Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ted jeste micro machines online. 4 zavodnici na mape, kulecnik a velka palice. Wheeeee.
  • Na Rollcage Stage si vzpomínám jenom ztěžka, musel jsem to hrát někdy, když jsem ještě chodil do prvního stupně na základku :) . Bylo to jen demo, ale já jsem u toho strávil hodiny, donekonečna pořád opakoval jednu mapu *1* . Nejvíc mě bavily gliche, kdy když auto zasáhly rakety pod šikovným úhlem, katapultovali ho do stratosféry :D .
  • Jojo, Psygnosis - myslím, že páni finančníci hrubě podcenili zvuk této značky, uvidíme na Kickstarteru, ale nepotřebuju věšteckou kouli na to, abych věděl, že tohle má v hledáčku "povícero" lidí...
  • bezva.. doufám, že to pořádně rozbalej :)
  • Tesim sa, ale je to donebavolajuca vykradacka, ako cez kopirak
    • kubi-wan
      A na tom je něco špatně? Od druhýho dílu nikdo nebyl dodnes schopnej udělat pokračování Rollcage... a mě třeba tyhle hry dnes dost chyběj.
      • Přesně!! Rollcage a Wipeout mi chybějí dost!!
    • vsak to bylo cilem, horsi je kdyz je to vykradacka a tvari se, jako ze neni, viz ubisofti hry, to je jedno jestli hrajes asasin creeda nebo watch dogs, ale furt delas jedno a to samy...
  • i.want.it.all.and.i.want.it.now! *14*
  • TIRsk
    Rollcage na mojej 3DFXke :D Najlepsie casy.
    Pre mna najuzasnejsia "zavodna" hra.
    Ked hrate dake online zavodenie, posmyknete sa buracka a koniec.
    Respektive proti pocitacu tak... ten vatsinou "podvadza".

    Rollcage bola ina kava. Prvemu davalo slabe bonusy a poslednemu tie najlepsie.
    Napriklad vystrelil navadzanu raketu na prveho zavodnika :D
    Takze zavod od zaciatku az do konca stale napinavy, akcny, rychli... proste prava zabava.
  • MickeyMutant
    Jo, jo, jo! Tady se můžete podívat, jaký to tehdy bylo maso.
    • Heeej Kámo, děkuji straně moc za ten link. Už to zase dávám. Rocket jumpy, dvojtý turba, přelety mapy. Geniální hra a jede to zase. Chtěl jsem kvůli tomu nedávno stavět starej compl s Rivou TNT2.
      Díky Díky
      • vzdyt to normalne funguje, mam tu originalku a v pohode to po instalaci jede na win7 a nejnovejsim hardware... nemluve o tom, ze to klidne muzes pustit jako emulaci z PS1 a zahrta si i druhej dil, kterej je podle me jeste lepsi
        • zkousel jsem to behem casu na nekolika complech a vzdy chyby v texturach a ano zkousel jsem ruzna graficka nastaveni. Takze jsem za tohle rad.
        • MickeyMutant
          Je to přeleštěná verze. Neměla by dělat žádné z problémů, které u původní hry můžou nastat (widescreen, ovládání, bugy).
  • Blue.Shark
    Zhruba před dvěma měsíci jsem si zahrál Rollcage Stage II a ptal jsem se, proč to nikdo nezkusí trochu "zesoučasnit". Tomu říkám rychlost :)
    • Hanzales
      Uplně přesně taktéž, akorát možná malinko dříve :) Pač jsme zrovna dvojku u kámoše zhruba tak zkoušeli :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit