zavřít
...

Zaklínačský Gwent plánuje obří změny a odkládá kampaň na podzim

Je cosi shnilého ve státě temerském. Zaklínačský karetní spin-off Gwent se podle všeho nevyvíjí úplně podle představ komunity ani autorů, a tak je potřeba s tím něco udělat. To něco bude projekt zvaný Gwent Homecoming. Studio CD Projekt RED tak označuje svou novou půlroční snahu o kompletní překopání...

Novější 1 2 Starší

 • HS (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Ono délat optimalizace na všechny Androidy je vcelku nereálné už jenom jak se trh neustále mění. Bohužel i díky tomu je lepší IOs
  18.4. (31 dnů)

  reagovat

 • HS (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Proto je HS více zábavné nejde tam jen o to skládat kámen nůžky deck(y). Díky náhodě 50% a skillu 50% (cca prosím nebudu se hádat o %) Lze vyhrát i proti jinak OP balíku.
  18.4. (31 dnů)

  reagovat

 • Somna (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Pro mě Gwent zabili tím, jak přidali pozicování v rámci řad a upravili počasí. Do té doby mě bavil, potom jsem to párkrát zkusil, ale už to nebyla ta samá zábavná hra.
  17.4. (33 dnů)

  reagovat

 • David (anonym)
  3 souhlasí, 7 nesouhlasí
  Co si budeme říkat, už ve W3 byl Gwent casualní věc, ve které nešlo prohrát, byla nevybalancovaná, bez nějaké hloubky, samozřejmě hype z toho cosi udělal, teď se pravda ukazuje v nahotě.
  16.4. (33 dnů)

  reagovat

 • Still facebook.com
  1 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Co je to proboha za nápad, dávat k i7 pouze 8GM RAM? *1* *1*
  Se nedivím že to pak nejede :D
  16.4. (33 dnů)

  reagovat

 • Lolo (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Škoda že gwentu i Elder Scrolls kartičky dávají naprdel..
  16.4. (33 dnů)

  reagovat

 • Cikáda (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Přesně, to je také důvod, proč hraju Hearthstone (i když ta optimalizace je tragická - Snapdragon 820 a 3 GB RAM; ani na stolním s i7 a 8 GB RAM to neběhá svižně).
  16.4. (34 dnů)

  reagovat

 • Derp (anonym)
  7 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Zas tak nevybalancované to není. Celé je to o tom, že neexistuje balíček karet, který by obstál proti všemu. Nějaký balíček karet většinou rozdrtí jiný a stejně tak bude většinou rozdrcen jiným balíčkem.
  Je to trochu jako jako kámen, nůžky papír.

  Pokud máte pocit, že prohrávate často, tak je je potřeba podstatně změnit váš balíček. Výměna jedné nebo 2 karet je málo.
  16.4. (34 dnů)

  reagovat

 • Lima facebook.com
  11 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Jednotlivý frakce jsou strašně nevyvážený. Už od samých počátků hraju za Severní říši a posledni tak cca rok dostávám na prdel, protože hrát třeba proti Scoiatael s jejich gold kartičkou Saskia je fakt peklo, nebo proti Nilfgaard s jejich Viper Witchers, kteří jsou až nesmyslně naboostovaní magickýma kartama, to je dopředu téměř jistá prohra, a co teprve takoví Nekker Warriors u Příšer, to můžete rovnout položit svůj balíček karet a jít dělat něco jiného (nepíšu to jako nějaký noob, už jsem byl i level 21). Je to strašně, strašně nevyvážený, oproti začátkům, kdy byla radost to hrát a jestli si tohle vývojáři neuvědomí, přijdou o komunitu. Momentálně jsem to stopnul a počkám si na slibované změny.
  16.4. (34 dnů)

  reagovat

 • MeanCzechGuy tiscali.cz
  8 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Zatim mi přijde, jak když se autoři tu hru snažej s každym updatem víc zk*****, v closed/na začátku open bety to bylo super, dost zábavná docela dobře balancovaná hra, kde se dalo(a muselo) používat hodně taktik. Nyní je z toho P2W, kdy vzhledem k úpravě funkce řad, počasí a rebalancování, společně s "Zaplať a dostaneš karty, 1 legendární zaručena!", rozhoduje jenom to kdo má víc überneporazitelnejch karet a dřív je vyhází...prostě se z toho stává Hearthstone #2
  16.4. (34 dnů) upraveno v 15:13

  reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.183.100.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.