Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    6 rokov stara hra ? jasom myslel ze ket z roku 2005 tak 7 -_-
  • tvl von je zaluje stoho ze se to podoba jeho zivotu v tom pripade by mel jit do kriminalu kdyz v san andreas se strilej lidi zabijej devky krade prejizdi chodce a je clenem nakyho vrazdiciho gangu *6* *6*
  • No nevim, jistli se chce soudit že je to jeho životní příběh. Kradení aut, dorgy, vraždy kurvy atd. tak ať nechce prachy ale doživotí nebo trest smrti. Demence, vážně by ho měli zavřít už jenom za tu drzost soudit se kvůli takový blbosti a ještě po 5 letech.
  • Určitě se zeptali Jurije Bojky ze série Undisputed.
  • pokud je SA podle tohohle ganstera tak patri do vězení a ne chtít prachy...
  • Mě na tom nejvíc zaráží proč tu furt spojujete *legendy* hopu ve hře jsou obsaženi 4 rappeři a to (cj-young malay , ryder - easy e , pak ještě b-dup a ten poslední u těch dabery nevím)
    Ale všeobecně jde o tu svobodu nějací gengztaz negři co poslouchají takové sračky jsou tam tak na 20% hry zbytek jsou venkovy,pouště , vegas , francisko takže nechapu co by tam R* měly dát z jeho života těch 5h hraní v LS lol , ať si tahne dělat ty svoje SHIT-HOPY a nehraje hry na které nemá iq ko*ot
    • Jo jooo.. Zato spojovani IQ s hudebnim vkusem je zarucena znamka inteligence : D
      • Nejde o hudbu vole ale o prostředí , myslíš že má vysokou školu ? :-D ale bez machrování nemá ani střední , pakliže si mě nepochopil tak ji nemáš ani ty
  • noaco podle miho zivota to taky asi delali tu hru. taky tam vidim presne sebe kdyz je cj trochu vostrej! ale tipkoj respekt to kazdopadne ale jako kdybych mel kazdyho zalovat kdys podle mne udelaj hru tak teda no nevim teda
    • Requiem1990
      Ty bys měl hlavně žalovat učitele češtiny, protože ti provedli něco strašnýho.
  • Všichni jsme stejní a jestli se tomu člověku povede prokázat vinu i přes presumpci neviny tak by měl dostat odškodné. Nechápu proč tu spojujete černou barvu pleti a drogy a nedostatek peněz jako důvod žaloby, možná to tak je, možná ne, to ví ten kluk sám a jen sám. Bílých feťáků co nemají peníze je taky hafec, to ještě neznamená, že nějaká korporace neukradla jejich identitu/příběh a nevydělala na něm peníze. Nikdo kromě soudu nedokáže vinu, rozhodně ne lidi tady na games.cz, co o tom případu vědí tolik kolik je napsáno ve zdejším článku.

    Trochu mě zarážejí zdejší komentáře, čekal jsem určitou úroveň. Asi to bude ještě chvilku trvat. Svět není černobílej. (a teď nemyslim barvu kůže/mysly)
    • Promin, ale pripadas mi jako dalsi z te lepsi spolecnosti, co nezna problematiku a povisene nam tu rika, jaci jsme rasisti... Nastehuj se nachvilku na Ceil, nebo Bratislavskou v Brne a zmenis nazor... a v Americe tomu nenu jinak - a kdo neveri, at si tam zajede.
      • Nevíš o mě vůbec nic.
        • A ty o nas taky ne, a presto nas tu skatulkujes.
          • Reaguju jen na to,co tady čtu. Ty čteš myšlenky.
    • Je tu článek a je tu diskuze o čem by jsme se tu jako měly bavit o fotbale? A je snad jasný že v diskuzi se bude pracovat pouze s informacema které obsahuje právě ten článek. nic složitýho že?
  • Problém je v tom, že polovina negrů vypadá skoro stejně, takže kdyby v Rockstaru udělali CJeje s placatym nosem, nebo ušima jako radary, stejně by se našel někdo, komu by se podobal.
  • Koukám že negrovi došli prachy. Takže takhle to v USA chodí dojdou ti peníze tak někoho zažaluješ?
    • Přesně takhle to chodí :) Soudě podle zpráv a novinek. Pán si koupí auto, dojdou mu peníze, tak ho pošle do škarpy a zažaluje výrobce. Pani denně žere v mekáči a zažaluje ho, že se z ní stalo tlustý prase. Atd. atd. atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit