Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    Pro mě pouze Insurgency v kabátu druhý světový...čekal sem trošku víc...že se to někam trošku posune...počkám si raději na DAY OF WAR, nebo BATTALION 1944
  • Možná se pletu, ale jaktože v článku není nikde zmíněná Insurgency? nevznikalo tohle náhodou jako mod pro Insurgency? vím, že jsem to hrál jako mod právě tam, grafika by tomu odpovídala..nechce se mi to teď hledat..
  • Pustil jsem si video z hraní na youtube. Týpek tam zastřelí nepřítele a vyskočí achievment first blood. Když tenhle mor skončí? Opravdu je nutné hráčovi ve střílečce, kde zabije stovky možná i tisíce nepřátel gratulovat za to, že se trefil? Já bych nechal achievmenty jen v sandboxových hrách v těch ostatních, je to neskutečná otrava a kazí to dojem ze hry. Nebo kdyby to aspoň šlo vypnout.
    • Mne zase vadí, že tie achievmenty ostali jaksi nepochopené a nemajú svoj pôvodný účel. Mali to byť odmeny za dosiahnuté nadpriemerné úspechy. Alebo poriadne výzvy. Dnes keď hrám nejakú hru, tak mi veľká časť z nich naskáče bez toho, aby som sa o ne snažil, proste len bežným hraním. Alebo dokonca za postup v kampani. Trápne a zbytočné.

      Správny achievment byl vyjadrovať schopnosti hráča, napr: Zabi 100 enemákov vo výskoku zásahom do hlavy. Alebo sniperkou do oka.

      Taký achievment by bol podstatne hodnotnejší. Takto je to len ďalšia konzumná srajda, ktorých sú dnešné hry plné :/
      • Naprostý souhlas vidím to úplně stejně. Líbí se mi třeba většina achievementů v EU4, ale takhle to pojímá dneska málokdo.
    • TireFuri
      Já jsem rád za tyhle achievmenty. Člověk si pak může podívat na % kolik lidí je odemklo a z toho zjístí, že 25% lidí kteří hru koupili nedali ani jeden kill z čehož se dá odvodit, že tu hru ani nezapli. Dají se z toho získat zajímavý informace a myslím si že to nikoho zrovna zas tak neotravuje.
      • Právěže otravuje, protože steam ti nedovolí ty notifikace achivementů vypnout a tak ti to vyskakuje při hře.
  • Škoda že to není jak DoD 1.3... *9* *13*
  • Hra je zatím mizerně optimalizovaná. S GTX 970 a i5-6600K mám 40 fps na minimální detaily.

    Insurgency samozřejmě jelo stabilních 60 fps na maximální detaily.
    • Neřekl bych, že mizerně, ale ano, optimalizace ještě budou. Momentálně nejsou ani LODy pro postavy.
  • Rad to zkusim, DoD jsem mel hodne rad, ale vypustit v traileru chybu jako v case 0:19 (vpravo) je na facku.
    • V tom pripade by Last of Us nebo uncherted bylo na verejnou popravu :-D Nemluve o novym Doomovi...
  • Nahodou to vypada po strance hratelnosti pekne. Jen skoda, ze nemaji source 2, nebo neco s lepsimi nastroji.
  • Nezapomeňte nechat vaše postřehy ohledně DoI na fóru:
    http://steamcommunity.com/app/447820/discussions/

    A v případě nějakých závažnějších problémů můžete použít ticket systém:
    http://support.newworldinteractive.com/new

    Klidně pište i v češtině, já už si to přelouskám :3

    EDIT: Steam Workshop už tam je a už jsou tam i první mody, momentálně však nefunguje na serveru.
    A ještě doplním, že Linux klient je v daném buildu taky !
  • Nevím, přijde mi to stylizací a stylem něco mezi Call of Duty 1&2 a Medal Of Honor:AA..
    Možná kdyby to vyšlo o 5-6let dříve, teď asi už je pozdě...
    Ale zase bych si přál náhradu za zmiňované tituly, takže budem doufat :)
  • Na to, že je to EA a má to 15 let zastaralou grafiku bych čekal cenu nižší. Ale i tak to nevypadá zle a třeba si to ve slevě koupím, když to bude mít stále pozitivní ohlasy.
    • Pokud máš koupené Insurgency tak koupí bundlu budeš mít docela férovou slevu *4*
      Mimoto nevím co se lidi furt opíraj o grafiku v Early Access hře, která sotva vyšla :3
      • Je otázkou, jak moc se ta grafika bude měnit... Moc bych toho neočekával.
        • Ono to záleží na tom co si pod tím představuješ. Art není finalizovaný a ani grafické efekty/detaily nejsou. Ale očekávat od Source enginu, že bude vypadat jako Crysis je nesmysl.

          Mimo to ani teď není grafika něco, co by lidem bránilo ve hraní (aka není fugly).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit