Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra je totální sra*ka hral sem tedy jen betu ale v poslední fazi a pochybuju ze by to zlepšili tka o 1000% asi za dva týdny...
    • tomocz
      Tak hrát se to dá... i když vlastně nedá, když má člověk na EU serveru víc jak 250 ping a oni s tim nejsou schopný nic udělat xD
  • Tento "skvost" nepřipomínat prosím.
    Radši si počkám(e) na Ghost recon Phantoms Toma Clancyho (R.I.P).
    Ale, když zemřel, myslím že by bylo docela neslušné používat jeho jméno v nových projektech
    (ovšem The Division, Ghost recon, Splinter cell a Rainbow six by zůstaly pod jeho jménem).

    Je to ovšem můj názor.
    (Na možné chyby nepřipomínat, píšu narychlo)
    • Jack1947
      Phantoms nedavno vysel na STEAMU... a tohle na oddech neni zly. (COOP).
      • Ghost Recon Phantom (Ghost Recon EU) je pod názvem Ghost Recon Online venku už nějaký pátek tuším...sic je pravda, že teĎ vyšel na STEAMu jako "Phantoms"...s (pro mě) změněnými a ošklivějšími modely vojáků...
  • co je x360? *1* *1* *1*
    • X360 je legenda ty moulo *6*
    • TheGGG
      vážně to nemělo být darth?
    • kalkulačka, která umí jen odečítat a dělit.
    • h0p3
      OT: Ty seš jako Šipka Kim ?
    • co je natom take vtipne?
  • M asi uz sem starej... nejak me modern military shooters prestavaj bavit... I tenhle sci-fi skin to nezachrani, vypada to hezky, ale je to ingame? Cryengine je mocnej engine, ale zadnej singleplayer? takze dalsi klon battlefieldu? akorat futuro?

    Ja nevim... asi nejsem cilova skupina...
    • Já bych si místo těch moderních stříleček dal něco ve stylu brothers in arms, nebo red orchestra akorát v kvalitní singlplayerový kampani.
      • Jack1947
        Nojo, a to se nikomu nechce SP je moc prace a beztak by to nikdo nehral. *9*
        Jednodussi je splacat COD... ani ten BIA4 (jestli bude) nevidim moc ruzove pac Hells highway byla v porovnani i s EIB celkem slabota.
        • Hells highway byla skvělá oproti jiným střílečkám, ale první BiA u mě vede jako jedno z nejlepších fps vůbec.Chtěl bych sp, kterej by byl minimalistickej a realistickej a tím pádem asi i levnější na produkci. Problém moderních stříleček, je že absolutně rezignovali na budování napětí a dávkování akce, když to do tebe začnou cpát hned od začátku, tak to začne bejt rychle nuda.(Metro LL je vyjímkou, i když 70% tý hry je podle mě jenom atmosféra, ale funguje to)
          • Jack1947
            Presne ta BIA mela neco co jina hra ne, nutnost premyslet pred kazdym tahem na nepritele - neskutecna hra to dneska citelne chybi. Proste dneska se chodi rovnou na vec... coz hram skodi asi nejvice no.
    • Jack1947
      Klon BF jo ? a jak vozidla tam nejsou... no asi to nebude pro tebe pokud te nechytne Coop tak je to jen takova mene povedena verze COD s bugy a nic moc grafikou. Sbirani zkusenosti je taky slabota pokud mas fail tak nikam nepostoupis...je to F2P ale ne P2W (koupit se da booster na expeni, takze maxc rychlejc odemknout zbrane a podpori se neschopnost Cryteku jakkoli se angazovat v opravach ktere se tahnou uz od bety a kaslkou nato.)
  • existenece HORŠÍCH F2P stříleček než Warface je diskutabilní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit