Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem na to zvědavej, i přesto, že mi univerzum LotRa přijde lehce gejský. Takovej dobrej mix Batmana a Assassina, co se týče hratelnosti. Určitě to vypadá líp než Dragon Gay: Inquisition.
    • To spíš vypadá že skrytá homosexualita je tvůj problém.
      • homosexualita není "problém"
    • RangerCZ
      Dobře, díky tvé hlouposti, vulgarity a rasismu proti homosexuálům jsem se rozhodl letět zpátky na svou domovskou planetu.
      Tato planeta se už se nedá zachránit.
      • PravyMonty
        pojem "rasism proti homosexuálům" mě vážně dostává.
    • fakt inteligentny komentar
      • homosexuali nahnat do koncentraku *5* a udelat shower party
        • pikány do Clinu (se silným odmašťujícím účinkem)
        • hele a víš že jsi se právě dopustil trestného činu? tak doufej že zdejší moderátor má dobrou náladu, jinak by taky tvá IP adresa mohla přistát na policii
          • spamataj sa
            • to spíš ty kámo, bruslíš po hodně tenkym ledě, chvíle kdy začneš porušovat zákon je chvíle, kdy tvoje anonymita na internetu přestává platit
  • wenceslaus
    A to Tolkien nechtěl, aby jeho Hobita či Pána prstenů zfilmoval Disney :-D
    Těžko najít větší znásilnění díla než prožívá právě to jeho.... možná Vánoce :-D
  • Tuhle hru zjevně postihl Force Unleashed syndrom. Hlavní hrdina je 1000x víc Op než cokoliv co bylo k vidění ve filmech. Vůbec bych se nedivil kdyby Talion na konci sundal všech 9 Nazgulů najednou *15* *15* *15* *13*
    • Jack1947
      Pokud Force unleashed1 tak ano, to nevadí ale né té blbosti2.
    • RangerCZ
      A k tomu celou populaci Barlogů pak Morgotha a nakonec Saurona + se ukáže, že on zlikviduje prsten :D
  • TheGGG
    uff zase Troy? Jako nic proti němu, je to super dabér a mnohokrát jsem ho ani nepoznal dokud neběžely závěrečný titulky, ale přece jen se objevuje nějak moc často. Dabuje toho pošuka v FC4 a teď se objeví i tady. To už tam nemaj nikoho jinýho.
  • Mám teorii. Talion je posedlý Černokněžným králem Angmaru (Nazghúl,který bodl Froda a byl zabit Éowyn, dcera Éomundova). A celý příběh je o tom, jak Sauron hledal svého šampióna, který by vedl jeho armády, kterým se nakonec Talion nezáměrně stane.
    • Uplne to iste napadlo aj mna, tiez si myslim ze je to witchking
    • z hlediska lore to je nerealne, ale to samozrejme neznamena, ze by to tvurci tak nemohli udelat
  • Meiton
    Tolkien se musí obracet v hrobě ... *15*
    • PravyMonty
      Z něho se prý stal vrták a používají ho na dolování ropy, nebo co. Prý že když Peter Jackson dostal prachy za to, že Tolkienovo dílo používá jako toaletní papír, tak oni chtějí vydělávat pomocí zneuctění jeho ostatků.
      • RangerCZ
        Promiň ale nezdá se mi že Jackson nějak hrozně kazil Středozem.
        • wenceslaus
          Glorfingera na tebe! :-) Popravdě - mě přijde, že ano. Tolkien si hrozně pečlivě vybíral, kdo by mohl ilustrovat jeho svět a Jakson je tomu tak moc vzdálený....
          • RangerCZ
            Něco ve stylu tohohle ?
            http://www.csfd.cz/film/13477-pan-prstenu/
            Aneb klasické americké fantasy
            • wenceslaus
              Tak ono se mu od nikoho nelíbilo všechno... spíš jde o kombinaci některých + jeho ilustrací aby člověk dostal představu, jak to myslel.

              Měla to být mytologie ne fantasy (nebo to jak to chápeme dneska).
            • RangerCZ
              Glum na hobita se mi zdá nějak velký :D
              Jinak dobrý
            • wenceslaus
              http://io9.com/5968792/the-middle-earth-illustrators-jrr-tolkien-lovedand-the-ones-he-abhorred
    • Kozy
      Ten tam rotuje už od Hobita.
    • jj *1*

      http://loltrap.com/pictures/7b1fe52274ec74b791a055f839c8ddd4.jpg
  • wenceslaus
    Vystříhávání scén mi přijde vždycky dost podezřelé... ale soudě podle videa, mě to asi už stejně nemusí moc zajímat.
  • Podle mě na E3 přehlížená hra, ten systém levelování těch co vás zabijou se mi hodně líbí, ostatně celej ten Nemesis prvek vypadá zajímavější. Snad to bude podobně příjemný překvapení jako Arkham Asylum
  • Jack1947
    Sice pouhých 12 článků ,nechci být hrubý a Monolithu věřím hodně jenže, zdá se mi to nebo ne tak mě ta hra nák přestává brát. Ted když čtu nadpis že příjde o přebytečné custscény navíc začínám o ni více/méně a i méně pochybovat. At si klído, jdou vlastní cestou ale at neutrpí hra hlavně. To je důležité. Ba to hlavní.
    • RangerCZ
      Já myslím, že když to úplně překope Středozem, tak asi hodně fanoušků to nebude mít rádo.
      • Překopávat nic nebudou, má to bejt v podstatě o tom proč Sauronovi trvalo tak dlouho dát se do kupy mezi Hobitem a trilogií.
        • RangerCZ
          Reagoval jsem na odstavec : At si klído, jdou vlastní cestou
      • Jack1947
        Uplně třeba né, jenže to je debata k ničemu a o ničem když ta hra nemá krom jména mít nic společného s JRR Tolkienem. Možná trochu svět ale bude to lineární ne? tak jaké pak překopávání. *4*
  • RangerCZ
    Trošku mě zklidnili co se týče příběhu, i tak se bojím trošku zmrv*n* Středozemě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit