Přejít na výpis diskuzí

Do útoku!

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 29.9.2014 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to napsal z toho co jsem hrál a viděl už od prvního strongholdu.A zrovna ty,cos napsal největší sračku světa ve čtenářské recenzi, a sám si ji i doplňuješ,mě udivuje.Píšeš,že jsi nováčkem série,ty ani nemáš snad právo hodnotit a srovnávat moje názory,když srovnávam dřívější díl a tento.Já si to nevycucal z prstu,já hrál všechny díly a dneska bohužel i tento a nepíšu to jen tak,že bych se nudil a vymejšlel něco ale proto,že jsem nasranej. Odkaz na tvojí sračkovskou recenzi kde si protiřečíš:http://games.tiscali.cz/stronghold-crusader-2-15182/ctenarske-recenze/do-utoku-606/
    VÝTAŽEK Z TVÉ RECENZE::
    1.) Dal jsem si pár skirmishu, zábava to je ale jak postavíte pevnost a dobyjete soupere, jaksi nevidím duvod proč by ste to meli delat znovu v nové hře. Stereotyp se dostaví brzo - je to muj nazor.
    MOJE ODPOVĚĎ:
    A co cheš asi ve strategiích dělat idiote?postavíš ekonomiku,pevnost a dobýváš.
    Deme dál:
    2.)(s tema pidipandulákma by se težko delalo nejaké mikro, ani je nemužete seradit do zvláštních skupin a označit klavesovou skratkou - alespon myslím, moc jsem to nezkoumal)....
    MOJE ODPOVĚĎ:
    Ve všech strategiích,klávesová zkratka pro přidáni do skupiny ctrl+1az9.což šlo už i u age of empires II takže totálni začátečník strategie.
    Deme dál
    • 3.)Za tech 35€ na steamu bych do toho nešel. Nechápu jak to mužou prodávat tak draze když dneska není problém stáhnout hru zadarmo a nelegálne. Skutečnou hodnotu té hry bych odhadoval tak na 10€......
      Deme dál
      4.)Teď tvůj příspěvek na tvoji recenzi,perlička,ve všem sis protiřecil,IDIOTE!!
      s odstupem času i vetším počtem nahratých hodin bych dal 7/10. jak jsem zmiňoval stereotyp, tak ten se zas až tak brzo nedostaví (u mne se zatím nedostavil).
      moc se mi líbí když si postavíte vetší armádu, její bojové pokriky.
      taky bych rekl že za tu cenu se do toho oplatí jít, za mne nejlepší strategie za poslední dobu.
      ZÁVĚR:
      A ty mi budeš říkat ať nic nepíšu?Aspoň napiš v čem jsem kecal ty recenzente ale na to nemáš,protože to co jsem napsal,jsou zážitky z dneška a celkové srovnání s ostatnímy díly,kteŕe jsi ty,nehrál,možná ani žadnou strategii předtím,když ani nevíš,jak dát jednotky do skupin.IDIOT!!!! *16*
      • maš pravdu je to ctrl +1-9 asi i v jinych hrach, ale delam to tak automaticky že jsem si ani neuvedomil jaka klavesa to je. nevim proč mi to tady nešlo, asi že sice tu skipinu označíš ale nezobrazí se ti to na monitoru že je označena
      • age of empires jsem nehrál to je pravda ale jinde dávam jednotky do skupin pomocí CTrl +F1-9, ne 1-9 ale o to nejde. Jde o to že tato hra ma mizerny UI, protože ty prikazy tam možná jsou ale v menu ani nikde to není.
        lol jinak ti na to nebudu ani odepisovat protože to nedava smysl co pišeš, ale protože se nudím tak ti alespon odepíšu na ten tvuj sh.t prispevek co si psal v jine diskuzi
  • menší update ohledne multiplayeru:
    moc lidí to nehraje, což je škoda. taky je chyba že hra ma zastaraly loby system, kde není nic, ani ranky ani matchmaking ani chat ani prehravani zapasu (replaye). v tom jak ma vypadat multiplayerova loby je na vrcholu blizzard a je škoda že tihle se na to vysrali protože v mp je budoucnost každe strategie a tahle ma potencial
  • edit:
    s odstupem času i vetším počtem nahratých hodin bych dal 7/10. jak jsem zmiňoval stereotyp, tak ten se zas až tak brzo nedostaví (u mne se zatím nedostavil).
    moc se mi líbí když si postavíte vetší armádu, její bojové pokriky.
    taky bych rekl že za tu cenu se do toho oplatí jít, za mne nejlepší strategie za poslední dobu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit