Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Troufám si tvrdit, že toto jsou průměrné sestavy z roku 2008 ty minimální požadavky. Ale jedno nechápu. Ta hra jede na handhaldu, co má menší výkon než můj mobilní telefon, co má už taky nějaký ten pátek. Tak by mě tedy zajímalo, co se tak radikálně změní a vylepší, že v doporučených je taková sestava, jaká je.
    • Janun
      No ja myslím že postačí větší rozlišení a kvalita textur... Do toho antialiasing atd... Mě to prijde naprosto v pořádku, porože hru vlastním a i na spíš podprůměrném 3ds displaji vypadá skvělě.
  • Fallon
    Len pre porovnanie Resident Evil 5 vyzerá viacmenej rovnako(ak nie lepšie) a toto je port z Handheldu s výkonom len o niečo vyšším ako malo PSP: http://www.youtube.com/watch?v=Sf1vFwTPVPE
    Doporučená sestava Revelations:
    Operační systém: Win Vista a novější.
    CPU: Intel Core2 Quad 2,7 GHz a lepší, AMD Phenom II X4 3 GHz a lepší
    RAM: 4 GB Grafická karta: 512MB, NVIDIA GeForce GTX 560, ATI Radeon HD6950

    RE5:CPU - Intel Core2Quad procesor nebo AMD Phenom X4
    Grafická karta - 512MB VRAM; NVIDIA GeForce 9800 series nebo ATI Radeon HD 4800 series.
    RAM - 1GB Windows XP, 2GB Windows Vista
    Samo-osebe to zlé nie je ale k dokonalému to je tiež ďaleko, zvlášť by ma zaujímalo načo tomu budú 4 GB ramky keď samotné 3ds ma len 128 RAM a PS3/xbox360 256-512 MB. Hmm a ,že vraj potom prečo sa hry na PC nepredávajú...
  • Já moc HW požadavkům které udává výrobce moc nevěřím většinou sou naprosto zcestné. Buď jsou požadavky naprosto přestřelené a nebo u minimálních požadavků dávají konfiguraci na které to poběží na 20 FPS takže největší jistota je stejně navštívit fórum po vydání hry kde se náročnost řeší.
  • MidnighT91
    Jak to bude dlouhé? je tam coop?
    • Ronox
      http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gameid=4478
    • Cypri
      přibližná herní doba by mě taky zajímala.
    • Kdesi sem slyšel, že prý tam coop nebude.
  • co ty idi**i porad delaj grafika vypada jak pred 3-4 lety ale narocnost je cim dal vyssi
  • rami.cz
    Uz to mam predobjednane na xbox :) Tesim se moc :)
  • Díky za zveřejněné nároky, koukám že se železem nebude problém. Malinko zarážející je doporučená RAM 4GB - jelikož hra je původně z handheldu, je to překvapivé číslo.

    Jinak drobnost ke článku: "Takže fakt, že nyní přijde opečovávaný port i na konzole a PC je jistě vítaný všemi fanoušky série."

    Těžko říct jestli přímo vítaný. Pořád v té hře cítím pachuť přístupu "my víme že vy chcete tu akci když to kupujete ostatním firmám, jenže vy si to ne a ne koupit od nás, tak vám tedy zkusíme dát i trošku něčeho jiného, ale nebojte, akce bude pořád dost."

    Mám rád akční hry, ale od produktu který nese jméno Resident Evil očekávám něco jiného, než neohrožené nabíhání na nepřítele, které předvedli zástupci Capcomu přímo v rámci prezentace Infernal módu (to má být ten nový velmi těžký režim) - Jill je bez zbraní a musí utíkat před nepřáteli, což v podání RE:Revelations vypadá tak, že prezentující hráč naopak přiběhne co nejblíž k bestii, počká na útok, provede dodge a zatímco mutantovi trvá půl dne než se po svém útoku zmátoží, tak ho hráč těsně podél těla oběhne a pokračuje v cestě.
    • rami.cz
      ?
  • Hm, ked kukam na tou grafiku, tak doporucena zostava by mala byt niekde na urovni gtx 2xx a hd 4xxx, zas optimalizacia ako prasa *6*
  • Tak to je drsný na to jak ta hra vypadá, radši koupím na konzoly, PC verze bude stejně zase stát za hoho
  • Deever
    Lara ztloustla a zestárla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit