Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Nový Tomb Raider si na realismus prostě jen tak nehraje" - a neumí plavat jo? *1*
  • To by byl luxus, kdyby hrac skocil ze 6 metru a zbytek levelu by musel dohrat se zlomenym kotnikem :)
  • Vývoj této hry se traduje někdy od roku 2009 ale osobně tomu moc šancí nedávám. Vzhledem k současnému pojetí her to spíše vidím na tématický interaktivní film s úžasnou grafikou a promyšleným příběhem (viz. série Uncharted). Jestli nás čeká otevřený ostrov a spousta postupně zpřístupněných míst plných záhad a různých hlavolamů, tak klobouk dolů, ale už teď se šušká, že Lara nebude schopná plavat, což mě tedy značně zaráží. Nechme se překvapit co přinesou únorové slibované novinky.
    • to teda, proč by nebyla schopná plavat, to dělala už od prvního dílu Oo????
  • morik
    Tak v této hře si přijdu na své. Co je lepší, než týrat krásnou ženu a nutit ji řvát bolestí, ke které jí napomůže zabodnutý klacek (dřevěný) ve stehně. Budu se vyžívat v jejím vzlykání a i přes její neochotu ji přiměji k různým nedobrovolným sadomasochistickým úkonům, jako je nabíhání do zdi, či ke skoku ze šesti metrů a toto všechno z pohodlí domova. Budu pouze sedět v houpacím křesle a za pomocí klávesnice na notebooku budu slyšet zvuky, kterých bych jinak musel dosáhnout se značným úsilím a vyčerpáním.

    Celý tento příspěvek berte prosím s nadsázkou, ve skutečnosti nemám krb, houpací křeslo ani notebook. Pokud tímto příspěvkem napomůžu k posílení feministického hnutí, tak se předem omlouvám.
    • Jeste ze nemas krb.. to bys potom byl docela psychopat :)))
  • První díl je nejlepší...
    • MidnighT91
      nejlepší je druhej a třetí...
      • Druhej je hodně fajn (do teď mám originál, stejně jako první díl), třetí se mi nelíbil. Až pak čtyřka stála za to.
  • Toho, aka bude Lara zranitelna som sa uz tolko nacital, ze sa uz zacinam bat, aby to prilis neprehnali.
    • Nebojím se. Jako u Mafie II - plná pusa jak bude hra jiná než ostatní v žánru, pak nechají betu 01 zahrát focus testery a pak ... se začne s PR masáží, že bez autohealu to opravdu, ale opravdu nejde a taky ta A.I. u neskriptovaných soupeřů by sice moha být lepší, ale když ono by to pak přece nešlo dohrát ^_^.

      Kdo nepochopil, tak tuto hru sleduji a prozatím se mi velice líbí, jenom se obávám, aby nám nakonec páni designéři nesklouzli buď k silně skriptovanému lehkému gore, nebo naopak k přístupu "sténá bolestí po nárazu a má potíže s rovnováhou jenom do té doby, než hráč potřebuje přeskočit šest metrů širokou římsu".
  • Urug
    Moc nadějí do toho nevkládám. Nápad udělat z toho jakousi reálnější survival záležitost je sice zajímavý, ale z toho DEMA co bylo k vidění na letošní E3, to na mne působí jako další interaktivní film. Běhání od jednoho QTE/skriptu/animace, ke druhému, neustálé změny kamery, hekání a sténání při jakékoli akci mi lezlo už po 2 minutách na nervy a Lařina samomluva, kterou komentuje naprosto všechno, mi na realističnosti také nepřidává.
    Navíc se bojím, že to bude jedna z těch her co se snaží tvářit strašně vážně, ale ve skutečnosti bude fakt hloupá a naivní.
    • dobře jsi shrnul čeho se bojím a co se mi nelíbilo též
  • Ryba9
    Vypadá pěkně :) Hlavně ty její velký ko... oči :)
  • Ikdyz sem nidky nebyl fanouskem teto serie (jediny dil co jsem hral byla dvojka kdysi ve skole), tak me tento novy dil zacina zajimat vic a vic. Predevsim zpracovani Lary je fajn - i po vzhledove strance.
  • Zdá, se že tahle hra bude především apelovat na mužské ochranitelské pudy. Upřímně řečeno mi to přijde symptatičtější než předchozí Lary se svými hypertrofovanými vnady...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit