Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pls odepiste

    • ravux

      Dobry den, uz na odpovedi pro vas pracuji. Vydrzte!

  • dobry den nejde zaklinac 3 pry mam vymazat jakesi saves jak se to dela


    • prosim napisete


  • Dobrý den rozjede mi počítač s těmito parametry HP Compaq 8100 Elite, Intel Core i5-650 (2×3.20/3.46 GHz), 8 GB Ram DDR3, 250GB (7200 ot/min), DVD±RW, nVIDIA GeForce GT 730 s 2GB (HDMI, DVI-I, VGA),Gigabit Ethernet, 10×USB 2.0, 2×PS/2, DisplayPort, VGA, COM1, TPM, Audio In/Out, Windows 7 Pro 64bit, Tower HP Compaq 8100 Elite. Tuto hru ? Prosím ó odpověď děkuji moc prosím ó rychlou odpověď
    • ravux

      Moment, zjistim...

  • Na můj vkus až příliš natáhnuté a dlouhé. Po 2 dnech plném hraní na 5 lvl. Je to šílený běh na dlouhou trať A celkově systém alchymie mě nehorázně naštval. Ve 2 to bylo super, navařím 10 vlaštovek a puštíku. Před bitkou hodím meditaci, popiju a účinek mi vydrží na 15 minut. Tady se mi lektvary doplní po meditaci, tudíž ani nemá cenu sbírat byliny a účinek vlaštovky 15 sekund. Navíc si nemůžu tu vlaštovku udělat třeba 20x ale jen pouze 1x, ale jasně mohu ji cucnout 3x to je toho...Příběh perfektní i to že je to na dlouho bych zkousnul, ale systém boje kdy člověk jen neustále kliká zkratky aby doplnil zdraví to je trošku blbé. Navíc questy v dané oblasti nelze splnit i když v dané oblasti jsem, protože mám malý lvl a jsou tam silní nepřátelé a stejně si ani nemůžu chodit jak se mi zlíbí, jelikož narážím na vysoké lvl. Podtrženo sečteno hra je dle mého vysoce nevyvážená a uvažuju nad tím, že to ani nedohraju.
    • Ale jako podle toho i co píšeš si děsný začátečník a divil bych se jak si dohrál 2jku :D. Ono systém boje je fajnový, neříkám že dokonalý, a lze hrát čistě = bez toho aby si dostal jakýkoliv DMG, stačí pouze pochopit základy boje.. block, parry, úskoky a trochu u toho přemýšlet a taktizovat ale pokud toto neděláš nedivím se že musíš pořád něco mačkat aby si měl HP :)( Někdy si zahraj Dark Souls 1-3 to tě dost naučí i tu :D ) A musím říct gj ! 2 dny plného hraní a lv5 ?:D Na to jde říct jen a jen WATAFAK :D.. A pokud nemáš koupenou verzi s last updaty nedivím se že ti hra příjde děsně nevyvážená v něčem i byla po aktualizacích se to trochu zlepšílo :) A ano nemůžeš si chodit jak chceš na 5tém lvlu :D Ale to je fakt divné teda... něco jako kdyby si chtěl jít ve WoWku s 5lvlem do OL atd.. :D Takže pokud nedohraješ tvoje hloupost :3 mě osobně příběh i vše okolo (poklady, zakázky, GWENT :D ) dost bavilo :) Chystám se na +hru a zopakovat si to celé znovu :) Ale pořád po 80h hraní mám ještě co objevovat :( :D
      • Pátej level je ve třetím zaklínači naprosté nic pro mě byl celý bělosad v podstatě tutorial komu to prijde utahané tak ať zatne zuby po prejezdu do velenu se hra rozjede tak jak se o ní básní *5* fér ?
  • Když vám zaklínač 3 tolik vadí tak to nehrajte je to jednoduchý .......
    A klidně se vraťte ke svejm americkým rpg typu fallout nebo dragon age.....
    Když si tady budete stěžovat že z3 je špatná hra tak vam to bude stejně akorát k ničemu
  • Moje partnerka menstruuje, tak mě večer také čeká divoký hon. :-)
  • hodnoceni 10 a proc? super pribech pekne nakresleno a to je vse vse ostani prumer priserna alchymie az mne znechutila je tam hrozne predmetu na zbyrani nevim jetly si je mam nechavat nebo prodavat pusoby to na mne ze je tam sposty ptakovin ktere nijak nevyuziji k cemu? hodnoceni 10 to je podle mne smesne.
    • Směšná je tvoje čeština. *3*
  • Absolutní špička. Souboje, dialogy a celkově příběh jsou TOP. Doporučuju!

    a) PS Fallout 4 není lepší.
    b) PS Fallout 4 nebyl RPG roku
    c) PS Fallout 4 je kokotina
  • Já tedy nesouhlasím s kritikou těžkých soubojů v 1. a druhém díly (bestie, Letho...) To byly na temnou obtížnost skvělé výzvy. Od toho ta obtížnost je. Fascinuje mě, jak je dnešní hráčská generace zpohodlnělá a jak jí může přinášet požitek to, že jde všechno jako po másle bez většího úsilí.
    • Tak já to vidím naprosto stejně :). Musím říct že The Witcher je druhá série která mě fakt chytla po Dark Souls 1-3 a 3ti Witcher to naprosto vyšperkoval. Na vyšší obtížnost už musíš taktizovat řešit eliky oleje a vše.. naprosto paráda :3 :D
  • 10/10 ??? To je dobrej vysmech tiscali. Však se uvidi ze nakonec Fallout 4 vyhraje jako RPG ROKU. Zaklinac 3 po graficke strance super....ale po par hodinách desnej stereotyp nudnej.
    • Tak myslím, že už se vidí, jak to s RPG roku je :P
      • Kdyby vyšel zaklínač s grafikou jako má fallout, tak by sklidil posměch jako "východoevropský herní standard". No zdá se, že f4 na ten východní standard ani nedosáhnul. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit