Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a ještě šup šup nahodit emulátor na kompy přes Store a je vymalováno. Kecy jakože to nejde jsou výmluvy. A můžeme nakupovat Halo a jiné. Někdy mi přijde, že ty prachy zkrátka nechtějí. Na to pomáhá meditace a opakovat si "Nová jachta na Seychelách, nová jachta na Seychelách...". Bezva mantra, ideální pro kreveťáky xD
  • Jack1947
    No už bylo docela na čase *7*
  • N0isy
    Revoluce! *15*
    • Ano, uživatelé a hráči jednoho herního a multimediálního systému dostali do vínku podle textu vesměs rozšiřující a uživatelsky přístupnější funkce a možnosti. Nevím jak u tebe srandisto, ale problém v tom nějak nevidět.
      • Jinými slovy dostali něco, co už má nintendo i sony roky, ale stejně týhle platformě fandím, bez nich bych neměl Knights of the Old Republic na PC *2*
        • Kecko, PS3 hry na PS4 nefunguji, ani jedna..
          • no já myslel ps2 hry na ps3 a na ps4 to teprve nedávno oznámili, že tam taky půjdou i hry ze dvojky, což je jediný playstation, o kterém jsem kdy uvažoval, jenže tenkrát jsem neměl prachy a dneska mě zajímá víc nintendo, ale jsem zvědavý na ten jejich ps 4.5 který má údajně zvládat 4k a pokud brutálně nezvednou cenu, tak to "údajně" je na místě
            • podle me 4k je kravina, vic by hrani prospelo, kdyby zavedli konecne aspon 60fps jako standard a prestali se vymlouvat na "filmovost"
      • asi narazi na to, ze to tak ma bejt prirozene od jakziva, ne pridany po 15 letech existence vyumelkovany platformy (v tomhle ma sony trosku alibi, ze nikdy nemeli a nebudou mit tu nejrozsirenejsi a nebudou umele vytvaret dalsi)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit