Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra, ale velmi krátká. Tvůrci budou určitě vydávat datadisky, ale i tak herní čas základu je tak 10-20hodin. Prostě moc málo. Nutno dodat, že námět hry je originální. Za mne 7/10
    • Jack1947
      https://howlongtobeat.com/game.php?id=41585

      Pro loudaly možná *6*
  • Mna to celkom chytilo, ze som o dalsom postupe dokonca rozmyslal aj pred spanim a je to zaujimava RTS strategia na styl, ktorych tu moc nieje tzn., ze nemozem velmi suhlasit s nazorom tu spomenutym, ze takych hier vychadza vela. A je to 3D co tiez niekto spominal ze nieje. Uvidime ake to bude dlhe, momentalne som na dni 24 a zatial som nemusel dat restart ani load :)
  • já jsem i docela rád, že jsem si to zahrál u známého, dal si u obocou kampaní 20 dnů, a sem spokojen, za koupi mi to bohužel nestojí, příběh se nijak nerozvíjí a co víc, chybí tam sandbox..hra je fakt krásná, má potenciál, ale je moc krátká..prostě takové...z efektu WAU na Meh.. První hodina ve me vzbudila pocit, že si to zaslouží aspoň 8/10 .. po odehrání 3 hodin tak 6/10
  • sankuri
    Musim rict ze tahle hra me velmi mile prekvapila, zvlaste svou obtiznosti, kdy jsem na prvni dva pokusy na stredni totalne pohorel uz po par dnech. Mechaniky sou skvele vymyslene, nicmene co opravdu hodne zamrzi je relativni kratkost scenaru a absence nejakeho sandbox modu, takhle to skonci sotva co zacne nabirat obratky.
    Je to vyborna zabava na cca 5 hodin ale pak slus a znovuhratelnost pramala, kdo cekal zamrazene sim city bude hodne zklamany.
    • takže vlastně jako This war of Mine, zábava jen ze začátku na pár hodin, pak nuda. Rozehrát to znova byla strašná nuda a stejnej scénář..
      • To ani ne, v TWOM na první zahrání neuvidíš ani všechny postavy ani lokace a to má ještě většina z míst dvě varianty, plus nějaké ještě přidali v updatech a v mini DLC, řekl bych, že na to abys viděl z TWOM veškerý obsah potřebuješ tak 3-4 dohrání, ale pak už je případný neúspěch opravdu jen rng, Když tě na začátku v prvním týdnu 3x po sobě přepadnou lupiči, zraní člověka který dům bránil, ostatní dostanou depku a do toho začíná zima, může to zavařit i zkušenému hráči, ale jak překonáš první týden, už je to většinou v klidu.
        Další věc je, pokud jedeš akční cestou a bereš primárně "danger" lokace (Warehouse, Military Base, Construction Site atd) a necheatuješ s alt f4, tak se věci taky občas můžou pěkně pokazit.
    • Ja videl 3 gameplaye a stacilo. Uz ten 3. me nudil.
      Vypada to krasne, ale na to si muzu pustit film. Az to budete hrat po 3. dokola zjistite, ze hra nema vubec zadnej faktor nahody. Vsechno je naskriptovany dopredu. A za neco takovyho ja osobne opravdu 30e davat nehodlam.
      Jinak autorum preju vsechno nejlepsi.
  • Na Vase videa uz zasadne neklikam a radsi si to najdu na YT.
    • Taky ti vadí zelenej debílek? Já už na něj mám alergii. Když hledám nějaký HW, tak u nich určitě ne.
      • Ted hledam kde bych koupil konkretni klimu, maji ji jenom v Alze a v Mallu. Oboji nenavidim. Asi pro ni pojedu do Brna.
  • coz ovsem neni zadny prekvapeni, protoze bys musel pouzit neco, co ti chybi
  • Jack1947
    Zrovna jedna z těch her která mě vůbec naláká ba dali by se říci že docela i odpuzuje.
    • Odulin
      Jak tě tak sleduju Jacku, tak mě to ani nepřekvapuje? Že neláká pochopím, ale proč zrovna odpuzuje by mě zajímalo, poděl se se mnou prosím.
      • Jack1947
        Nevím grafika, je to survial příjde mi to jako nuda + podobnejch her na tohle téma vychází denně spoustu jo jsou třeba 3D a nejsou to stategie ale stejnak...
  • Tak hru jsem si pořídil a atmosférou vyloženě čpí. Ovládání je intuitivní, přehledné. Za mě to chce vyloženě češtinu, tak doufám, že se toho někdo chopí .)

    Hra mi běží uplně v pohodě... ale loading do hry, či než se hra dostane do menu - to je velmi zdlouhavé. A při vypínání hry se mi už vyloženě sekla a musel jsem ctrl alt del :) Má někdo podobněj "problém"?
  • Odulin
    Včera jsem si našel 30 minut na rychlej test, ale až po 3.5 odehraných hodinách a několika nesplněných manželčiných povelech mi bylo jasné, že se test velmi vydařil a dneska budu pokračovat. Na hlubší dojmy asi ještě brzo, ale je to povedený mix stavění města a survivalu. Ta atmosféra kruté zimy je prostě nádherná...cestičky ve sněhu, lovci se světlama, zamrznutí obrazovky při poklesu teploty atd. Kniha zákonů je kapitola sama pro sebe (děti jsem do práce ještě nehnal, ale už chybělo málo :) ). Možná škoda, že nejde víc zoomovat, ale jestli je to daň za to, jak krásně to chodí, tak beru. Šichty, průzkumníci, morální rozhodnutí....je tam toho dost. Doporučuji.
    • Detcka jsem poslal k pasu hned, jak to slo :) ani me to moralne nijak nezasahlo
      • taky v tom nevidim problem, aspon se zahrejou
    • Urcite ich do robot nazen a nedavaj im ani jedlo dvojnasobne,akurat som ich nehaval oddychovat:)
      Dalej odporucam davat 24hod sichty vo vyskumnou labaku ci ako sa to vola kde sa skuma:)
      Tiez som si povedal ze skusim na pol hodiu a stravil som s tym hodin asi 5 a restartovak ti asi 10x *1*
      Inak super hra,krasne urobena, velmi bavy zatial.
      • Odulin
        Nakonec na ty děti asi taky dojde...ale snažím se být "hodný" co to jde....ale další průchod hrou to jistí. :) Jj souhlas povedlo se to.
  • This war of Mine žádnej zázrak nebyl, a těch 80% hodnoceni taky nic moc. No uvidíme..
    • Ty mas ale myslivnu.
      • Nemám, myslivost nedělám, ale arzenál mám dobrej ;) proto možná nelpím jak malý děcko na blbejch hrách. Ale dělej si co chceš *12*
        • Ok, beru. Tak co tady vlastně hledáš?
        • Tak se pochlub ;) celkem by mě to zajímalo.
          • Ty si asi upad na hlavičku viď?
            • Já to myslel vážně ale vidím, že ty jsi jeden z těch co hned útočí. Asi jsi měl těžký den. Tak si asi nepopovídáme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit