Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týdle hry si strašně vážím..........Abych to uvedl na pravou míru. Jednička mě moc nechytla dvojka taky moc ne a momentálně zkouším jak mě veme trojka GOTY. Úplně mi nesedí systém boje ale uznávám že je daleko hlubší než leckajká "rubačka", ale z té hry hlavně srší poctivost každým coulem. Kéž by všichni vývojáři dělali hry s takovou preciznosti jako Zaklínače. *4*
  • Tak to mám dohrané,akorát zamrzí že nejni pokračování nějaké romance třeba s Triss neb Yen a jedno vyspání se Sianou je trošku málo.Na konci ve vinici čeká překvapení,u mě to byl Marigold,což docela dobře nechápu proč tan nebyla Triss nebo Yen,na čem je to závisle,hru jsem spustil pouze o víně a krvi a nevšimal jsem si vedlejších questu a plnil jen příběh tak nevím jestli je to tím.Díka za info víc takových her *3* *14*
  • jojo, už to hraju skoro tejden a pořád se mi to líbí, nespěchám, čumím po okolí, kecám s lidma a užívám si to...když mám chuť na akci, jdu do ní, je jí taky dost...jen mě zklamalo, že jsem neviděl toho kocoura, co maluje...:-) Fakt jsem se na něj těšil...:-) Ale škoda, že je to konec Geratových dobrodružství, hrát podruhý už není ono...tak si tu cestu nas úplnej konec šetřím...
  • Jak se dostanu uplně do posledního kola turnaje... Vždy vyvolí jako vítěze toho rytíře ve zlatém brnění a to jsem sám na bojišti... *7*
    • Protože to není vyhlášení vítěze té bitky, ale celého rytířského trojboje, takže pokud jím byl zvolen Palmerin, tak jsi nevyhrál jednu z předchozích disciplín. Schválně se podívej na ten quest deníku, jestli u něj nemáš někde červenej křížek.
  • jj nechctěl jsem niic říkat.ale když už je to o upírech.čekal jsem Regise...a ani Vilgefortzovo roztavení mu koukám neublížilo..
    • no ono to ,,zalavovani,, v knize uz bylo takove divne, vzdyt byl predtim schopny vzit z ohne rozzhaveny predmet bez toho, aby mu to nejak ublizilo...
      • no několik věcí je nedotaženejch..třeba já jsem se těšil na ty lesbistický hrátky Ciri s tou jednou Potkankou...
        • Hmmm tady se zase mluví o Zaklínačovi ze školy vlka, kterého Geralt nezná, ale Vesemir jo... divný - vlků moc není
  • Jestli někomu nejde pustit hra s mody (script error při spuštění), tak mně pomohlo smazat jejich staré verze, nahrát nové verze pro verzi 1.21 a potom nahrát mod mod0000_0TelemetryKeyword, ke stažení ZDE
  • Opět se mi líbí spousty odkazů na všechno možné i nemožné (podobně jako v základní hře). Například autorem zmíněný quest v bance evidentně nenapadl CD projekt jenom tak mám od sebe (a překladatelům české lokalizace to zřejmě taky pálí). Kdo na ten odkaz nepřišel, nechť se podívá na "Dvanáct úkolů pro Asterixe". Docela mě mrzelo, že ve hře quest nedopadl podobně. :-)
    • Podobný quest je i ve hře Unepic.
  • Nejdeilnějí DLC všech dob i časů.
    • Nejideálnější? jo souhlasim :)
  • Stve me ze datace ignoruji dej zakladni hry, hlavne triss/yen a siri.... Jak to s holkama dopadlo mi rekl jen filmecek pi skonceni zakladni hry a datace delaj jako by se nic nestalo. Kevsemu jeden konec zakladni hry naznacuje ze geret by mohl umrit v bazine a jakto ze je pak na dalsi vyprave. Nebo v pripade konce kdy odejde s triss, jak se dostal k novejm dobrodruzstvim??
  • tak jsem dneska sejmul Správce z dataku,pak už jenom pomužu Iris... Olgierdovi zachráním duši(skusím ten jejich rodovej mečík)a šup do Tuissantu s lvl68...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit