14* *14*
  • Ahoj rad bych se zeptal jaka je herni doba teto hry?
    Vypada moc dobre a uvazuji nad koupi *3* *1*
    čauko
    • muj mail: Honza.sev@seznam.cz
  • Malleth
    Zaklínač krásně ukazuje jak je většina her dneska nadhodnocená. Vzhledem k tomu, že paskvily jako Dragon Age 2, Mass Effect 3 nebo Skyrim sbíraj osmičky, devítky nebo dokonce desítky by Witcher 2 měl dostat tak 13/10.
    • Presne tak. Naprosto nerozumim kontrastu hodnoceni Zaklinac 2 a Skyrim (myslim, ze vychazeli docela blizko sebe, tak se srovnani primo nabizi).

      Skyrim se na konci hrani pribehove uplne rozpadne a co naplat, ze samotna metoda levelovani, potazmo hrani je super, kdyz po zahrani zustava jen rozcarovani a pachut z rozbiteho sveta a rozpadleho pribehu.

      Za to druhej Zaklinac, jestli nedostal ultimatni hodnoceni jen kvuli udajne ne 100% odladenemu bojovemu systemu a hledani v inventari hned po vydani, tak je asi neco blbe. Protoze pribeh, postavy, rozhodovani, nasledky, komplexnost sveta je o dimenzi jinde, vys. A po dohrani si proste reknete: "Sakra, to by NECO! Ja chci dalsi dil!"

      Osobne jsem, jako obvykle, kupoval hru az z odstupem. A to odladenou, opatchovanou verzi, ktery neni co vytknout.
  • vyměním Darksiders za Mass Effect 3- DONT FEED THE TROLL
  • Zaklinace miluji. Knizni sagu i hry(ktere v podstate beru jako pokracovani knih). Ale nikdy jsem si nezvykl na herni interface teto serie. Je to des. Boj je taky des. Lootovani je neco neskutecneho(zminuje to vubec nejaka recenze? Cekat po kazdem zabiti x vterin nez muzete vybrat loot,to je neskutecna otrava).
    Ale i tak si tech 9/10 zaslouzi. Obzvlaste kdyz dnesni ''rpg'' paskvily ala Bioware dostavaji stejne hodnoceni.
    Jak to vypada s tretim dilem? Je v planu?
  • nevite nekdo jak aktivovat boxovou verzi na steamu ? ten serial co mam steam nebere ..
  • Zdravím,
    chtěl bych se zeptat, jak moc je ve dvojce samostatná a autonomní příběh. První díl jsem nehrál, z daného světa mám "pouze" načtené veškeré knížky, proto by mě zajímalo, jestli si hru i tak užiju...
    • Milda8
      Řekl bych, že mít načtené knihy je asi mnohem důležitější než mít nahranou původní hru. Na původní hru je tam několik narážek, ale důležitější je asi znát pozadí světa. Bez těch knížek je dvojka skoro poloviční takže jdi do toho *3*
  • Dotaz k arene. K cemu to je? Nikde jsem nenasel maximalni dosazene score z mych minulych zapasu. Bez prekonavani rekordu je to k nicemu.
    • Milda8
      http://www.thewitcher.com/forum/arena/index.php
      *3*
    • misho8723
      Ak máš originálku, musíš si vytvoriť profil na witcher.com a tam si budeš uploadovať svoje skóre
      • Dik. Originalku sice mam,ale pokud si to nemuzu prohlizet primo ve hre,tak me to nezajima. Hloupe udelane...
  • Vím, že se to sem moc nehodí, ale už nevím kde se zeptat.... koupil jsem si Zaklínače 2 Rozšířenou edici na PC a chci to hrát na notebooku s AMD Athlon 64 M320, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5145. Vím, že to neni nic moc, ale viděl jsem i horší sestavy na kterých to běželo dobře, u mě je to téměř nehratelné... může někdo poradit prosím? *9*
    • nastav vsetko na minimum naintaluj nove drivery a directx. a skus to hrat na DX10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit