Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o radu, neměl jste někdo problém při spuštění hry? Hru mám nainstalovanou přes Origin ale vždy když jí spustím vyskočí mi že aplikace přestala pracovat. DX mám nejnovější C++ jsem taky aktualizoval ale nic. PC mám na to silné dost. Asus ROG G751JL takže tam by problém být neměl. Jestli se to nekomu z vás stalo a povedlo se vyřešit budu rád za nějakou radu. *3*
  • Co sa PES tyka, nebude na PC zastaralejsia grafika ako na konzolach? Ak ano.
    uz len koli tomu na protest o PES nezakopnem.

    Co sa Fify tyka, snad bude o mile lepsia ako posledny rocnik pretoze to bol riadny fail, najme hratelnosti multiplayerovi.

    A snad sa ju podari skoro cracknut aby som nemusel vyhodit eura za blbost ako sa mi to stalo minuly rok....
  • Kde si to demo můžu zahrát/stáhnout? .. Děkuji za odpověď
    • zdeeneek
      Zatím není nikde. Díval jsem se na Originu i na PS Store. Na twitteru EA mají jen vyjádření:

      "The Demo will be released starting September 13th, times and countries may vary,"

      Takže by mělo vyjít dnes (13.9.), ale nikdo zatím neví v kolik.
      • Tak hodinu a půl po vydání konečně stahuju. To je rychlejší než loni. Well done, EA. *2*
    • Inquisitor
      Na Originu.
      • Kde přesněji když si dám fifu není tam to demo *9*
  • Nehraju a hrát to nebudu, fotbal je teplej. Chtěl jsem jen říct že jsem fakt chvíli nevěděl zda je ten obrázek skutečná fotka nebo je to ze hry. Ten ksicht je jak skutečnej.
    • Taky rikam ze bych si virtualne zahral radsi nejakej jinej sport, treba golf nebo tenis, volejbal
    • No on je to Martial, ne ta postava ze hry. Obrázek pěknej, ke skutečný fotce má asi pořád daleko, ale hranice se stírají mimo jiný i tím, že fotky jsou dneska občas taky napůl grafika. *1*

      ( http://cf.c.ooyala.com/cyZWF4dzqdDsJCJGPmIDLhsXPSsNiu-w/promo268056336 )
  • Příběhový režim ve fifě..? "I used to hit the net but then I took an arrow in the knee.."
  • Tento ročník mi přijde jako jeden z těch dobrých za poslední roky. Po dlouhých letech se na FIFA zase těším.
    • Mart9
      Už si to hrál?
      • Já ano. A musím souhlasit. Tento rok to vypadá skvěle. Však již zítra bude demo, takže si každý bude moci obrázek udělat sám.
        • Škoda toho match enginu. Člověk by si Fifu rád zahrál, fotbal se spoustou soutěží, vše licencované, navíc teď ten příběhový mód... ale konkurence má zápasy prostě zpracované mnohem líp, o tolik tříd líp, až to není hezký. *9*

          (Tohle nechce být flame, spíš povzdech nad tím, jak je to na světě špatně zařízený. Buď mohu mít hru s licencema a hloupým stereotypním zápasovým enginem, kde padají neustále stejný góly a neexistuje taktika, nebo relativně dobrý fotbal, ale bez licencí.)
          • Není takový problém si licence do PES stáhnout, na minulý ročník vyšlo několik velmi, velmi kvalitně zpracovaných patchů. A nečekám, že by tomu tentokrát bylo jinak. :)
            • Jenže třeba druhá Bundesliga není prakticky nikde. Navíc tyhle patche jsou vlastně krádeží licence. *1* Kromě toho Master League se nepovedla snad od PES 6 ani jednou udělat nějak rozumně, přitom by to bylo tak jednoduchý. *13* V každým PESku potřebuješ dvě kompletní jedenáctky (a doufat, že mezinárodní přáteláky naskáčou málokdy před důležitý zápasy), protože ani brankář nevydrží odchytat celou sezónu. (Kdyby sezónu, nevydrží ani deset zápasů.) Nejsou tam zranění. Na začátku můžeš nabrat free agenty a hráče na hostování. A od druhý sezóny se pěkně začnou - jako vždy - hráči, kteří skončili kariéru, magicky líhnout v juniorkách. Forma hráčům skáče nahoru dolů. Zkusil jsem letos Serii A za Boloňu a po půl sezóně měl náskok na Juventus a Inter deset bodů. *9* *8* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit