Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenkrat to byla docela v poho gamesa
  • Renagade a MoH: Allied Assault jsou hry, které doteď mají největší vliv na můj herní vkus. Škoda, že obě série sdílejí stejného hrobaře.
    • Mart9
      MOHAA jsem rozehrál o Vánocích a je to naprosto skvělá hra. Před těmi 15 lety v době vydání to hrál brácha a já se toho bál, ale teď když ta hra + oba datatisky byly na GOGU za 2,49€ jsem neváhal, koupil a hned se do toho pustil.

      A na to, jak je v recenzích kritizovaná krátká herní doba, já stále ještě základní AA nedokázal dohrát.
    • krasne receno
  • No netuším kolik bylo v době vydání C&C Renegade Láďovi let , ale rozhodně se v roce 2000/2001 už nedá mluvit o 3D FPS , které sotva opustily klaustrofobické tunely . (Na světě tou dobou byla už série Lary Croft ,Medal of Honor překvapoval dávno před COD , končily aktivní léta PS1 , proháněli jsme se v Driverovi a hlavně Terminator: Skynet vyšel už v roce 1996 )
    Renegade v době uvedení už měl grafiku , která neoslnila .Bohužel ošklivé kačátko s ikonickými prvky z C&C her . Tak jsem k němu přistoupl tehdy a tak jsem jej přijal . Hru jsem dohrál jako klasického zástupce FPS kterých bylo na trhu hodně , příjemné bylo , že se dalo opravdu prolézat i většinu budov byť ničím extra nepřekvapily ...ale takový Temple of NOD zevnitř ... kdo by to tehdá nechtěl vidět ;)
    Zkoušel jsem i multiplayer , ale popravdě harvestery a stroje celkově byly jen na okrasu možná a právě díky horšímu ovládání , většinou jste si stejně vydobili ostruhy na vlastních nohách .
    Singl byl průměr , multiplayer třešnička kterou stejně po čase vyplivnete . Dohrál jsem jako běžnou FPS která ničím extra nepřesahovala svůj žánr a přešel dál ..Na kouzlo prvního Flashpointu a modscény okolo se to stejně nechytalo ...
  • Bolo uz retro ? Nie ? Sem snim ! *14*
  • V té době to byla pecka, hrával jsem to celé dny. :-)
  • Sr_Lobo
    Tohle byla fakt pecka, sem rad, ze jsem si to mohl zahrat!
  • BoB.2
    Tohle mě hodně bavilo bylo to jako bych vstoupil do strategické hry. *14*
    • A jen tak ze zvědavosti, hrál jsem to nebo ne?

      Já jen, že předtím už ses jaksi nevyjádřil, tak očekávám, že se to konečně dozvím.
      • BoB.2
        Trolení tě asi hodně baví, ber to tak že všichni nejsme tak dokonalí jako ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit