Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horší výběr snad ani být nemohl, mistr smutný a jeho odpadové recenze... a nemístná hodnocení...
  • Prajem nech sa Vám dari. Hlavne Alešovi, určite bude pod jeho vedením games.cz len rásť k lepšiemu :)
  • Skoda jen, ze to vypada, ze zas bude znamena a rozpad puvodni sestavy FightClubu a ten bude delat zase nekdo jiny. Prijde mi, ze ted uz ani Pavel nebude moc casto chodit.
    • naposledy sa podcast v povodnej zostave vysielal 30.4.2015.
  • Ristoro
    Aleše mám rád, velmi pozitivní člověk, ať se daří :).
  • Ja teda nesnasim zmeny... a popravde jsem se fakt netesil az se postupem castu zacne puvodni core (teto) redakce rozpadat :-/ Popravde s naborem novych redaktoru mi to prijde cim dal tim bliz. :(
    Kazdopadne tohle neni az tak hrozna zmena (vubec nic proti Alesovi, naopak... ale jak jsem rikal, nesnasim zmeny) a Martina "omlouva" to ze jde k Prusovi (teda Prusum... voni jsou tam v tuhle chvili vlastne celkem 3, se mnozej snad delenim :D ) a preju mu tam stejny uspech a rozvoj jaky mela tato spolecnost do ted a hned jak budu mit zbytnou dvacitku, kupuju MK3 (nebo novejsi) bez vahani. :D
  • Jo, ten čas teda letí.
  • Fordzy
    Všem povýšeným gratuluji a přeji jim spoustu úspěchů. Nejdůležitější otázky zůstávají stále nezodpovězeny:
    Stane se Drda moderátorem Fight Clubu a Olejník jeho drbátkem overpupíku?
    Stane se Vávra stálým hostem FC?
    Kdy uvidíme Farida, Drakena nebo Čočíka? Stane se Lukáš moderátorem nového Games radia?
    Dostane Pavel a jeho Retro větší rozpočet aby mohl zvát i zahraniční hosty(Avellone,Spector atd.)?
    Otázky berte s nadhledem. :)
    • jnsCZ
      Ze slova overpupík mám husí kůži až na nehtech...
    • cocika jsem videl naposled na youtube, jak jel nekam na fotbal, podivat se na borka dockala
      • https://www.youtube.com/watch?v=YPlnTbNWfbQ
  • jamar28
    Jaký je vlastně rozdíl mezi ředitelem redakce a šéfredaktorem?
    • "Petr si na to konto také vyzkouší něco nového, když převezme všechny povinnosti po Martinovi a bude dohlížet na redakce (Games.cz, zprávy.tiscali.cz a další) a vývoj služeb a produktů v Tiscali Media."
  • na to lze říct jen: GL HF Aleši *3*
  • Martin se Vám vysr*al na tu almužnu a konečně jde dělat velký prachy ;) Nedivím se mu, hypotéka a rodina semele i ty největší hráče z nás *1* *3*
    • To radši hry, než rodina. *5*
    • Nevym jestli zrovna tiskar vydela velke penize. Pry bude delat u tiskarny
      • ROFL... tak nevim trolis nebo fakt netusis kdo jsou Prusa Research? Tam o prachy nouze nebude vzhledem k tomu jak jedou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit