Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže navzdory nadpisu to bude free2play.
    • Jack1947
      Nebude... precti si cele ano bude ale ne to klasicke ale svobodne.
  • Jack1947
    No bude bude, ale bude to spise na urovni F2P nenasilneho, to na druhou stranu zase beru v potaz.Kladna cast.
    • Dál než na prvních 5 slov v nadpisu ses očividně nedostal, že?
      • Jack1947
        Ja kdyz slysim/vidim ze je neco F2p tuhne mi krev v zilach...
  • *grumpy cat heavy breathing*
  • Chci hru, která bude mít grafiku z pCARS, fyziku z Assetto Corsa a zvuky z R3E a nebudu si do smrti na nic stěžovat.
    • Hanzales
      Jo tak přesně nad touhle dokonalou kombinací jsem také uvažoval :) Naštěsti se AC bude ještě dlouho ve všech směrech vylepšovat a vyvíjet (+ modovat) ještě dlouho po vydání. Grafických orgií pCars to asi nikdy nedosáhne, ale osobně myslím, že grafika i zvuky jsou v AC velmi dostačující, ovšem fyzikou a Force Feedbackem strká AC všechno ostatní do kapsy.
      Ale jo, bylo by to krásné, kdyby se WMD přiučilo něco od Kunos ohledně fyziky a Kunos se něco přiučil od SimBinu ohnedně zvůků :) Takhle máme tři tituly, kdy každý exceluje v něčem. Pro mně je třeba nejdůležitější právě fyzika, pocit z jízdy a proto mám např. v AC (i když vyšlo o hodně později) nahráno tak 120 hodin a pCars ač vypadá naprosto ůchvatně vždycky po půlhodce vypnu (nahráno tak 30h) :/
  • sugyn
    Ja nevim ACR taky vypadal dobre nez presel do kompletni verze. Svetove trate, dobry jizdni model, vylepseni aut atd... jenze to bylo vsechno super v closed bete, jakmile to preslo do open a komplet verze, tak auta jsou za penize, ruzne xp, credity, kola, vzhled, upgrade jsou taky za penize. A pritom nejsou tam ruzne veci na ktere jsme upozornovali v closed bete.
  • fizola
    Jé, NFS World s lepším systémom f2p, s lepšou grafikou atď. Aj názov sa podobá, presedlanie rýchle
  • Sounds really great and it could be fun !! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit