Přejít na výpis diskuzí

Pozor obsahuje patos.

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 31.8.2013 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší na konec jak se říká a tady to platí dvojnásob, myšleno ty tři recenze, která tady ta paní / slečna vyprodukovala. Mám pocit, že si tady někdo nelegálně stáhl hru a pak nevěděl co s tím, ale to není chyba hry, ale tvoje, to jen na úvod.
    Mass Effect je prezentovaná jako tzv. střílečka, takže osobně nevím proč hraješ typ hry, který nemáš ráda a už vůbec nevím, kde bereš tu drzost tady potom tuto hru kritizovat. Za další Mass Effect je braná jako trilogie, kdy se jednotlivé postavy, rozhodnutí a úkoly prolínají, takže pokud jsi vynechala jedničku a pustila jsi se rovnou do dvojky, tak je jasné, že to ten tvůj mozeček nepobral. Příště než začneš hrát hru, kus se podívat co je to za typ hry a až potom piš své nesmyslné názory. Mass Effect mě zklamal v jediné věci a to v odfláknutém konci, ale jinak je to hra, která by si ode mě odnesla za celou trilogii hodnocení 95%. Hlavně za velice hutný příběh, za provázanost mezi jednotlivými díly a samozřejmě i za herní princip. Každopádně ty jsi taková typická blondýna, která v hlavně má zřejmě vymeteno a nebo prostě neumíš číst.

    Opravdu tímto jsi mně dokázala, že jsi úplně mimo a že jsi jak to napsat abych tě opravdu neurazil, slabomyslná. Jinak zopakuji je mně 34 let, už jsem něco za svůj život odehrál, ale s takovým hrním ignorantem jako jsi ty jsem se ještě opravdu nesetkal. Co člověk za trochu pozornosti neudělá *4* .
    • Jack1947
      Pokud nevidíš očividný neskrývaný trotling pak bych o tobě hodně pochyboval... to je pak co říct.
  • fallanga
    Ehm... kdyby jsi si koupila originální hru, tak by jsi neměla problém s instalací *3*
    A jen tak na okraj se zeptám...co tebe vlastně baví za hry? Napiš pár příkladů, jen ať vím, jak jsi na tom.
  • Smetana.pavel
    Četl jsem recenzi na Dishonored.. A nedalo mi to a musel jsem si přečíst další..
    A PAK MI TO DOŠLO!!!
    Tohle je prostě nehorázná legrace. To je divné že se v akční hře střílí, ale až někdo udělá hru, kde se holou pr***í šoupe demoliční koule, fakt se těším na Tvou recenzi :).
    • Zdravím,
      stejně tak i já, recenze výše podepsané autorky jsou nezapomenutelné.
      Jen je vidět, jak se od posledního kousku zlepšila, už nepoužívá v každé druhé větě "Tož".
  • Že vůbec na tenhle trolling reagujete...
    • Zdravím,
      běžně nevstupuji do internetových diskusí, protože lidé, kteří v nich reagují, nejsou napravitelní. Ale u naší oblibené recenzentky vidím možnost zlepšení (pro nás všechny), třeba dospěje k názoru, že RPG opravdu nejsou pro ní a dá se třeba na simulátor poníků...
    • Smetana.pavel
      Ono spoustu věcí se dá přehlédnout.. Neznalost se dá doplnit, nedbalost se dá napravit, omyl se dá odpustit, nad demencí se lze slitovat. Ale tohle nevydejchá ani Chocholoušek...
  • Jack1947
    Tohle nelze povazovat ani za Trolfailling, tady uz nepomuze ani ta povestna "svecena voda" , bohuzel.
  • hezka recenze, doufam že budou ješte další
  • Milá Šipečko,

    začít jsi měla prvním dílem, víc se pak dostaneš do děje a hra tě více zaujme. Dále bych doporučil koupit si originál hry.

    Mrzí mě, že jsi byla zklamaná, že je to jako střílečka a musíš tam teda úplně všechno postřílet. Mass Effect je propracovaný svět a čím víc se zajímáš o detaily, tak zjišťuješ, že to není jen střílečka ale docela kompletní a propracovaná hra. Podle hodnocení ostatních tisíců hráčů je to velmi dobrá hra a patří do kategorií těch nejlepších RPG a stříleček.

    Doporučuji neckracovat ME3 a raději bratránka poprosit, aby ti nainstalovl hru typu Cake Mania nebo Sims, myslím, že pak budeš o hodně spokojenější.
  • Amylee.Anderson
    Trisko, novým obrázkem a nickem to nezachráníš, neurážej něžné pohlaví.
    • Mimochodem, toto je podle mě na 90% stejná osoba, co má profil ggg s justinem bieberem.
  • sipecka
    Děkuji za pochvalu. Mužete se těšit na další recenzi.
    • Moc pěkná recenze...nechceš teď zrecenzovat Deus Ex: Human Revolution? Moc by se mi líbil Tvůj pohled na hru, protože tahle recenze si mi moc líbila a další pohled na moji oblíbenou hru by se hodil. Piš dál a myslím si, že za rok/dva můžeš psát recenze profesionálně.
  • Xcomik
    Nic ve zlém ale ty evidentně potřebuješ nějakou psychologickou pomoc napsat takové nesmysly ohledně hry je až zarážející. Obvykle když někdo dohraje ME2 a nikdo mu tam neumře to znamená že ten člověk hrál i postraní mise a dedukoval na závěrečné misi jak a koho volit čili se s herními předlohami musel pochopitelně zžít. Jinak ano od druhého dílu byl ME spíše akčnější hra s prvky RPG zatímco jednička byla opravdu ještě v duchu toho RPG.

    Jinak naprosto zarářející je se pustit do herní serie stylem zapnu druhý díl a ono se uvidí jak to dopadne :-) To je jako kdybych si chtěl pustit pána prstenů a začal na férovku se dvěmi věžemi to bych asi na ten film/trilogii koukal asi taky hodně divně. Otázka je zda je něco divného ve mě nebo na tom filmu. Ale co čekat od nějakého mameluka troláckého co si hraje na nějakou rádoby holku. Některý malý haranti by neměli mít přístup k internetu :/

    Pro redakci Games.cz: Já chápu že jsou trolové v komentářích ale prosimvás mohli byste aspoň filtrovat tyhle trolácké paskvily v uživatelských recenzích? Já chápu dá to asi hodně námahy se prokousat těmito bludy ale na druhou stranu jestli se tu ty trolové začnou extrémě množit pak se jich těžko zbavíte a normální uživatelé nepotřebují číst tyhle žblebty.
    • Tilwaen
      Absolutní souhlas, tohle zkrátka musí být troll *1*

      1) Přeskočení prvního dílu v sérii beru, pokud je to hra vyloženě stará a "nekoukatelná", což i v dnešní době první Mass Effect rozhodně není. Navíc by se pak autor nemusel divit polochromému pilotu a dalším věcem.

      2) Nechce se mi věřit tomu, že by kdokoliv, kdo se pohybuje na herních webech, neuměl cracknout hru. Ani když si hraje tak okatě na ženskou. Postavička, lidičky, problémek... Titulek byl veskrze správný - pozor, obsahuje patos *15*

      3) Pokud je dvojka nejlépe hodnoceným dílem série, pak to znamená, že si autor musel ohledně ME série nepochybně něco zjistit. Velice zajímavé na tom je to, že mu asi nikde neřekli, že se jedná vesměs o střílečku se silným důrazem na příběh *1* Jinak si neumím vysvětlit, proč se tomu pořád tolik diví. Přát si ve střílečce méně násilné mise a popisovat, jak to "rozčarování" člověka naštve až do bodu, kdy musí hru vypnout, aby ji s vidinou lepších zítřků opět s chutí zapnul a byl znovu nečekaně rozčarován, je zkrátka parádní trolling *15*

      Škoda jen, že je takový okatý. Největší umění je totiž trollovat tak, aby v člověku stále zůstávaly pochybnosti o tom, zda to trolling je, nebo není *4*
      Jen ještě takový malý dovětek - Reapers jsou zrovna něco, co nemuseli překládat, nebo tomu mohli vymyslet lepší, byť ne doslovný překlad. Spousta názvů přeložených do češtiny zní hrozně vtipně a Smrťáci zatím patří mezi absolutní špičku, vhodnou možná tak do šmoulí říše *15*
      • sipecka
        Už teď má moje recenze vice přečtení a komentářů než ostatní uživatelské recenze. Děkuji za neutichající podporu a budu se snažit připravit další várku recenzí z mého pera.
        • Zviditelnit se ale takhle umí každý. Zkus se zviditelnit opačným způsobem, to pohovoří o tvých kvalitách.
        • Tilwaen
          Jen směle do toho, Tvé recenze rozjasňují den *1*
          • sipecka
            Děkuji za povzbudivé komentáře... vždycinky potěší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit