Přejít na výpis diskuzí

Hardcore pařba? Ani moc ne.

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 14.8.2014 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písať recenziu po pár úvodných bossoch, to chce odvahu. Väčšinu aspektov si vôbec nespomenul (napr. multiplayer, mechaniky s dušami), takže si písal o niečom, čo vôbec nepoznáš. A že to nie je najťažšie RPG na svete? Tak to si objavil teplú vodu. Isteže sú aj omnoho, omnoho náročnejšie RPG, ale na dnešnú dobu je to fakt hardcore. Písal si s predsudkami a nedostatkom informácií, takže ak chceš nabudúce niečo recenzovať, tak si hru radšej najprv prejdi celú (alebo aspoň polovicu - od ktorej si bol ešte veeeeeeľmi ďaleko).
    • fallanga
      Omlouvám se za pozdní reakci. Nerozebíral jsem to důkladně, napsal jsem jen to co se mi nelíbilo a vyjmenoval jsem důvody, proč by to nemělo mít desítku. Klady si všichni početli v recenzi od redakce, nemá cenu to znova rozebírat. Dále, nevím z čeho soudíš jak daleko jsem došel, protože jsem nic takového nenapsal. Asi máš halucinace.
      • ...Hodně jsem to zkritizoval, ale i přesto jsem se chvíli bavil (když jsem přešel prvních pár bossů) - takze pocas prvych par bossov (styroch? piatich?) si sa bavil a potom uz nie? :D To si akoze hral zvysok hry z donutenia? :D O tom silno pochybujem, ak ta nebavil taky Ornstein alebo Four Kings, alebo kopec dalsich bossov a minibossov, na ktorych sa tam da narazit. To, ze si hral len malu cast hry, vyplyva celkom jasne z kontextu toho, co pises. Inak by si nespominal len jaloviny, ktore si vsimne kazdy pocas prvych 2 hodin hry.
        • fallanga
          Bavil jsem se PO tom co jsem přešel prvních pár bossů.
  • Jack1947
    Vtipná recenze, hezky stručná a celkově povedená - no celkem jsem se pobavil. *4*
  • Prošel si vůbec prolog? Jinak blbější recenzi jsem dlouho nečetl. Tvůj styl psaní odpovídá tak desetiletému capartovi, takže odpuštěno...
    • fallanga
      Prosím, když už někomu nadáváš, tak příště se buď rovnou rozepiš nebo si aspoň hlídej, jestli ti neodepsal. Protože tohle je bezúčelný hate. Fakt, anonymové by měli mít zakázáno psát.
      • Jack1947
        Já to řikám pořád, i když někteří by mi i chyběli.
        • fallanga
          Ne všichni anonymové jsou trollové, ale nevím co je to za nápad zde použít možnost publikace jako anonym. Registrace je otázkou pár minut.
    • fallanga
      Kdyby jsi laskavě napsal co ti přesně vadí, ať to mohu do příště vylepšit, byl by jsi moc laskav. A ještě bys mohl něco dodat o mém stylu psaní, zajímá mě co je na něm špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit