Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Což mi připomíná..jak vlastně dopadl ten Wreckfest od původních tvůrců FlatOutu? Po tom se nějak slehla zem, ne? *7*
    • Jak píší ostatní. Stále je to ve vývoji. Jde to pomalu, někdy nejsou updaty pomalu několik měsíců, nedávno ale byl jeden větší, kde dost upravili fyziku aut a řekl bych, že je to konečně normálně hratelné.

      Akorát jsem zjistil, že vydali další hru Stuntfest, což je něco jako byla prealpha Wreckfestu - bílá mapa, kde jdou dělat kraviny. Tady je navíc editor s objekty, takže člověk může stavět různé šílenosti a potom je zkoušet v autě, na vozíčku, nebo v nákupním vozíku. Je to hovadina a blbost a radši bych, kdyby dělali víc na Wreckfestu, ale stejně jsem to musel koupit :D
    • Jde to dost pomalu, ale stále updatují zásadními změnami (včetně nových systémů fyziky atd.).
    • Pete.palis
      Mám pocit, že u jednoho patche psali, že od února zvětšují svůj team a budou pravidelnějš vycházet updaty a když koukám do knihovny mezi hry v aktualních zprávách, tak to zatím plní ;)
    • Je porad ve vyvoji. Plna verze je podle toho co jsem cetl planovana na Q2/Q3 2017.
      A podle traileru v clanku navic vypada mnohem lip nez FlatOut 4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit