Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem HuniePop a ok. Grafika odpovídá, dabing slušnej. Hra samotná není žádný zázrak, ale na zkoušku to ujde.
  • Já souhlasím s tou křesťanskou skupinou, sexuální hry a vůbec všechno, co obsahuje nahotu, by se vůbec neměli prodávat!
  • Tahle skupina se chtela zbavit i her jako je zaklinac ci napriklad mass effect podle nich sex ve hrach vzbuzuje u chlapu chut znasilnovat :D
  • Mě to přijde na stejný brdo jako cod a zombácký střílečky, ale dovedu si uvědomit, že se kolem mě netočí celý svět a můj vkus není jediný správný ale jedinečný. Prostě je to Sexuální fetišismus.
    Nikomu to neublíží a pobouří se nad tím snad jen lidi na fórech.
    • Jack1947
      Proč není více chápajicích lidí jako ty - Prostě někoho baví něco jiného, já s tím souhlasím.
  • Tak děti, střilet se můžete, to je normální, ale nedej bože, aby se tam jen objevil náznak bradavky nebo i něco víc, to je přeci fuj a nenormální.
  • Tak ještě že Valve nevadí VR Kanojo, kde se prakticky hlavně š*ká :)
    • Jack1947
      To je VR tio je ok ( bez Vr si nezahraješ) takže asi tak *5*
    • to je problém decentralizace Valve. Pravá ruka neví, co dělá levá.

      Různí lidé v různých střediscích se neřídí úplně stejnými pravidly. Kdesi v Zapadákově #1 nějaký manager řekne "tohle je ok", zatímco kdesi v Zapadákově #2 nějaký moderátor prohlásí "tohle není ok".
  • hmm. Uz nekolik let mam problem s kratkodobou pameti. Schvalne jsem ty 3 hry rozklik (do dneska jsem neveril ze tyhle ptakoviny nekdo muze brat za vic nez srandu pri pohledu na fotky) a u Tropical Liquer jsem zbystril - presne tohle ja potrebuju na trenovani kratkodoby pameti! *8*
  • Krescz
    tohle si nemůže koupit zdravý člověk
    • podle mě si zdravej člověk nemůže dát do nicku "cz"
    • Krescz
      btw mohl by mi někdo z těch lidí co se mnou nesouhlasí vysvětlit co je sexy na chobotnici, když má děva dětské oblečení, ocas jako liška nebo tykadla? Jako chápu, že se někomu líbí zvířátka, ale brouci? no hate, rád se přiučím a přijde mi to jako dobré téma do hospody :)
      • Jak řekl jednou muj mistr na dílně, " Důležitý je, že má *cenzura* a dejcha". :D
      • Má to kozy? má.
      • No, to se ale musíš zeptat těch puritánů, kteří chtějí aby právě toto bylo staženo, protože TOTO je (podle nich) hoodně sexuální...
      • Na světě je 7,6 miliard lidí... to znamená 7,6 miliard různých chutí a názorů.
        Opravdu vás překvapuje, že se někde asi najde pár stovek/tisíc/desetitisiců lidí, kterým by se to mohlo líbit??
        • To máš pravdu, chce to zkrátka trochu empatie, já kdybych byl 13ti letý panic co se jí nikdy nedotkla holka kromě mámy a ségry, taky by mě podobný styl maluvek třeba vzrušoval *7*
      • Jack1947
        To tam probíráte zajímavé věci vskutku, nevím každý má nějaké chutě co jeden nesnáší druhý je z toho třeba v neskutečné extázi *4*
    • souhlas, je to kýčovitý hnůj
  • Wolt
    https://www.youtube.com/watch?v=nVg_wquLsy4
  • Jo, zrovna kreslený kozy je něco čemu by měl Steam věnovat tu nejvyšší pozornost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit