Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic
  • Me tez prisla flashka pred rokem, akorat jsem ji hodil na fake ID a nikdo to tim nepouziva, takze nakej CZ.NIC si muze trhnout :D Jen hlupak bude psat poctive udaje a pouzivat jedno heslo pro vsechny domeny a rikat dokola... stejne uz nas maji, maji udaje, tak proc nenapsat velikost ponozek a prihodit kolik bylo orgasmu za posledni tyden *16* Tohle chteji nejlepe velmoci dneska, jeden system, jedna vlada, jeden prezident, jedna centralni banka, chytre mesto at to maji propojene a kompletni.
    Premyslejte, neni to az moc chytry kseft, jak ziskat dobrovolne jasne udaje? IP adresu spojime se jmenem, pridame adresu, telefon pro overeni, aby byla jistota tak jeste at dotycny posle nejlepe scann OP. Dale nezapomente dobrovolne zaslat scann pasu a dalsi.

    A nabizeji? Naramek pro vovce (vovce se musi krouzkovat abyse poznala), ktery chteji slapat s davem *1* Ta hra? Nestoji za to, to radeji hru ty co maji rozum stahnou nebo nekde koupi. Nezlobte se. ale tohle je vazne moc delat z lidi hlupaky. Sice tu nekdo muze protestovat, ale nebyt jeste lidi, ktery bojuji proti internetu na obcanku, tak je to davno zavedeno.
    Doufam ze i dalsi lidi maji spetku rozumu a nebudou obhajovat svoje fotky, udaje tim ze prece nic nedelaji a nic nepachaji.
  • Ristoro
    Líbí se mi, jak si většina naivně myslí, že jejich údaje jsou v bezpečí :DD. Google, Facebook, Youtube, Twitter, ti už vás dávno mají, další stránka na tom nic nezmění :D.
    • Vsichni nepatri mezi tuposlavy, kteri se musi registrovat na kazdym rohu.
      • Ristoro
        Jednu z těchto služeb má asi každý.
        • Ja mam pouze Gmail a to pouze pro youtube. Jenze zalozeno pod fake IP a zkreslene udaje. Tudiz ne kazdy to tak ma.
          • A pokaždé se přihlašuješ také pod anonymizérem? Předpokládám, že pro emaily vlastníš vlastní mail server.
            • To nemusis, je jasny ze IP nekde das, ale je to porad rozdil nez za takovou blbost posilat komplet svoje udaje vcetne overeni + treba scan op. Pokud mezi tim nevidis rozdil, tak zaloz FB (ja nemam, netusim zda mas) a tam vsude kde jsi, zasli ofocenou OP + PAS at to mas vsude radny a jasny *1*
  • Mě falshdisk přišel také a jsem spokojený.Nemám důvod nadávat?navíc,když disk funguje bez problémů.
  • Mně přišla Flashka v pořádku, Moje ID je výborná služba, hlavně, když jste vlastníky jedné a více domén :) a flashdisk Games.cz se zadarmo hodil :)
  • Před rokem bylo to samé, akorát dárkem byla USB flash. Vše jsem udělal přesně tak, jak se po mě chtělo. A flashka samozřejmě dosud nepřišla.

    Nedoporučuju.
    • minulej rok to bylo super ..Flas prisla.. a docela se hodi..jinak jsi asi neco popletl
    • Jirx
      Udělal jsem vše přesně tak, jak se po mě chtělo. A flashka normálně přišla x)
  • "Získejte zdarma jednu ze tří her nebo náramek Levelu a Games.cz!"
    A kde jsou ty tři hry:
  • Pamatuju si když tady byla soutěž o Red Orchestru 2, spilnil jsem všechny podmínky, poslušně odevzdal osobní údaje cizí společnosti, převzal poštu a do posledního bodu registrace opsal kód ze supertajného dopisu, který mě přišel osobně .. Do teďka nemám jak Red Orchestru, tak ani jistotu kdo si vlastně ty údaje koupil .. Velmi špatná zkušenost..
    • Dnes už to máš jedno, troufám si říct, že i "důvěryhodné" úřady s osobními daty prostě obchodují.
      • Nemas to jedno. Tohle kdyz si lidi reknou, bude strasne snadne delat s nima cokoliv. Jiste ruzne se udaje predavaji, ale porad to neni tak propojene a nebo to neni kompletni. Tim me chces rict, pokud ti slibim ted hru, zaplatim ti hru tak mi posles o sobe komplexni informace? Tedy scann OP, Pasu, velikost ponozek, velikost prirozeni, kolik vypijes piva, kde pracujes, kam chodis.... *1* Fajn udelam na tom kseft, budu lidem nabizet (mozna zdravotne zavadne naramky vcetne chipu za 3kc), hry za 200kc a oni me poslou svoje soukromi *1* Tady se ukazuje cena jakou kdo ma a ten naramek je krasny test *2*
    • Já Red orchestru dostal. Stejně tak i rok předtím klíčenku. Náramek bych nechtěl ani zadarmo *4* .
      • MikeiXX
        Já bych zase nejradši náramek, ale za peníze, ne za MojeID.
  • MARTASLJ19
    A keď už som tu zaregistrovaný od 14.11.2012 tak čo mám akože robiť? Som už automaticky v súťaži? Čo to tu je za komunistické podvody....
    • hele čobole ty snad nevidiš že tady jsi na českych strankach? tohle je soutež pro čechy !!!! nemate v tom zapadnim maďarsku vlastni souteže? asi ne co. vy jste ale zaostala zeme *15*
    • RazorProduction
      no aj mna by zaujimalo *7*
  • RazorProduction
    A ja som sa tesil ze nejaka sutaz *13* ale urco svoje udaje nestotoznim z internetom,to nerobim nikde a nigdy *11*
    • Jack1947
      To já, jsem nedostižitelný... žádné chyby mládí. *3* Tak se to má. Tak to má být.

      Pokud nechci aby o mně někdo nic nevěděl, vědět ani nikdy nebude.
      • Tilwaen
        Pokud nechci aby o mně někdo nic nevěděl, vědět ani nikdy nebude.

        Jsi Martin z Prahy-západu, narozen 24. dubna 1991, znamením býk, nevěřící. Posloucháš údajně např, hard rock, metal, Daniela Landu a Red Hot Chilli Peppers. Sledoval jsi třeba Breaking Bad a The Walking Dead. Tvou první konzolí byl Game boy color.

        Jak moc to zapadá do definice "nic nevědět"? *4*
        • Amylee.Anderson
          A tohle je asi jeho PC sestava: "AMD Phenom 960t AM3 quadcore Processor 3,0Ghz 8192 ram DDR3 2200mhz
          Gainward Bliss 8800GT 1024 GDDR3 /HDtv/hdmi/Dual slot/256bit Samsung lightscribe writemaster dvd/RW player HDD wd baraccuda 400gb 250gb western digital 7200 ot/ /Hitachi 240digita320/seagate80/AsROCK
          27" LG-flatron-w2753 2ms 5.1 Home theater 5.1+Sw.hf 3500w Teac 700w G9 3200 dpi gaming mouse g15 gaming keyboard"
        • kostejnesmrtelny
          Tomu drmolovi že je přes dvacet?? *8*
        • septicflesh
          *15*
        • Jack1947
          No a to je tak všechno hehe - nic osobního.

          Jsem jenom taková internetová postavička aspon pro vás.
          Na druhou stranu nemám co skrývat... jenže nikdo mne nenajde. Na Internetu nejsem a mnozí mi nevěří ani můj věk. Nazývají mne výmyslem - fakt sranda tak to je dobré.

          Samozřejmě by mne někdo asi našel - přes IP adresu? no nevím veřejná dynamická a ta je pokud se nemýlím sdílená... to by musel mu poskytnout info provider a proč ten by to sakra dělal.

          Sice mám rád zmíněnou hudbu ale nakliknul jsem to aby to nepůsobilo prázdně... Nevěřím neznamená že něco co nám vyšlapává cestičku, zhoršuje životy není.

          Myslím že kdyby si někdo dal práci, tak by mne možná dohledal - nevím kolik je Martinů v středočeském kraji. Myslím že by mně možná našel, i když proč by to dělal - a potom jak by mne poznal. Zašel by ke mne domů se zeptat? *15* Narozdíl od razorproduction mne nikdo nic neví a pokud někdo neprodal mé udaje co znají jen někde. Tak vědět ani nebude. Já to řikám stále soukromí si je třeba chránit. *4*
    • Tilwaen
      Lol, tak Tys mě opravdu rozesmál *15* Tohle říká člověk, který má ve svém profilu vyplněné celé své jméno, v avataru poupravenou fotku své osoby, která v Googlu vyskočí neupravená hned jako první odkaz, bydlí u Košic, je mu 21 let, narozeniny slaví 16. února a za nic na světě by nedopustil, aby se daly údaje na internetu ztotožnit s jeho osobou *15*
      • RazorProduction
        chyby minulosti *15* co us nadelas *9*
        • Tilwaen
          Ve Tvém případě už asi nic, Tobě by mohli ten náramek poslat i zadarmo *1*
          • To není pravda. Pořád si může chránit pohyb na internetu.
      • Mart9
        *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit